Акцизний податок: за операціями з алкогольними напоями платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів майже 420,4 млн гривень

14.10.2024 09:58 | Fin.Org.Ua

Упродовж січня – вересня 2024 року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини за операціями з алкогольними напоями від платників акцизного податку надійшло майже 420,4 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2023 року надходження збільшились на понад 43,1 млн грн, темп росту склав 111,4 відсотків. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Наталя Федаш.
«Сплата податків сьогодні має важливе значення для підтримки і економіки, і обороноздатності країни. Наразі у пріоритеті податкової служби зосередження зусиль на сприятливих заходах впливу, спрямованих на допомогу платникам податків у розумінні виконання своїх податкових обов’язків. Це реалізуються шляхом надання консультацій, інформаційно-довідкових послуг, здійснення сервісного обслуговування платників», – зазначила керівниця обласної податкової.
Наталя Федаш подякувала платникам за своєчасне наповнення бюджетів та нагадала, що 21.10.2024 – останній день подання декларації з акцизного податку за вересень 2024 року, 30.10.2024 – останній день сплати акцизного податку за вересень 2024 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є на ринку й обман і шахрайство,
Інвесторів часто зводять з пуття.
Та якщо знати правила гри,
То можна втричі збагатіти з ним.

- Fin.Org.UA

Новини

15:21 - Минулого тижня Державна податкова служба за підтримки Мінветеранів запустила новий сервіс - податковий супровід ветеранського бізнесу
14:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:48 - Експосадовець міграційної служби не зумів приховати нелегальні доходи
12:46 - План стійкості: в уряді назвали регіони з "низькими темпами"
12:40 - Яких спеціалістів і де бронюють роботодавці
12:33 - московіяни атакували салони Mercedes, Kia, Ducati: загинули працівники "Укравто Груп"
12:30 - Архітектура безвідповідальності, або як здійснюється управління в Києві
12:22 - НКЦПФР обговорила з Віце-прем’єр-міністром адаптацію законодавства до ЄС
12:22 - московіяни пошкодили виробничий майданчик ДТЕК
12:08 - У Харкові росіяни поцілили в офісну будівлю
12:05 - Китай закликав Іран забезпечити свободу проходження Ормузької протоки
12:01 - В Україні зріс попит на нові дизельні авто: популярні моделі березня
11:42 - У Франції відпустили танкер "тіньового флоту" московія після сплати штрафу
11:41 - В якому меню Електронного кабінету платник може переглянути повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію?
11:39 - Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів
11:38 - Чи необхідно повідомляти контролюючі органи за неосновним місцем обліку про внесення змін до облікових даних?
11:37 - Який код УКТ ЗЕД зазначається в фіскальному чеку при продажу інших нікотиновмісних продуктів для орального застосування?
11:35 - Що є об’єктом оподаткування рентною платою за спецвикористання води для потреб гідроенергетики, водного транспорту або рибництва?
11:33 - Земельні ділянки утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв): чи передбачені для фізичної особи пільги?
11:33 - Які встановлені строки сплати акцизного податку?
11:32 - Що таке місце проведення розрахунків?
11:31 - Які доходи нерезидента із джерелом їх походження з України оподатковуються податком на доходи нерезидента та за якою ставкою?
11:30 - ОСББ здійснює управлінські функції відносно багатоквартирного будинку: чи подається Заява за формою № 20-ОПП з інформацією щодо такого об’єкта?
11:29 - На вебпорталі ДПС розміщена інформація щодо мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої
11:28 - Зручно і швидко подати заяву та отримати довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток можна через Електронний кабінет
11:27 - Податковий календар на 17 квітня 2026 року
11:26 - Рентна плата: до місцевих бюджетів за використання лісових ресурсів платники спрямували майже 144,0 тис. гривень
11:25 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України сплатили 327,2 тис. гривень
11:24 - На Дніпропетровщині податки забезпечують фінансову стійкість регіону: до місцевих бюджетів надійшло понад 6,6 млрд грн ПДФО
11:20 - Наслідки дронової атаки: ворог частково знеструмив південь України


Більше новин