Кредити на придбання енергообладнання. Як скористатись?

11.10.2024 18:46 | Міністерство енергетики України

Кредити на придбання енергообладнання.
Як скористатись? rotai 11 жовтня 2024, 18:46 Пропонуємо невеликий путівник, що допоможе розібратись, яке рішення найбільше підійде під ваш запит, якщо ви бажаєте здобути енергонезалежність та підвищити енергоефективність свого житла чи бізнесу.
Насамперед потрібно визначитись, хто саме буде позичальником і на якому рівні ухвалювати рішення. Для цього можна ознайомитись з інформацією про діючі програми на сайті Міненерго за посиланням.
1.
Споживач визначився з потребами, що далі? Час ознайомитись з умовами обраної програми.
Це можна зробити на сайті Міністерства енергетики України та на ресурсах банків-партнерів.
2.
Коли ви переконались, що програма підходить для розв"язання вашої проблеми, – саме час для попередньої технічної консультації. Варто уважно ознайомитись з наявним досвідом та застереженнями щодо використання відповідної техніки, порадитись з представником виробника чи технічним консультантом, пошукати інформацію про схожі рішення в інтернеті, обрати потенційну модель обладнання та підготувати відповідні запитання для продавця-консультанта, технічного експерта тощо.
3.
Якщо після попередньої консультації ви переконались, що пропоноване фінансове рішення вам підходить – час для  першого звернення до банківської установи.
Ознайомтесь із переліком банків, долучених до співпраці з державою в цільових програмах.
Оберіть один чи декілька і поцікавтесь інформацією щодо умов кредитування.
4.
Банк надав попередню інформацію щодо програм.
Тепер можна зробити запит до обраного банку з проханням прорахувати деталі майбутнього кредиту.
Такий запит до більшості банків можна зробити телефоном.
Представник банку може повідомити, чи є перешкоди для укладання договору, відповісти на запитання щодо хронології виплат за кредитом, переліку документів, потрібних для угоди, та призначити час зустрічі для підписання.
Працівник банку також ознайомить вас із додатковими документами та довідками, що можуть знадобитись для банку.
5.
Ви підписали договір з банком, обладнання закуплено.
Не зволікайте з його монтажем та запуском.
Зверніть увагу, що для дотримання угоди та дії фінансових умов обладнання має бути встановлене у визначені терміни, а на запит банку має бути надано звіт відповідно до умов фінансової програми.
6.
На будь-якому етапі участі у програмі ви можете звернутись на урядову гарячу лінію 15-49 СТРУМ, фахівці якої зорієнтують вас щодо можливих рішень та шляхів уникнення неприйнятних для споживача результатів.
7.
Ви – щасливий власник обладнання, що сприяє підвищенню енергоефективності та допомогає державі та співгромадянам ощадливо споживати енергоресурси! Дякуємо за співпрацю!!!
8.
Ваші сусіди та оточення мають схожу проблему та перебувають на початковому етапі її розв"язання? Поділіться отриманим досвідом! При цьому, будь ласка, надавайте повну інформацію та користуйтесь офіційними джерелами.
За більш детальною інформацією по кожному етапу ви можете ознайомитись за посиланням на сайті Міненерго та на сайтах банків-партнерів.
 
Новина Електроенергетика Новини Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Money, a fickle friend,
Worshiped, chased, gained, lost, then
Found and lost again.

- Fin.Org.UA

Новини

17:06 - Колишні співвласники Concert.ua після розколу запустили нового оператора квитків
17:01 - Підстави, за яких контролюючий орган відмовляє в реєстрації ПРРО
16:59 - Національна стратегія доходів: щодо стягнення податкового боргу
16:57 - «Моя податкова» – сучасний інструмент реалізації Національної стратегії доходів
16:56 - Податкова служба Дніпропетровщини: інклюзія в ЦОПах
16:53 - Декларантам в нагоді!
16:52 - ФДМУ приватизує інститут "Оріон": стартова ціна аукціону зросла у 9 разів
16:51 - Іноземні доходи оподатковуються ПДФО
16:50 - За доходи ФОПа на загальній системі оподаткування або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, роботодавець сплачує єдиний внесок: чи потрібно звітувати?
16:49 - Чи має можливість платник самостійно визначати обсяг торгової виручки (виторгу) та доходу, отриманого ним під час застосування РРО / ПРРО?
16:47 - Куди сплачується військовий збір у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?
16:46 - Спеціалісту Дія Сіті виплачується допомога по тимчасовій втраті працездатності (лікарняний): ознака доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку
16:44 - До уваги платників ПДВ!
16:44 - Відомий "танкер-підсанкційник" Nika Spirit перепродають
16:43 - Національна стратегія доходів: Електронний кабінет надає платнику широкий спектр можливостей
16:42 - Як внести до облікової картки платника в СЕАРП та СЕ обсяг пального, ввезеного на митну територію України, з якого сплачено акцизний податок
16:40 - З 01.01.2026 запроваджено зміни до порядку оподаткування прощеного боргу фізичних осіб
16:40 - Бізнес збільшив ресурсні платежі: який обсяг надходжень за 2025 рік
16:31 - Платникам ПДВ про коригування податкових зобов’язань/податкового кредиту за певних умов
16:30 - Як реформувати корпоративне управління
16:29 - Електронні форми податкових документів у вільному доступі
16:28 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля надійшло 1,4 млн грн рентної плати
16:27 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
16:25 - Плата за землю: за користування земельними ділянками юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 551,7 млн гривень
16:24 - Чек-лист для платників єдиного податку четвертої групи: декларування – 2026
16:23 - Інтерв'ю в приміщенні Лівобережного відділу обслуговування платників Дніпровської ДПІ
16:22 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
16:21 - ДПС нагадує ліцензіатам про обов’язкове подання заяви після сплати платежу за ліцензію
16:20 - Спеціальні режими Дефенс Сіті та Дія Сіті не звільняють від правил трансфертного ціноутворення
16:18 - Надходження туристичного збору зросли на 14,3 %: громади отримали 28,4 млн грн


Більше новин