Перший 21 мільйон надійшов до держбюджету від аукціонів "Земельного банку"

10.10.2024 13:38 | Економічна правда

Перші переможці аукціонів з суборенди державних земельних ділянок достроково підписали договори з ТОВ "Державний земельний банк" та сплатили орендну плату.
Про це повідомляє пресслужба "Земельного банку".
До держбюджету надійшло 21,9 млн грн (з ПДВ) за шість державних ділянок площею 539 га.
Аграрії отримали документи на законне користування державними земельними ділянками.
Тепер вони можуть розпочати їх обробку та планувати свою діяльність на 14 років, створюючи робочі місця та проводячи якісну сівозміну для збереження ґрунтів, додають у Земельному банку.
На відкритих аукціонах на платформі Prozorro.Продажі вже виставлено 145 земельних ділянок у 11 областях України.
До кінця року Фонд держмайна планує через електронні торги здати близько 100 000 га державних сільгоспземель, додав міністр агрополітики Віталій Коваль.
Площа земельних ділянок варіюється від 1 га до 4000 га.
Середня вартість оренди складає 40 700 грн (з ПДВ) за гектар.
Нагадаємо:
В Україні стартували онлайн-аукціони "Земельного банку", де перші 16 торгів з суборенди державних сільськогосподарських земель принесли понад 35 млн грн, які надійдуть до держбюджету.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment is key,
With caution and wise choices,
The market rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

12:21 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:13 - За допомогою сервісу «Е-повідомлення» платники мають можливість оперативно отримати інформацію про помилкову сплату платежів
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:11 - Визначення дати сплати податкового зобов’язання/єдиного внеску платниками, які використовують єдиний рахунок
12:09 - Суб’єкт господарювання є одночасно платником земельного податку та орендної плати: чи можна в одній податковій декларації з плати за землю визначити податкові зобов’язання щодо податку та орендної плати?
12:08 - Як в податковій декларації з туристичного збору декларується сума податкового зобов’язання при сплаті збору готівкою?
12:05 - Інтерв’ю стосовно права громадян на податкову знижку
12:02 - Неповнолітня особа віком від 14 до 18 років має РНОКПП та КЕП: чи можна самостійно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:01 - Які рентні платежі необхідно сплачувати за видобуті обсяги підземних вод (прісної або мінеральної)?
12:00 - Чи є об’єктом оподаткування ПДФО сума доходу фізичної особи, яка нарахована на її користь під час виконання суспільно корисних робіт згідно з постановою суду?
11:58 - До уваги платників, які сплачують внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
11:57 - Щодо бази нарахування єдиного внеску
11:55 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:54 - Як здійснюється вхід до Електронного кабінету із застосуванням ключа з «Хмарного сховища»?
11:52 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується єдиний податок ФОПом (крім е-резидента)?
11:50 - До уваги контролюючих осіб!
11:49 - Чи застосовують суб’єкти господарювання РРО та/або ПРРО при роздрібній торгівлі на ринках, ярмарках?
11:46 - Як правильно сплатити податки через застосунок банку або касу банку
11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровської області юридичні особи спрямували майже 361,6 млн грн податку на нерухоме майно
11:37 - Від платників акцизного податку за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали понад 236,4 млн гривень
11:36 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 2,7 млрд гривень
11:34 - Результати роботи ЦОПів Дніпропетровщини: платниками податків з початку року отримано понад 159,6 тисяч адміністративних послуг
11:32 - На Дніпропетровщині податківці роз’яснюють бізнесу підстави анулювання ліцензій у сфері обігу пального
11:31 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
11:31 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини продовжує роботу з підтримки платників
11:29 - Консультаційний центр: оперативна підтримка бізнесу та ефективний інструмент для розв’язання податкових питань Відкритий діалог із бізнесом – один із пріоритетів роботи податкової служби
11:28 - Місцеві бюджети: за 5 місяців цього року надійшло понад 231 млрд грн податків та зборів
11:15 - Які платники звільняються від сплати єдиного внеску за себе?
11:10 - Про нарахування земельного податку і орендної плати за земельні ділянки фізичним особам (громадянам)
11:09 - Місцеві бюджети: за 5 місяців цього року надійшло понад 231 млрд грн податків та зборів


Більше новин