Telegram разом з урядом Казахстану видаляє "неправомірні" публікації на платформі

14.10.2024 15:33 | Економічна правда

Telegram відкриє офіс у Казахстані та вже співпрацює з урядом країни над видаленням неправомірних публікацій і блокуванням деструктивних каналів.
Про це заявив міністр цифрового розвитку, інновацій та аерокосмічної промисловості Жаслан Мадієв, пише "РБК".
"Відповідно до нашого законодавства інтернет-платформи, такі як Telegram, WhatsApp і TikTok, тепер зобов"язані мати представника в Казахстані.
Уже досягнуто угоди з Telegram", - сказав Мадієв.
За словами міністра, казахстанська влада активно співпрацює з Telegram у роботі над видаленням неправомірних публікацій і блокуванням деструктивних каналів.
Мадієв зазначив, що Мінцифри Казахстану разом із Meta розпочали роботу з боротьби з шахрайськими схемами.
Нагадаємо:
Месенджер Telegram надаватиме органам влади IP-адреси та номери телефонів тих, хто займається нелегальною діяльністю.
У четвер 19 вересня Національний координаційний центр кібербезпеки (НКЦК) ухвалив рішення обмежити використання месенджера Telegram у державних органах, військових формуваннях та на об"єктах критичної інфраструктури.

Додати коментар

Користувач:
email:





Commodities trade
Oil, gold, and grain prices rise
Supply and demand

- Fin.Org.UA

Новини

13:43 - В який термін контролююча особа – фізична особа подає повний звіт про контрольовані іноземні компанії?
13:41 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:39 - Чи застосовується на етапі будівництва сонячної електростанції касовий метод визнання податкового кредиту з ПДВ?
13:37 - Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати за допомогою електронних сервісів ДПС
13:35 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
13:34 - За спеціальне використання води місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 27,8 млн грн рентної плати
13:32 - Акцизний податок: надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли на понад 26 відсотків
13:31 - Лайфстайл від податкової Дніпропетровщини: системна підтримка платників через податковий супровід та просвітництво
13:30 - Декларування – 2026: кому можна не подавати річну декларацію
13:29 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
11:50 - Південно-Східна Азія переходить на дистанційку й чотириденку через нафтовий шок
11:45 - "Укрзалізниця" найняла "Rothschild & Cie" реструктуризувати її борги
11:39 - В Україні зріс попит на гібридні авто: популярні моделі лютого
11:20 - Зарплати в Україні майже подвоїлися проти довоєнного січня
11:04 - Секрети «зеленої» Антарктиди: НАНЦ і Henkel в Україні провели вебінар, присвячений минулому крижаного континенту
11:00 - Понад 80% усіх офіційно безробітних в Україні – жінки. Стартує друга хвиля національної кампанії «Звісно, зможеш!»
10:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 березня
10:49 - Російський дрон влучив у харчовому підприємству у Харкові
10:20 - Ормуз б’є не лише по нафті: під ударом критична сировина для чипів, добрив і металів
10:18 - Державне агентство ПлейСіті видало ліцензії на випуск і проведення лотерей - понад 72 млн грн у держбюджет
10:15 - Зранку 11 березня без світла залишаються громади у трьох областях
10:06 - Успіх у Лас-Вегасі: як український бренд "Гетьман" вдруге переміг на виставці у США
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 11 березня
10:00 - Держава збільшує закупівлі риби українського виробництва для забезпечення Сил оборони
09:59 - У лютому порушників габаритно-вагових норм оштрафували на 7,6 мільйона гривень
09:50 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:50 - Chevron і Shell наближаються до перших великих нафтових угод у Венесуелі
09:40 - Банки мають достатній запас валюти – НБУ
09:30 - Поширені помилки при заповненні декларації про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном
09:27 - Роз’яснення щодо провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном


Більше новин