Збитки страховиків від урагану Мілтон можуть перевищити $20 млрд - оцінка BMS

13.10.2024 23:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Збитки страховиків від урагану Мілтон можуть перевищити $20 млрд - оцінка BMSАналітики RBC Capital Markets, інвестиційно-банківського відділу Королівського банку Канади, прогнозують, що завдяки своїй прогнозованій траєкторії та інтенсивності ураган Мілтон може стати одним із найдорожчих штормів, які обрушилися на Флориду.

Ураган Мілтон залишається штормом 4-ї категорії в Мексиканській затоці, оскільки йому було знижено попередній статус 5-ї категорії.

Згідно з прогнозами Національного центру спостереження за ураганами (NHC), очікується, що Мілтон стане одним із найпотужніших і економічно згубних ураганів, які досягли західного регіону Флориди.

Хоча ще рано визначати точний діапазон збитків страхової галузі, аналітики BMS Group прогнозують, що ураган Мілтон призведе до страхових збитків на 20 мільярдів доларів.

У найгіршому випадку Мілтон обрушиться на півострів Пінеллас у вигляді сильного урагану, принісши тампа найгірший штормовий нагін.

Важливо підкреслити, що Тампа дуже вразлива до штормових хвиль через її великий, пологий басейн, кажуть аналітики Beinsure. Ця характеристика в поєднанні з сильними береговими вітрами великого урагану може призвести до руйнівних наслідків.

Останній раз це сталося під час урагану Тампа-Бей у 1921 році, який обрушився на сушу як ураган категорії 3 і приніс у місто штормову повінь.

Тим часом вихід на сушу вздовж Сарасоти, як повідомляється, буде набагато більш керованим для промисловості та схожий на ураган Ян.

Оцінка в 20 мільярдів доларів ґрунтується виключно на огляді моделювання катастроф і деяких історичних аналогів, таких як ураган Тарпон-Спрінг/Тампа-Бей 1921 року, який сьогодні спричинив би страховій галузі понад 25 мільярдів доларів.

Враховуючи географічний масштаб потенційного виходу Hurricane Milton на сушу, очікується, що ця подія призведе до значних страхових збитків, які потенційно можуть досягти десятків мільярдів доларів, підкреслює RBC Capital Markets.

Очікується, що цей ураган також стане великою збитковою подією для перестраховиків (які мали менше великих збитків у 2023 році та першій половині 24 року).

На додаток до початкових збитків, які очікуються на узбережжі, коли ураган Мілтон досягне суші, також очікуються подальші втрати всередині країни. Наразі прогнози вказують на те, що Мілтон збереже статус урагану, коли він пройде східною частиною штату.

Аналітики відзначають, що численні місця в штаті Флорида були побудовані так, щоб витримати силу ураганів. Проте залишається ймовірність значних збитків у разі урагану категорії 1 або 2.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like wind,
Investments ebb and flow,
The market prevails.

- Fin.Org.UA

Новини

11:47 - Мінекономіки розповіло про допомогу підприємтвам у Броварах, які зруйнувала московія
11:25 - Мінфін опублікував законопроєкт з ключовими податковими вимогами, які увійшли до меморандуму з МВФ
11:07 - У лютому видатки держбюджету збільшилися – Мінфін
11:00 - Олексій Соболев зустрівся у Броварах з бізнесом, який постраждав від масованої ворожої атаки
10:47 - Кабмін виділив кошти на житло у Білій Церкві для ВПО з Маріуполя: якими будуть квартири
10:45 - Комісія продовжує інформувати інвесторів: оновлено перелік SCAM-проєктів
10:15 - У чотирьох областях нові знеструмлення внаслідок обстрілів енергетики
10:10 - Відсьогодні стартувала програма кешбеку на пальне
09:55 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:40 - Ціни на нафту відреагували на зусилля США та їх союзників розблокувати Ормузьку протоку
09:15 - В Україні запрацював "кешбек на пальне"
09:00 - На Одещині російські дрони вдарили по двох суднах з зерном
08:30 - Як підтримка команди стає конкурентною перевагою бізнесу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.03.2026
06:00 - Ставки зроблено: уряд пропонує підняти податки з 2027 року
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - Новини 19 березня: Жеваго у Парижі вручили підозру, Іран спричинив "газовий апокаліпсис"
21:04 - Жеваго у Франції вручили підозру
20:27 - Uber інвестує до 1,25 мільярда доларів у виробника електромобілів Rivian
19:55 - 20 березня відключення світла знову діятимуть по всій країні
19:45 - Від початку року відремонтовано понад мільйон квадратних метрів доріг – Кулеба
19:30 - Наказ Мінекономіки від 19 березня 2026 року № 4227 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
19:30 - "Нова пошта" відкриється в Китаї та Канаді цього року
19:10 - АМКУ оштрафував на 226 тисяч гривень ТОВ "Нафтогаз Трейдінг"
18:45 - Уряд розширив програму страхування воєнних ризиків
18:30 - Уряд розширив можливості програми страхування воєнних ризиків
18:20 - Уряд виділив понад 7 мільярдів гривень на житло для ВПО з окупованих територій
18:00 - Зеленський просить ЄС якнайшвидше дати 5 мільярдів євро на енергетику
17:50 - московія планує почати супроводжувати кораблі "тіньового флоту" військовими суднами
17:46 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 липня 2022 р. № 573»


Більше новин