Участь у Конференції з протимінної діяльності у Швейцарії підтвердили майже 60 країн та організацій, — Юлія Свириденко 

11.10.2024 12:12 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Приблизно шістдесят країн та міжнародних організацій підтвердили свою участь у Конференції з питань протимінної діяльності в Україні 17-18 жовтня, яка відбудеться в Лозанні. Про це повідомила Перша віцепрем'єр-міністерка – Міністерка економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з Директором Женевського міжнародного центру з гуманітарного розмінування (GICHD), Послом Тобіасом Прівітеллі.
«Конференція в Лозанні — це найбільший міжнародний захід щодо протимінної діяльності в Україні. Для нас дуже важлива широка  міжнародна присутність на події, адже це можливість на найвищому рівні підняти питання гуманітарного розмінування, синхронізувати зусилля та спільно досягти того, щоб наша земля стала безпечною. Ми вдячні швейцарській стороні за готовність прийняти Конференцію. На сьогодні крім організаторів ще 48 країн та близько десяти міжнародних організацій підтвердили свою участь», — зазначила Юлія Свириденко.
За її словами, участь у заході також візьмуть представники наукових установ, виробників техніки та обладнання для розмінування, операторів протимінної діяльності тощо.
Під час зустрічі Юлія Свириденко та Тобіас Прівітеллі обговорили питання посилення співпраці.  Перша віцепрем'єр-міністерка – Міністерка економіки України подякувала за вагому роль Женевського міжнародного центру з гуманітарного розмінування в розвитку системи протимінної діяльності в Україні. Відзначивши, зокрема, що внесок фахівців GICHD в  розробку Стратегії протимінної діяльності та операційного плану на 3 роки був надважливим.
«Ми вдячні також за лідерство в посиленні міжнародної співпраці України з партнерами у сфері протимінної діяльнсті. Організований та проведений у квітні Женевським міжнародним центром з гуманітарного розмінування донорський воркшоп став стартом переходу на якісно новий рівень стосунків з партнерами», — зазначила Юлія Свириденко.
На зустрічі також обговорювалися питання поточного стану протимінної діяльності в Україні, співпраці в питаннях розробки Національних стандартів України з протимінної діяльності та ін.
Довідка:
Женевський міжнародний центр з гуманітарного розмінування (GICHD) заснований у 1998 році за ініціативою Швейцарії з метою сприяння міжнародному співробітництву у сфері гуманітарного розмінування та управління боєприпасами. Організація працює у більше ніж 55 країнах та територіях. Зокрема, GICHD допомагає у розробці національних стратегій розмінування, надає технічну підтримку та допомогу у сфері управління ризиками від вибухонебезпечних та гуманітарного розмінування і т.ін.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
21:35 - Зеленський доручив уряду підготувати програми проти зростання цін для населення
21:00 - Новини 7 квітня: зупинка Слов’янської ТЕС, вартість кошику на Великдень
20:45 - На внутрішньому ринку легковиків зросла активність покупців: які моделі обирають найчастіше
20:25 - Водії громадського транспорту Гвінеї-Бісау масово страйкують через ціни на пальне
19:50 - Українці почали частіше купувати нові вантажівки: які марки найпопулярніші
19:15 - На трасі Київ-Чоп частково обмежать рух: на якій ділянці
19:06 - московія та Китай ветували резолюцію Радбезу ООН про розблокування Ормузу
18:49 - Помер один з перших міністрів фінансів України
18:42 - Лубінець звинуватив Мінсоцполітики у невиплаті 169 тисяч пенсій через бюрократію
18:35 - «Промисловий безвіз»: Верховна Рада ухвалила закон про гармонізацію системи акредитації та технічного регулювання з вимогами ЄС
18:15 - 8 квітня графіки відключень електрики для бізнесу діятимуть вранці та ввечері
18:00 - Понад 3,6 млрд грн — результат онлайн-аукціонів на Прозорро.Продажі за I квартал 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - В Україні тестують пілот IKEE із переробки будівельного сміття для доріг
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:18 - Про затвердження листа очікувань власника акціонерного товариства «Агентство індустріального розвитку «Зроблено в Україні» на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 07.04.2026 № 4801
16:05 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання кіз та овець
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:35 - Як врятувати придунайські водойми: в Мінекономіки для півдня Одещини шукають нові рішення
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України
15:00 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
15:00 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:55 - В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий


Більше новин