Потреба в додатковому обладнанні для ремонтів пошкоджених енергооб’єктів залишається актуальною – Герман Галущенко

10.10.2024 18:21 | Міністерство енергетики України

Потреба в додатковому обладнанні для ремонтів пошкоджених енергооб’єктів залишається актуальною – Герман Галущенко miglazova 10 жовтня 2024, 18:21
Потреба українського енергосектору в обладнанні, необхідному для проведення ремонтів пошкоджених від ворожих атак об’єктів, залишається актуальною.
Крім того, важливо продовжувати активну розбудову розподіленої генерації та встановлення резервної генерації для критичної інфраструктури.

На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко під час 11-го засідання Української платформи донорів. 

«Ми проводимо найбільшу ремонтну кампанію об’єктів енергетики в нашій історії, навіть більшої, ніж минулоріч, коли ми додали 3,3 ГВт до системи.
Ми фокусуємось на результаті, щоб підтримати енергосистему в зимовий період, особливо враховуючи, що 9 ГВт потужностей генерації були знищені, тоді як в піковий період споживання минулої зими у нас було споживання 18 ГВт»
, – сказав міністр.

Наразі, активно продовжуються ремонти, під час яких активно використовується обладнання, залучене, зокрема, завдяки донорській підтримці.
І потреби в додатковому обладнанні залишаються, тому що ремонти не будуть зупинятися і з початком опалювального сезону.

Міністр також відмітив необхідність подальшої розбудови і збільшення децентралізованої генерації, зокрема встановлення газових турбін і газопоршневих установок, які можуть відігравати важливу роль під час відключень електроенергії, особливо для забезпечення електропостачання об’єктам критичної інфраструктури.
Тому зараз основна увага зосереджена переважно на тих проєктах, які можна реалізувати в короткі терміни.

Українська платформа донорів була створена для координації міжнародної допомоги та забезпечення нагальних потреб і довгострокового відновлення України. 
Новини Новини Міністерства Енергетичний фронт

Додати коментар

Користувач:
email:





Crypto craze in swing
Bitcoin and altcoins trade high
New money or bubble?

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів
16:20 - Україна зберігатиме частину пального під землею: уряд запустив експеримент
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.08.2026
15:20 - "Спрацювали системи безпеки": в Ощадбанку повідомили про збій
15:00 - Київстар запускає окрему eSIM для подорожей у роумінгу
14:40 - На ринку е-сигарет лише 4% товару є легальними – дослідження
14:18 - Щодо визначення ціни контрольованої операції за певних умов
14:15 - Порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України зразків продукції для використання під час міжнародної виставки
14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
14:03 - Латвія передала Полтавщині 77 тонн енергетичного обладнання
14:02 - Перехід на спрощену систему оподаткування або щорічне підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи: подання ЮО податкової декларації платника ЄП четвертої групи та сплата ЄП
14:01 - Чи має право ФОП – платник єдиного податку за договором управління передавати в управління нерухоме майно, площа якого не перевищує встановлені обмеження?
14:00 - Один з казахстанських НПЗ майже повністю переорієнтується на московитський ринок
13:58 - московіяни атакували два відділення і транспортну базу Укрпошти
13:57 - Виплата дивідендів: хто і яку суму відображає у рядках 1.5 та 2 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств?
13:54 - До уваги платників, які здійснюють контрольовані операції!
13:53 - Податкова знижка щодо суми коштів, сплачених на будівництво (придбання) доступного житла: які документи подаються з податковою декларацією


Більше новин