Збитки страховиків від урагану Мілтон можуть перевищити $20 млрд - оцінка BMS

10.10.2024 13:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Збитки страховиків від урагану Мілтон можуть перевищити $20 млрд - оцінка BMSАналітики RBC Capital Markets, інвестиційно-банківського відділу Королівського банку Канади, прогнозують, що завдяки своїй прогнозованій траєкторії та інтенсивності ураган Мілтон може стати одним із найдорожчих штормів, які обрушилися на Флориду.

Ураган Мілтон залишається штормом 4-ї категорії в Мексиканській затоці, оскільки йому було знижено попередній статус 5-ї категорії.

Згідно з прогнозами Національного центру спостереження за ураганами (NHC), очікується, що Мілтон стане одним із найпотужніших і економічно згубних ураганів, які досягли західного регіону Флориди.

Хоча ще рано визначати точний діапазон збитків страхової галузі, аналітики BMS Group прогнозують, що ураган Мілтон призведе до страхових збитків на 20 мільярдів доларів.

У найгіршому випадку Мілтон обрушиться на півострів Пінеллас у вигляді сильного урагану, принісши тампа найгірший штормовий нагін.

Важливо підкреслити, що Тампа дуже вразлива до штормових хвиль через її великий, пологий басейн, кажуть аналітики Beinsure. Ця характеристика в поєднанні з сильними береговими вітрами великого урагану може призвести до руйнівних наслідків.

Останній раз це сталося під час урагану Тампа-Бей у 1921 році, який обрушився на сушу як ураган категорії 3 і приніс у місто штормову повінь.

Тим часом вихід на сушу вздовж Сарасоти, як повідомляється, буде набагато більш керованим для промисловості та схожий на ураган Ян.

Оцінка в 20 мільярдів доларів ґрунтується виключно на огляді моделювання катастроф і деяких історичних аналогів, таких як ураган Тарпон-Спрінг/Тампа-Бей 1921 року, який сьогодні спричинив би страховій галузі понад 25 мільярдів доларів.

Враховуючи географічний масштаб потенційного виходу Мілтона на сушу, очікується, що ця подія призведе до значних страхових збитків, які потенційно можуть досягти десятків мільярдів доларів, підкреслює RBC Capital Markets.

Очікується, що цей ураган також стане великою збитковою подією для перестраховиків (які мали менше великих збитків у 2023 році та першій половині 24 року).

На додаток до початкових збитків, які очікуються на узбережжі, коли ураган Мілтон досягне суші, також очікуються подальші втрати всередині країни. Наразі прогнози вказують на те, що Мілтон збереже статус урагану, коли він пройде східною частиною штату.

Аналітики відзначають, що численні місця в штаті Флорида були побудовані так, щоб витримати силу ураганів. Проте залишається ймовірність значних збитків у разі урагану категорії 1 або 2.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors beware
Financial markets can be cruel
Risk and reward dance

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Світ на порозі газового колапсу через зупинку поставок із затоки
17:00 - Іран зявив, що Ормузька протока відкрита для всіх, крім суден ворогів
16:00 - У Чехії підпалили українське підприємство тепловізорів: поліція підозрює теракт
15:00 - Іран пригрозив ударами по ключовій інфраструктурі країн Перської затоки
14:56 - Всесвітній день води
13:55 - Суд відібрав у підприємця ферму академії аграрних наук у Чернівцях
13:20 - Кулеба розповів, як на Одещині посилюють захист портів
12:49 - У Чернігові прокуратура не змогла повернути державі установку для пакетування води за 4,5 мільйона
12:00 - Аварія на обладнанні: частина Києва та області залишилася без світла
11:42 - Пошкодження тепломережі на мосту Патона: ведеться ремонт, частина будинків без тепла
10:49 - Рекорд з початку року: Нацбанк витратив $1,34 мільярда на підтримку гривні
10:00 - На Одеській залізниці під час евакуації загинула провідниця
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 22.03.2026
18:00 - Уряд створив новий механізм виявлення непрофільного держмайна для приватизації
17:02 - Суд покарав "Укрзалізницю", яка не змогла зберегти дерева на Полтавщині
16:45 - Підприємства мають максимально наростити власну генерацію – Свириденко
16:15 - "Укрпошта" заявляє, що покращила доставку попри удари по інфраструктурі
15:20 - Завдяки погоді Україна скоротила відбір газу зі сховищ
14:37 - Суд визнав Ілона Маска винним у маніпуляціях під час придбання Twitter
13:40 - Глава енергетики Євросоюзу закликав поквапитися із заповненням газових сховищ
12:45 - На трасі Київ–Одеса відновили 50 тисяч квадратних метрів покриття – Кулеба
12:05 - В Одесі запустили комунікаційний центр Служби 112
11:40 - Славутич залишився без світла через атаку московія
10:50 - Ще на двох пунктах пропуску запрацювала єЧерга для автобусів
09:50 - Чернігів повністю знеструмлено через російські обстріли
09:00 - Уряд запустив новий механізм виявлення непрофільного держмайна для приватизації
06:00 - Поранення, гранти і джерки: історія ветеранського бренду Jerkon
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 20 березня: кешбек на пальне, податковий законопроєкт
20:45 - Російська нафта може знову стати головною в імпорті Індії


Більше новин