Процедуру бронювання призупинили: Зеленський обурився великою кількістю заброньованих

09.10.2024 18:18 | Економічна правда

Президент України Володимир Зеленський обурився бронюванням 1,5 мільйона осіб, уряд до 15 листопада 2024 року призупинив дію деяких положень щодо визначення критично важливих підприємств.
Про це йдеться у документі з рішення уряду за підсумками наради, яке є у розпорядженні ЕП.
Текст документа опублікувало видання The Page.
Його достовірність та ухвалення підтвердили джерела ЕП в уряді.
"Президент був на нараді.
Обурювався, що забронювали 1,5 мільйона", - пояснив співрозмовник ЕП причину ухвалення відповідного рішення.
До 15 листопада планується провести аудит рішень про визначення критично важливих підприємств та організацій, а Мінекономіки має проаналізувати результати й до 20 листопада поінформувати Кабінет Міністрів.
Мінекономіки разом з Міноборони мають підготувати та презентувати уряду проєкт у якому, зокрема, передбачено розробка рішення щодо перевірки обґрунтованості бронювання військовозобов"язаних та можливого скасування відстрочки від призову в разі виявлення необґрунтованих випадків.
"Зупинення до 15 листопада 2024 р.
дії положень Критеріїв та порядку, за якими здійснюється визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки", - йдеться у документі.
Центральним органам виконавчої влади, обласним адміністраціям та іншим державним органам рекомендовано утриматися від прийняття рішень про визначення таких підприємств до врегулювання цього питання.


Додати коментар

Користувач:
email:





The market's impact
Reverberates through the world
A global dance floor

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - ФОПи – платники єдиного податку (1 – 3 група) мають можливість звітувати за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
11:57 - Про скасування нарахування єдиного податку, якщо ФОП першої – другої групи вирішила скористатися правом не сплачувати єдиний податок
11:56 - В які терміни самозайнята особа зобов’язана перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір з допомоги по тимчасовій непрацездатності, яку отримує від ПФУ?
11:54 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
11:53 - Щодо звільнення від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка перебуває у трудових відносинах та оформила лікарняний по вагітності і пологах
11:52 - У разі закінчення строку дії дозволу на спеціальне водокористування у період дії воєнного стану, такий дозвіл вважається автоматично продовженим
11:51 - Як і на підставі яких критеріїв визначається, що нерухоме майно «використовується у господарській діяльності резидентів Дефенс Сіті»?
11:50 - Мікроганти на створення або розвиток власного бізнесу: за якою ознакою доходу відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
11:48 - Фізична особа отримала дохід від продажу іншій фізичні особі вантажного автомобіля: чи подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
11:46 - Юридичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини єдиним податком майже на 79,4 млн гривень
11:46 - Надсилання електронних документів: порядок отримання першої та другої квитанцій
11:44 - У відносинах працівник – роботодавець має укладатися трудовий договір
11:44 - Змінено строки подання Податкових розрахунків для ФОПів
11:43 - Податковий календар на 19 лютого 2026 року
11:42 - Платникам ПДВ про коригування податкових зобов’язань/податкового кредиту за певних умов
11:42 - Від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло 228,2 тис. грн частини чистого прибутку
11:40 - Екологічний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 3,3 млн гривень
11:39 - Надходження рентної плати за спецвикористання води до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли майже на 84,0 відсотки
11:38 - Податкова служба Дніпропетровщини: діалог та фахова підтримка
11:37 - Діалог податківців Дніпропетровщини з представниками Спілки українських підприємців з питань, що цікавлять бізнес
11:36 - Глава "Укренерго" розповів, скільки нової генерації потрібно енергосистемі України
11:35 - Національна стратегія доходів: Електронний кабінет надає платнику широкий спектр можливостей
11:34 - Супровід грантоотримувачів: нова модель підтримки бізнесу
11:33 - Понад 36 % надходжень січня: підприємства торгівлі та переробної промисловості в лідерах із наповнення бюджету
11:32 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:25 - Підприємця підозрюють у постачанні неякісних балістичних окулярів для ЗСУ на 155 мільйонів
11:17 - «Моя податкова» – сучасний інструмент реалізації Національної стратегії доходів
11:15 - Microsoft планує інвестувати 50 мільярдів доларів у ШІ на "Глобальному Півдні"
11:13 - Леся Карнаух: Блокування податкових накладних становить лише 0,1 %
11:11 - Інформація про свої особові рахунки доступна платникам в Електронному кабінеті


Більше новин