Кіберризики є головною проблемою 62% компаній - опитування Travelers щодо кіберзагроз

13.10.2024 23:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Кіберризики є головною проблемою 62% компаній - опитування Travelers щодо кіберзагрозЩорічне опитування The Travelers щодо кіберзагроз показало, що порушення безпеки та несанкціонований доступ турбує 57% компаній, програмне забезпечення-вимагачі (54%), небезпечні комп’ютерні практики співробітників (53%), системні збої (53%). Це ключові побоювання опитанних респондентів.

Рекордні 62% респондентів назвали кіберризики своєю головною проблемою. Далі інфляція витрат на медичне обслуговування склала 59%, утримуючи перше місце у 2023 році.

Інші серйозні проблеми включають зростання витрат на виплати працівникам (59%), економічну невизначеність (59%) та залучення й утримання талантів (54%).

Ключові аспекти дослідження

Збільшення витрат на виплати працівникам, економічна невизначеність, залучення й утримання талантів також були основними проблемами, кожну з яких назвали 59%, 59% і 54% компаній відповідно.
Запровадження кіберстрахування зросло, і зараз ним охоплено 65% компаній, порівняно з 60% минулого року та 39% у 2018 році.
Поширення кіберстрахування в різних розмірах бізнесу: малий бізнес: 41% (зростання з 34%), середній бізнес: 77% (зростання з 74%), великий бізнес: 78% (зростання з 72%)
Кількість кіберінцидентів, про які повідомляють компанії, зросла до 24% у 2024 році з 23% у 2023 році, продовжуючи восьмирічну тенденцію щорічного зростання.

За словами аналітиків, на яких посилається Beinsure, одним із важливих рішень для пом’якшення кіберзагроз є розширення кіберстрахового покриття. Незважаючи на ризики, майже 30% із понад 1200 респондентів заявили, що їхні компанії не мають поліса кіберстрахування.

Однак відсоток компаній з кіберпокриттям зріс до 65% порівняно з 60% минулого року та значно вище ніж 39% у 2018 році.

Зростання кіберстрахування спостерігалося в компаніях усіх розмірів. Малі підприємства збільшили страхове покриття до 41% з 34%. Частка компаній середнього розміру зросла з 74% до 77%, а частка великого бізнесу зросла до 78% порівняно з 72% у 2023 році.

Це зростання відбувається внаслідок збільшення кількості кіберінцидентів: у 2024 році 24% компаній повідомили про порушення систем або кіберподії, порівняно з 23% у попередньому році.

Протягом 8 з останніх 9 років кількість компаній, які повідомляють про кіберінциденти, щорічно зростала.

Основні кібернетичні проблеми для компаній включають порушення безпеки та несанкціонований доступ до фінансових рахунків або систем контролю, при цьому 57% респондентів виділяють ці ризики.

Слідом за програмами-вимагачами 54%, помітний стрибок з 9-го місця в 2023 році. Інші проблеми стосуються того, що співробітники піддають ризику системи через небезпечну комп’ютерну практику (53%) і системні збої (53%).

Тім Френсіс, керівник Enterprise Cyber ​​у Travellers, зазначив, що підприємства все більше усвідомлюють кіберзагрози та серйозну фінансову та операційну шкоду, яку можуть завдати кібератаки.

Незважаючи на зростання поширення кіберстрахування, він висловив занепокоєння тим, що багато компаній все ще вирішують не купувати страхове покриття, навіть повністю усвідомлюючи ризики.

The Travelers збирає інформацію від осіб, які приймають рішення у сфері страхування бізнесу в компаніях США в різних галузях.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026
15:30 - Більше звітності, новації в навчанні водіїв та нові дороги: що зміниться в травні
15:26 - Уряд спростив механізм отримання статусу захищеного споживача для підприємств тепло та водопостачання
15:23 - НКЦПФР та ESMA обговорили поглиблення співпраці та інтеграцію до ринків ЄС
15:23 - Нацбанк погіршив прогноз щодо міжнародних резервів
15:13 - Держава стягне з топ-посадовця Нацполіції 8,3 мільйона гривень
15:00 - Як захистити бізнес від рейдерських атак: поради від юристів
14:46 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2025 року № 1695 «Про реалізацію експериментального проекту щодо декларування права на промислове рибальство та дослідний вилов в електронній формі»
14:45 - На рівні вартості будинків біля Лондона чи Парижа: скільки коштує житло під Києвом
14:38 - Нацбанк погіршив прогноз щодо інфляції та ВВП
14:37 - "Ковальська" запустила на Львівщині новий завод
14:30 - Мінекономіки посилює заходи для забезпечення водного балансу придунайських озер на Одещині
14:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - 150 тисяч заяв почнуть розглядати: ВР ратифікувала угоду про Компенсаційну комісію
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:00 - NBU Leaves Its Key Policy Rate Unchanged at 15%
14:00 - Роз’яснення щодо подання експертного звіту при поданні заяви на отримання гранту
14:00 - НБУ не змінив облікової ставки


Більше новин