Анонс: Бізнес-форум в Дніпрі «Підготовка фахівців в центрах профтехосвіти ДСЗ: навчання українців для потреб бізнесу»

10.10.2024 13:31 | Міністерство економіки України

17 жовтня 2024 року в Дніпрі відбудеться регіональний бізнес-форум «Підготовка фахівців в центрах профтехосвіти ДСЗ: навчання українців для потреб бізнесу». 
Учасники заходу обговорять виклики на ринку праці регіону та шляхи їх подолання, потреби підприємств у кваліфікованих кадрах і можливості підготовки фахівців на запит бізнесу, зокрема Дніпропетровським центром профтехосвіти Державної служби зайнятості. Також учасники заходу відвідають екскурсію навчально-виробничими майстернями Дніпропетровського ЦПТО.
Серед учасників бізнес-форуму:
заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна; директорка Державної служби зайнятості України Юлія Жовтяк; керівництво Дніпропетровської обласної військової адміністрації; представники бізнесу та великих роботодавців регіону. Запрошуємо долучитись до заходу. Зареєструватись на участь: bit.ly/47hE4HX
 Також пропонуємо роботодавцям пройти опитування щодо співпраці з центрами профтехосвіти bit.ly/4cgcJqr
Місце проведення бізнес-форуму: м.Дніпро. Інформація про локацію буде надіслана зареєстрованим учасникам. 
Початок заходу: 10:00
До заходу можна також долучитись онлайн, зареєстровані учасники отримають посилання.
Акредитація для представників ЗМІ bit.ly/4gRbPEd
Бізнес-форум відбудеться в рамках національного проєкту «Реформування системи підтримки та розвитку трудового потенціалу», що реалізовує ГО «Розвиток бізнес-сектору України» в партнерстві з Міністерством економіки України, Державною службою зайнятості та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

 

Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
19:00 - На Кіровоградщині з'явиться національний природний парк «Чорний Ліс»
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:25 - Схвалено Стратегію збереження біологічного різноманіття до 2035 року
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - Посилення відповідальності за порушення у сфері управління відходами: Уряд схвалив два законопроєкти
17:15 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Методики формування тарифу (ціни) на послуги оператора об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:03 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:05 - Механізм міжнародної торгівлі скороченнями викидів парникових газів: Уряд створив правову та інституційну основу
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РУУККІ УКРАЇНА» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Копилів, вул. Індустріальна, буд. 4)
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» (Полтавська область, Полтавський район, в межах адміністративного підпорядкування Скороходівської селищної громади)


Більше новин