Американські страховики виплатили $508 млн по збитках урагану Хелен

13.10.2024 23:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Американські страховики виплатили $508 млн по збитках урагану ХеленУраган Хелен завдав збитків понад 100 тис будівель від Флориди до Західної Вірджинії. За даними ICEYE, будівлі у Флориді, Джорджії, Південній Кароліні, Північній Кароліні, Теннессі, Вірджинії та Західній Вірджинії зазнали рівня води у п’ять футів або більше.

За даними Управління страхування Флориди, компанії зі страхування майна та нещасних випадків у Флориді обробили 48 341 претензію на загальну суму приблизно 507,5 мільйонів доларів.

Страховики та брокери оцінюють страхові збитки від урагану Хелен в США від $6,4 до $15 млрд.

Майже 25 тис. позовів стосувалися пошкодження житлового майна, а решта позовів включали збитки за кількома напрямками, такими як автомобільний, фермерський і морський, повідомляє ICEYE. Приватні страховики від повеней отримали 918 претензій, тоді як страховики комерційного майна розглянули 404 претензії.

За даними Beinsure Media, п’ятий ураган атлантичного сезону 2024 року та другий великий шторм, перевищив інтенсивність урагану Ідалія з 2023 року. Рекордна кількість опадів понад 20 дюймів спостерігалася в деяких частинах західної Північної Кароліни.

KCC зазначив, що більша частина пошкоджень сталася далеко від точки виходу на сушу, з більшою шкодою від вітру в Джорджії та збитків від поривів у Тампі, ніж у районі виходу на сушу у Флориді. Північна Кароліна зазнала найзначніших внутрішніх повеней.

AM Best раніше оцінював, що страхові збитки від урагану Хелен можуть перевищити 5 мільярдів доларів через вплив шторму на внутрішні міські райони, такі як Таллахассі та Атланта.

Брокер Gallagher Re оцінив страхові збитки в середньому діапазоні. Тим часом AccuWeather оцінює загальні економічні втрати від 145 до 160 мільярдів доларів.

Розрив між застрахованими та економічними збитками значною мірою буде результатом низького рівня страхування від повеней та складності врегулювання страхових виплат, пов’язаних із пошкодженням від вітру та води.

Три великі регіони відчули на собі наслідки урагану 4 категорії, третього, що вразив район Біг-Бенд у Флориді 18 місяців тому. Шторм спричинив історичну повінь уздовж західного узбережжя Флориди, повторно затопивши деякі райони, які раніше постраждали від ураганів, такі як Форт-Майерс-Біч, і затопивши нові райони, як-от Південна Тампа.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Saving for the future is quite wise,
With money in the bank, you'll feel quite nice.
Don't spend all your cash in just one place,
Or your bank account will soon be a disgrace.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - SpaceX може вийти на біржу гігантом, але залишитися поза S&P 500
17:10 - Закритий Ормуз озолотив танкери. Його відкриття може обвалити ринок
16:05 - Російський завод в Ірландії легально постачає сировину для ВПК московія – FT
15:05 - Один мільярд пінт пива: пивовари чекають рекордні продажі від ЧС
14:50 - Кабінет Міністрів виділив майже 3,5 млрд грн на ремонт та утримання місцевих доріг
14:05 - За тиждень Нацбанк продав 766 мільйон доларів
13:11 - У Єврокомісії наполягають на поступовому скасуванні перевірки на внутрішніх кордонах ЄС
12:30 - Суд зобов'язав компанію доплатити Міноборони за будівництво гуртожитку
11:55 - АРМА продовжує управляти російською часткою у фармдистриб’юторі "Вента"
11:05 - ЄС обіцяє ввести обмеження на шенгенські візи для росіян
10:20 - "Каховка. Велика вода": новий документальний фільм до роковин підриву ГЕС
10:20 - Кабінет Міністрів виділив 2 млрд грн на захист критичної інфраструктури та розвиток розподіленої теплової генерації Києва
10:00 - московіяни на Сумщині атакували поштовий автомобіль та знищили АЗС
21:05 - "Далі треба буде заплатити набагато більше": Uklon купує сервіс самокатів
21:00 - Новини 5 червня: удар московія по заводу дитячого харчування, ліміти на їжу в Криму і перемир'я біля ЗАЕС
20:43 - В Африці будують гігантську трубу через Сахару, щоб качати газ в ЄС замість московія
18:00 - Бізнесу Одещини представили інструменти державної підтримки
17:05 - Оновлено порядок організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей по Україні
17:00 - Екоцид Каховської ГЕС: розрахована шкода довкіллю сягнула 77,8 млрд грн
16:35 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 30 травня 2026 року
16:30 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 02 – 04 червня 2026 року
15:30 - 80% риби в Україні — імпорт. Як змінити ситуацію?
15:16 - Проєкт “Підготовка стійких проєктів для сприяння відновленню України” (Проєкт PREPARE Ukraine)
14:55 - Національний банк у травні 2026 року застосував до одного банку і дев’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
14:00 - Уряд спростив проходження оцінки впливу на довкілля для бізнесу на територіях бойових дій
13:00 - Уряд схвалив Експортну стратегію до 2030 року
12:04 - Банки забезпечили фінансування енергетичних проєктів на 50,6 млрд грн
11:15 - Уряд закладає правову основу для залучення стратегічного інвестора до ринків капіталу України
11:00 - Міжнародні резерви становили 45,7 млрд дол. США за підсумками травня
11:00 - International Reserves at USD 45.7 Billion in May


Більше новин