Підтримка Великої Британії допомагає у підготовці до зими та відновленні енергосектору – Роман Андарак

11.10.2024 20:02 | Міністерство енергетики України

Підтримка Великої Британії допомагає у підготовці до зими та відновленні енергосектору – Роман Андарак rotai 11 жовтня 2024, 20:02 Заступник міністра енергетики Роман Андарак провів зустріч з представниками Посольства Великої Британії в Україні.
Ключовою темою зустрічі стала допомога британських партнерів у відновленні об’єктів енергетичної інфраструктури після російських атак і підготовці до проходження осінньо-зимового періоду.
«Наразі енергосистема збалансована, водночас російські атаки можуть змінити ситуацію.
Ми проводимо ремонти, нарощуємо потужності розподіленої та резервної генерації  для забезпечення роботи критичної інфраструктури, потреба в якій ще не повністю закрита.
Продовжуємо формувати запас енергоносіїв для проходження опалювального сезону»
, - зазначив Роман Андарак.
Заступник міністра подякував британським партнерам за підтримку українського енергосектору та ознайомив з поточними потребами, серед яких,  зокрема, газові турбіни, газопоршневі установки та потужні генератори.
Окремо обговорювалися питання захисту українських енергооб’єктів з акцентом на ефективності засобів захисту, наданих британською стороною. 
Представники посольства запевнили, що Велика Британія продовжуватиме тісну співпрацю з Міненерго та допомогу українському енергосектору.
Сторони приділили  увагу інструментам подальшої взаємодії для співпраці, зокрема через механізми Фонду підтримки енергетики України та інші.
Також обговорювалася можливість більш активного залучення британського приватного сектору до співпраці. 
Окремою темою була реалізація другої фази створеного за ініціативи Уряду Великої Британії Фонду зелених інновацій «InnovateUkraine».
Новини Міжнародна діяльність Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - ФДМУ продав квартиру російського пропагандиста Лєбєдєва в Києві на аукціоні
20:00 - Рада провалила законопроєкт про ворожий софт
19:40 - Euroclear подала позов проти московії з вимого заблокувати відшкодування 220 мільярдів євро
19:11 - ОАЕ виливають на ринок рекордні обсяги нафти після виходу з ОПЕК
18:47 - Національні парки України для туристів: маршрути та локації
18:47 - Німецький бізнес недорахується прибутку через ранній виліт збірної з ЧС-2026
18:30 - МОП та Єврокомісія підтримують Україну в модернізації трудового законодавства
18:25 - Відключення світла 1 липня діятимуть по усій Україні
18:20 - Термін використання накопичених коштів "Нацкешбеку" продовжили на місяць
18:10 - Смартфон у якості касового апарату: Visa оновила сервіси
17:50 - Від завтра ЄС знижує квоти на імпорт сталі, зокрема з України, на 47%
17:45 - У межах URC 2026 Україна домовилась про розвиток платформи Back2Impact Ukraine для повернення молодих фахівців
17:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
17:30 - Українці матимуть додатковий місяць для використання накопиченого кешбеку
17:30 - Від Лугано до Гданська: як еволюціонувала платформа відновлення України
17:27 - Денис Шмигаль обговорив із JICA подальшу підтримку відновлення та розвитку української енергетики 
17:23 - "Укрпошта" закрила останнє відділення у прифронтовому місті
17:20 - Тільки одна країна купує нафту з Ірану навіть після зняття санкцій – Бессент
16:58 - Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про сек’юритизацію та облігації з покриттям
16:55 - "Чорний список" АМКУ: який бізнес потраляє туди найчастіше
16:38 - У фінансової компанії відкликано ліцензію
16:35 - Регулятор підняв тарифи "Укренерго" на диспетчеризацію: що буде з цінами
16:30 - Мінекономіки запускає програму відкритого експорту ріпаку та сої через Державний аграрний реєстр 
16:20 - Ціни на пальне у московії тепер під цензурою
16:05 - Нацбанк показав курс валют на 1 липня: гривня посилюється далі
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.07.2026
15:55 - На Закарпатті судитимуть депутата від ОПЗЖ, який приховав 6 мільйонів гривень
15:45 - В рамках програми «Досвід має значення» стартувало навчання для людей 50+
15:32 - ВАКС продовжив обов'язки голові АМКУ і його дружині


Більше новин