Супертайфун Ягі завдав $500 млн страхових збитків у Китаї, економічні збитки $4,7 млрд

10.10.2024 15:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Супертайфун Ягі завдав $500 млн страхових збитків у Китаї, економічні збитки $4,7 млрдCупертайфун Ягі (Yagi) спричинив значні страхові збитки в Китаї, які оцінюються в 3,5 млрд юанів (500 млн доларів). Шторм також встановив рекорд за силою у В'єтнамі, повідомляє BestWire.

За даними страхового брокера Guy Carpenter, на початок жовтня страхова галузь Китаю отримала 92 тис претензій, пов’язаних з тайфуном Ягі, із виплатами в розмірі 1,48 мільярда юанів.

Super Typhoon Yagi, 11-й тропічний циклон 2024 року в західній північній частині Тихого океану, досяг 4 категорії інтенсивності. Це найсильніший тайфун за всю історію спостережень, який обрушився на В’єтнам, і другий найпотужніший, який обрушився на Китай.

У Китаї серйозно постраждали чотири регіони: місто Веньчан, місто Хайкоу, повіт Ченмай і повіт Лінгао, згідно з даними відділу управління надзвичайними ситуаціями провінції Хайнань.

Ягі вийшов на сушу в місті Веньчан, завдавши прямих економічних збитків у 32,7 млрд юанів ($4,7 млрд). Пошкоджено понад 25 тис. будинків, багато доріг перекрито поваленими деревами.

У місті Хайкоу шторм завдав прямих економічних збитків у 26,32 млрд юанів, пошкодивши понад 32 тис. будинків, 401 будинок зруйновано.

Станом на початок жовтня втрати північного регіону В’єтнаму досягли 40 трильйонів донгів (1,62 мільярда доларів), заявив міністр планування та інвестицій В’єтнаму Нгуєн Чі Дунг. Місто Хайфон, промисловий центр, зафіксувало збитки в 11 трильйонів донгів. У всьому північному В'єтнамі було пошкоджено 232 тис. будинків.

Ці втрати можуть зменшити зростання ВВП В’єтнаму в 2024 році на 0,15 відсоткового пункту порівняно з попередньою цільовою цільовою величиною в 7%. Зростання в 3 і 4 кварталах може знизитися на 0,35% і 0,22% відповідно.

Раніше брокер Aon повідомляв, що економічні збитки від урагану Ягі можуть досягти мільярдів доларів після того, як він прокотився Китаєм, Філіппінами та В'єтнамом.

Aon зазначив, що Ягі може стати одним із найдорожчих тайфунів з 2000 року, враховуючи значні пошкодження десятків тисяч споруд.

Тайфун «Ягі», відомий на Філіппінах як Сильний тропічний шторм Ентенг, був смертоносним і надзвичайно руйнівним тропічним циклоном, який вплинув на Південно-Східну Азію та Південний Китай на початку вересня 2024 року.

Ягі (на японській мові означає Козел або сузір’я Козерога), був першим сильним тайфуном сезону та першим штормом категорії 5 щорічного сезону тайфунів. Це був один із найсильніших тайфунів, які коли-небудь обрушувалися на Північний В’єтнам, найпотужніший тайфун, який обрушувався на Хайнань протягом метеорологічної осені, і найсильніший з часів Раммасуна в 2014 році.

Це один із чотирьох супертайфунів категорії 5, зареєстрованих у Південно-Китайському морі, поряд із «Памелою» у 1954 році, «Раммасуном» у 2014 році та «Рай» у 2021 році.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.06.2026
14:57 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
14:55 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
14:53 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
14:52 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
14:26 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:24 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:21 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
13:02 - Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:00 - 5 автоматизацій, які змінили роботу mono, LOKO, Helsi, Liki24.com та КВЦ "Парковий" і можуть змінити вашу
12:50 - Акції SpaceX можуть впасти після відновлення торгів на американському ринку
12:30 - Як змінити систему будівництва
12:20 - Правоохоронці викрили фіктивне розмінування земель на десятки мільйонів гривень
12:14 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
12:13 - ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі, розвитку аналітики та цифрових сервісах
12:12 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
11:52 - Роботи "рано чи пізно" замінять 700 тисяч кур'єрів — один із найбільших ритейлерів Китаю
11:28 - На Кіровоградщині викрили масштабне розкрадання надр: яка схема
11:22 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:59 - Samsung перестала бути найдорожчою компанією Південної Кореї вперше з 2000 року
10:32 - Хто може за платника ПДФО подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
10:31 - Внесено зміни до положення про реєстрацію фізичних осіб у ДРФО
10:30 - Протягом року земельна ділянка, що перебувала у власності юридичної особи, відчужена: до якої дати сплачується земельний податок?
10:28 - Як можна отримати виписку (відомості) про реєстраційні дані ФОП та юридичної особи?
10:27 - московіяни атакували енергетику у семи областях: найважче на Донеччині та Херсонщині
10:26 - За якими кодами бюджетної класифікації здійснюється плата за ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним?
10:25 - ФОП - платник єдиного внеску знімається з обліку після проведення перевірки та здійснення остаточного розрахунку зі сплати єдиного внеску
10:24 - Чи мають право суб’єкти господарювання здійснювати програмування РРО/ПРРО та видавати фіскальний касовий чек на іноземній мові?
10:23 - Юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи протягом звітного року можуть обрати третю групу платників єдиного податку або відмовитись від спрощеної системи
10:22 - До уваги фізичних осіб – власників земельних ділянок!


Більше новин