У вересні на ринку небанківських фінансових послуг з’явився один новий гравець, 21 небанківська установа залишила ринок

11.10.2024 16:00 | Національний банк України

Кількість учасників небанківського фінансового ринку у вересні зменшилася з 946 (станом на 31 серпня 2024 року) до 926 (станом на 01 жовтня 2024 року).
Кількість банків залишилася незмінною – 62. 
Із реєстрів за ініціативою заявника виключено одну колекторську компанію та одну кредитну спілку.
Примусово виключено 16 фінансових компаній, двох страховиків та один ломбард.
Водночас до Державного реєстру фінансових установ включено одну колекторську компанію. 
Протягом вересня 11 фінансовим компаніям та одній кредитній спілці анульовано всі ліцензії добровільно (на підставі поданих ними заяв).
Також примусово анульовані ліцензії п’ятьом фінансовим компаніям та двом страховикам.
Разом з тим Національний банк України погодив звуження обсягу ліцензії 19 фінансовим компаніям та двом страховикам. 
Станом на 01 жовтня на ринку небанківських фінансових послуг працювали 509 фінансових компаній (у вересні було 525), 64 страховики non-life (було 66), 11 life-страховиків (кількість не змінилася), один страховик зі спеціальним статусом, 113 ломбардів (було 114), 110 кредитних спілок (було 111), 1 лізингодавець (кількість не змінилася), 42 страхових брокери (кількість не змінилася) та 75 колекторських компаній (кількість не змінилася).
Крім того, на ринку визнано 18 банківських груп (кількість не змінилася) та 30 небанківських фінансових груп (було 31).
На платіжному ринку діє 16 платіжних систем, створених резидентами, ураховуючи державні (кількість не змінилася), та 15 міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами (кількість не змінилася).
Разом з тим на ринку надавачів фінансових платіжних послуг працюють 18 платіжних установ (кількість не змінилася), 12 фінансових установ, що мають право на надання платіжних послуг (кількість не змінилася), один банк – емітент електронних грошей (кількість не змінилася) та один оператор поштового зв’язку (кількість не змінилася).
До інших суб’єктів, що діють на платіжному ринку, належать 48 комерційних агентів (кількість не змінилася) та 30 технологічних операторів платіжних послуг (кількість не змінилася).
Інформація про всіх учасників платіжного ринку міститься тут.
У вересні до Національного банку України надійшло 352 запити від учасників ринку щодо реєстраційних та ліцензійних дій.
Кількість запитів стосовно фінансових компаній, ломбардів та лізингодавців становила 216, страховиків – 72, кредитних спілок і колекторських компаній – 33, банків – 30, операторів платіжних послуг – 1.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money markets move,
Trading currencies all day,
Forex fluctuations.

- Fin.Org.UA

Новини

21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині
18:37 - Інтерв’ю Сергія Ніколайчука про ситуацію в економіці та банківській системі на п’ятий рік повномасштабної війни, євроінтеграцію та підготовку до повоєнного відновлення
18:37 - В уряду пропонують зміни до зарплат вчителів
18:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
18:36 - "Зимова підтримка": Свириденко пояснила затримку частини виплат
18:22 - У Франції на тлі нафтової кризи хочуть врегулювати ціни на АЗС
18:21 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
17:58 - Надходження до бюджету: у лютому податківці та митники перевиконали план
17:52 - Повідомлення про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень-Подільський"
17:52 - АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
17:46 - Аграрні ноти, сек’юритизація та зелені облігації: НКЦПФР та IFC обговорили нові фінансові інструменти для бізнесу
17:35 - На тлі ажіотажу у Великобританії "лягла" система моніторингу цін на пальне
17:31 - Інтерес покупців до російської нафти в Азії зростає, але ціни залишаються низькими
17:26 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за лютий 2026 р.
17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:07 - Ключові рішення НКЦПФР від 04.03.2026
17:05 - В Україні обсяг ринку землі сягнув мільйона гектарів: яка вартість
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій
17:00 - Чому тютюнові акцизи слід підвищити
16:50 - Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП


Більше новин