СК «Експрес Страхування» демонструє стабільність ключових показників у 1П 2024

10.10.2024 15:30 | forinsurer.com ... все о страховании

СК «Експрес Страхування», що входить до УКРАВТО ГРУП, демонструє стабільність ключових показників фінансової стійкості: активів компанії, власного капіталу та фінансового результату.

За даними професійного рейтингу страховиків Insurance TOP за 6 місяців 2024 року, СК «Експрес Страхування» посилила свої позиції у двадцятці найбільших страхових компаній України за показником «власний капітал», посівши 13-ту сходинку. Станом на 30.06.24 власний капітал компанії зріс на 23% і склав 341,6 млн грн.

За показником «активи» компанія піднялась на 2 пункти, до 15 рядка рейтингу. Порівняно з січнем-червнем 2023 року активи СК «Експрес Страхування» зросли на +20,2% і становили 820,2 млн грн.

За показником чистого фінансового результату «Експрес Страхування» 2 роки поспіль стабільно входить до десятки найкращих страховиків України, згідно рейтингу Insurance TOP.

За даними Національного банку України, кількість страхових компаній, які працювали на ринку ризикового страхування станом на 30.06.24 становила 78 СК. За рік кількість страховиків non-life скоротилась на 25 компаній.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

11:42 - Витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском: як отримати?
11:41 - "Укрзалізниця" призначила новий поїзд: діятимуть жіночі та дитячі купе
11:39 - Оновлено порядок надсилання податкових повідомлень-рішень
11:39 - У чотирьох областях нові знеструмлення після атак росіян
11:38 - До уваги волонтерів!
11:35 - Сім індустріальних парків виключили з реєстру: причина
11:33 - Доступність послуг – один із ключових напрямів економічної безбар’єрності
11:31 - Електронний кабінет – надійний інструмент для контролю сплати податків без черг і паперів
11:30 - Дохід виплачено найманим працівником СГ на користь самозайнятої особи, при здійсненні цивільно-правових дій від імені та за рахунок такого СГ: відображення у Розрахунку
11:28 - Продаж фізичною особою інвестиційного активу: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи і чи оподатковується ПДФО дохід?
11:27 - Чи оподатковуються ПДФО сума виплат чи відшкодувань членам професійної спілки, що здійснюються за рішенням такої професійної спілки?
11:25 - Інформація щодо зберігання пального, яке споживається для заправлення електрогенераторних установок
11:24 - На Дніпропетровщині зареєстровано майже 84 тисячі РРО та ПРРО
11:23 - Єдиний податок: юридичні особи направили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 780,4 млн гривень.
11:21 - Надаєте в оренду власне житло – задекларуйте доходи!
11:19 - Понад 343,0 млн гривень акцизного податку з ввезених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
11:18 - За рік платники податків Дніпропетровщини отримали 365 тисяч адміністративних послуг
11:16 - На контролі податківців Дніпропетровщини – погашення податкової заборгованості
11:15 - Засідання Громадської ради: підсумували роботу за минулий рік та визначили пріоритети на поточний
11:13 - Може бути ще складніше: Кличко вдруге закликав киян виїхати з міста
10:58 - Комунікаційна податкова платформа – взаємодія з бізнесом та громадськістю в ефективному форматі
10:57 - 359 млн грн туристичного збору надійшло до бюджетів громад у 2025 році
10:55 - Пальне для транспорту і генераторів: що важливо знати про облік
10:55 - У Чернівцях замовили сіль для посипання доріг дорожче від облавтодору та решти України
10:30 - Кінець епопеї з TikTok: китайський додаток виконав вимоги США
10:09 - Українці купили понад 81 тисячу нових авто у 2025 році: які моделі обирав бізнес та населення
09:54 - Через московитський обстріл працівники двох шахт у Кривому Розі були заблоковані під землею
09:04 - На Дніпропетровщині та Одещині застосували екстрені відключення світла
08:54 - У Києві не опалюється 1940 багатоповерхівок: Кличко сказав, скільки будинків під'єднали за ніч
08:30 - Ринок торгових центрів під час війни – втрати та відновлення


Більше новин