Американські страховики виплатили $508 млн по збитках урагану Хелен

10.10.2024 11:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Американські страховики виплатили $508 млн по збитках урагану ХеленУраган Хелен завдав збитків понад 100 тис будівель від Флориди до Західної Вірджинії. За даними ICEYE, будівлі у Флориді, Джорджії, Південній Кароліні, Північній Кароліні, Теннессі, Вірджинії та Західній Вірджинії зазнали рівня води у п’ять футів або більше.

За даними Управління страхування Флориди, компанії зі страхування майна та нещасних випадків у Флориді обробили 48 341 претензію на загальну суму приблизно 507,5 мільйонів доларів.

Страховики та брокери оцінюють страхові збитки від урагану Хелен в США від $6,4 до $15 млрд.

Майже 25 тис. позовів стосувалися пошкодження житлового майна, а решта позовів включали збитки за кількома напрямками, такими як автомобільний, фермерський і морський, повідомляє ICEYE. Приватні страховики від повеней отримали 918 претензій, тоді як страховики комерційного майна розглянули 404 претензії.

За даними Beinsure Media, п’ятий ураган атлантичного сезону 2024 року та другий великий шторм, перевищив інтенсивність урагану Ідалія з 2023 року. Рекордна кількість опадів понад 20 дюймів спостерігалася в деяких частинах західної Північної Кароліни.

KCC зазначив, що більша частина пошкоджень сталася далеко від точки виходу на сушу, з більшою шкодою від вітру в Джорджії та збитків від поривів у Тампі, ніж у районі виходу на сушу у Флориді. Північна Кароліна зазнала найзначніших внутрішніх повеней.

AM Best раніше оцінював, що страхові збитки від урагану Хелен можуть перевищити 5 мільярдів доларів через вплив шторму на внутрішні міські райони, такі як Таллахассі та Атланта.

Брокер Gallagher Re оцінив страхові збитки в середньому діапазоні. Тим часом AccuWeather оцінює загальні економічні втрати від 145 до 160 мільярдів доларів.

Розрив між застрахованими та економічними збитками значною мірою буде результатом низького рівня страхування від повеней та складності врегулювання страхових виплат, пов’язаних із пошкодженням від вітру та води.

Три великі регіони відчули на собі наслідки урагану 4 категорії, третього, що вразив район Біг-Бенд у Флориді 18 місяців тому. Шторм спричинив історичну повінь уздовж західного узбережжя Флориди, повторно затопивши деякі райони, які раніше постраждали від ураганів, такі як Форт-Майерс-Біч, і затопивши нові райони, як-от Південна Тампа.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and more
Investments made with care
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

14:33 - У Мінекономіки розповіли про очікування щодо критичних підприємств
13:05 - "Український авангард": Нацбанк випустив незвичайну пам’ятну монету
11:55 - В Україні прогнозують зростання виробництва біометану
10:40 - Наслідки нічної атаки: у Києві змінили рух громадського транспорту
10:00 - В Україні зросло виробництво сільськогосподарської продукції
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.05.2026
17:45 - Компаніям США доведеться довго чекати на компенсації за координатами "мита Трампа" – ЗМІ
16:43 - московіяни знову б’ють по об’єктам "Нафтогазу" на Харківщині та Полтавщині
16:08 - Чатбот Claude приніс Zoom мільярд доларів
15:15 - Україна запровадила санкції щодо 29 морських суден "тіньового флоту" московія
14:45 - У московії ще більше "закручують гайки" для критиків режиму
13:41 - У Криму почали нормувати пальне через "логістичні труднощі"
13:30 - Україна та Польща домовилися розширювати економічне партнерство, співпрацю у відбудові на шляху до ЄС
12:30 - SpaceX успішно випробувала новий Starship за кілька днів до рекордного IPO
12:15 - Громади в основі: в Харкові провели воркшоп з протимінної діяльності
11:20 - На вугільній шахті в Китаї стався найбільший за 17 років вибух газу
10:10 - Після атаки безпілотників у Новоросійську московія горить нафтовий термінал
08:30 - Битва за людей: як громади можуть виграти демографічний виклик
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - "Український авангард. Олександра Екстер": перша пам’ятна монета із серії присвяченої українському авангарду


Більше новин