НКЦПФР взяла участь у робочій зустрічі профільного Комітеті ВРУ щодо Фрідом Фінанс Україна

11.10.2024 14:57 | Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Сьогодні керівництво НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) взяло участь у робочій зустрічі при Комітеті ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики щодо захисту прав клієнтів ТОВ «Фрідом Фінанс Украіна».

Комісія надала народним депутатам і запрошеним учасникам ґрунтовні відповіді на питання щодо проблеми блокування активів клієнтів ТОВ «Фрідом Фінанс Украіна» та окреслила стан справ на сьогодні.

Комісія вкотре намагалась донести тезу – що жодні рішення регулятора не є вищими за норми спеціального Закону України «Про санкції». Тому єдиним шляхом вирішення проблеми блокування активів клієнтів ТОВ «Фрідом Фінанс Украіна» є внесення змін до чинного законодавства. Сподіваємося, що ці аргументи були почуті учасниками робочої групи.

Окремо наголошуємо, що проблема підсанкційних осіб, що надають фінансові послуги, значно ширша за ситуацію з ТОВ «Фрідом Фінанс Украіна». Лише прийняття закону може системно вирішити проблему наслідків санкцій на фінансову установу.

Зі свого боку просимо ініціативну групу інвесторів звернутися до регулятора для більш детального обговорення всіх питань та плідної співпраці.

Щоб дійсно запустити ефективний механізм, Комісія ще раз відправить законопроєкт народним депутат для його опрацювання та внесення відповідно до порядку голосування в залі. Закликаємо депутатів Верховної Ради України до ефективної співпраці задля вирішення цієї проблеми. Адже після ухвалення закону тисячі клієнтів ТОВ «Фрідом Фінанс Украіна» нарешті зможуть отримати свої активи.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші – папірці,
Але на них ґрунтується
Економіка.

- Fin.Org.UA

Новини

14:13 - Протягом двох місяців поточного року платники єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,6 млрд гривень
14:11 - Безбар’єрність: надання кваліфікованих електронних довірчих послуг – забезпечення цифрової доступності
14:07 - Фейкові чеки замість фіскальних: викрито масштабну схему у м’ясній торговельній мережі
14:07 - Хто подає декларацію замість платника податку: важливі роз’яснення
12:50 - McDonald's повертається в Миколаїв – Кім
12:45 - Кремль зловив нафтовий джекпот: доходи московія можуть підскочити на 70% за місяць
12:32 - ЛЕП між Румунією та Молдовою залишається відключеною через удари московія по енергетиці України
12:30 - Досудове врегулювання спору: що потрібно знати про ініціативу БЕБ
12:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:08 - На Львівщині будують новий комбікормовий завод
12:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 24 березня
11:37 - У Києві судитимуть посадовця: місто 4 роки сплачувало оренду землі замість орендаря
11:30 - Південна Корея частково забороняє використання авто на тлі нафтового шоку
11:00 - Китай заборонив цінам на пальне зростати
10:50 - Війна в затоці змушує автопром панічно шукати алюміній: навіть у московія
10:42 - Фінансовій компанії відкликано ліцензії через визнання її ділової репутації небездоганною
10:20 - У Міненерго розповіли про наслідки атаки московія по енергетиці: кілька регіонів без світла
10:05 - Дрон московія влучив у приміський поїзд на Харківщині: одна людина загинула
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 24 березня
09:35 - "Це ненормально": перед заявою Трампа про Іран хтось встиг поставити на падіння нафти
09:00 - Нафта відреагувала на заперечення Іраном переговорів зі США
08:30 - Як правильно купувати РЕБи
08:00 - Стартап під ключ: ІТ-компанії освоїли новий бізнес
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення


Більше новин