Медичний іншуртех Koltin закрив раунд фінансування Серії А на $7,3 млн

10.10.2024 11:30 | forinsurer.com ... все о страховании

Медичний іншуртех Koltin закрив раунд фінансування Серії А на $7,3 млнKoltin, мексиканська іншуртех компанія, яка спеціалізується на приватному медичному страхуванні для людей похилого віку, залучила 7,3 мільйона доларів у рамках раунду фінансування Серії A.

Фонд Left Lane Capital очолив раунд, а його віце-президент Рейчел Шоу приєдналася до ради директорів Koltin.

Інвестиції підуть на вдосконалення програм страхування здоров’я та фінансової безпеки літніх мексиканців. Koltin надає персоналізоване страхове покриття разом із індивідуальними послугами охорони здоров’я за підтримки спеціальної клінічної команди.

Едуардо Ортіс і Кармен Росілло заснували Koltin після того, як їхнім бабусям і дідусям відмовили в приватному страхуванні через вікові обмеження. Компанія співпрацює з великим страховиком, пропонуючи учасникам доступ до медичного страхування, персоналізованих планів охорони здоров’я та командного догляду.

«Члени Koltin уже відчувають кращі результати для здоров’я. Насправді 3 із 5 клієнтів кажуть, що якість їхнього життя покращилася завдяки нам, і понад 75% відчули б себе «дуже розчарованими», якби вони більше не мали доступу до Koltin», — сказав Едуардо Ортіс, засновник і генеральний директор Koltin.

Рейчел Шоу, віце-президент Left Lane Capital, увійде до правління Колтіна. «Едуардо та команда Koltin першими запропонували комплексне рішення для людей похилого віку в Мексиці, поєднуючи індивідуальні плани догляду від спеціальної клінічної команди з персоналізованим страховим покриттям».

По суті, стартап поєднує традиційне страхування з технологічним підходом для надання персоналізованих медичних послуг.

Koltin — єдина компанія в Мексиці, яка займається покращенням здоров’я людей похилого віку та фінансової стійкості їхніх сімей. Вперше люди старше 50 років – вікова категорія, яка найшвидше зростає в країні – мають доступ до приватного медичного страхування та проактивної, персоналізованої та технічної підтримки здорового старіння.

До них належать віртуальні консультації, зв’язок WhatsApp із командами догляду та особисті щорічні огляди. Завдяки партнерству з одним із найбільших страхових операторів Мексики Koltin надає людям похилого віку доступ до повного медичного страхування.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Досягнення ринку,
Нові технології й ідеї,
Інвестиції й розвиток.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:45 - З міркувань безпеки "WOG" закриває частину АЗС на ніч: у яких областях
22:28 - Установлено вимоги щодо управління ризиком третіх сторін для банків, надавачів платіжних послуг та страховиків
20:25 - Олексій Соболев представив у Верховній Раді оновлені підходи до бронювання військовозобов’язаних
20:00 - Новини 1 липня: Смілянський залишиться на посаді, росіяни знищують урожай України
19:50 - ОПЕК+ може знову наростити видобуток нафти попри падіння цін
19:20 - Найбільша приватна мережа АЗС Сибіру повністю припинила продаж бензину
18:50 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 2 липня
18:30 - Танкери московія освоїли маршрут повз німецькі курорти – Bild
18:10 - США та Іран провели переговори про правила проходу суден через Ормуз
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:37 - Нові можливості для бізнесу: компаніям дозволять віддавати роботу на аутсорсинг
17:36 - У Європі авіакомпанії попередили про можливий зрив літнього сезону: яка причина
17:20 - Іран застеріг судна "непоправними наслідками" за обхід його маршрутів Ормузу
16:45 - Паливна криза: московія розпочала імпортувати бензин з Індії
16:31 - Банки перевірятимуть своїх контрагентів
16:30 - Емірати стали ближчими
16:30 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 2 липня
16:10 - Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічне партнерство – товарообіг сягнув 250 млн доларів
16:00 - У Мінрозвитку розповіли про нову вимогу до вантажоперевізників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2026
15:27 - Дешеві кредити на відбудову підприємств: стартувала нова урядова програма
14:50 - Нафтогаз оголосив пропозицію про реструктуризацію євробондів
14:35 - Укрпошта стала офіційним партнером Etsy. Що це дасть українським продавцям?
14:30 - Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт про європейські механізми кредитування населення та бізнесу
14:25 - Підготовка до зими: у КМДА розповіли, які заходи можуть бути виконані із запізненням
14:08 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”
14:03 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Порядку формування документів, що стосуються здійснення заходу державного нагляду (контролю), у єдину справу”


Більше новин