Відновлення і модернізація українського енергосектору: у Міненерго обговорили напрямки поглиблення співпраці з французьким бізнесом

08.10.2024 21:35 | Міністерство енергетики України

Відновлення і модернізація українського енергосектору: у Міненерго обговорили напрямки поглиблення співпраці з французьким бізнесом rotai 08 жовтня 2024, 21:35 Заступник міністра енергетики України Роман Андарак провів зустріч з представниками французьких компаній, що працюють в енергетичній галузі, зокрема Schneider Electric, Reseau de Transport d"Electricite (RTE), Groupe Ragni, NovaKamp, Ginger SOFRECO, Destinus, Engie, Egis.
Ключовою темою зустрічі стало поглиблення співпраці для відновлення українського енергосектору, його модернізація за найсучаснішими технологіями і підвищення стійкості та гнучкості енергосистеми.
«У нас уже є успішні проєкти співпраці з французьким бізнесом в енергетичному секторі, зокрема щодо реконструкції водо- і теплопостачання в Харкові, розвитку розумних мереж з GE Vernova.
Загалом наразі є 14 спільних проєктів вартістю близько 188 мільйонів євро.
І ми маємо величезні перспективи для поглиблення співробітництва, щоб реалізовувати спільні проєкти по всій території України»,
- зазначив Роман Андарак.
Сторони обговорили допомогу французької сторони з постачанням обладнання для ремонтів та розвитку розподіленої генерації.
Окремо було приділено увагу проєктам з реконструкції та модернізації інфраструктури мереж, розвитку «розумних» мереж, ВДЕ, посилення фізичного захисту енергооб’єктів, а також навчання для персоналу.
Новини Міжнародна діяльність Новини Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks soar to great heights,
Then come crashing to the ground,
The market moves on.

- Fin.Org.UA

Новини

09:25 - Мінфіну доручили продати Sense Bank, вилучені кошти підуть на потреби Сил оборони – Корецький
09:00 - На кордоні з Молдовою московитський дрон влучив у пункт пропуску
08:30 - Що заважає регіонам розвиватися
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.08.2026
06:00 - Шабашка на "Арсеналі". На чому НАБУ і САП "взяли" Микитася і компанію
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 20 серпня: наслідки чергової атаки московія, нові плівки НАБУ
19:50 - ВАКС у п'ятницю продовжить засідання з обрання запобіжного заходу Микитасю
19:44 - Актуалізовано порядок інспекційних перевірок та авторизаційні вимоги до колекторських компаній
19:40 - московія атакувала нафтобазу мережі АЗК KLO під Києвом
19:10 - Ситуація в агросекторі зараз набагато гірша, ніж у березні-квітні 2022 року – міністр
19:10 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за ІI квартал 2026 року
18:40 - московія уперше за кілька місяців атакувала в Києві об'єкт критичної інфраструктури – Кличко
18:35 - московія атакувала логістичний склад "ЕКО Маркет"
18:10 - Курс гривні до євро встановив новий історичний мінімум
17:51 - Російська атака пошкодила склад Yves Rocher в Україні: онлайн-замовлення призупинили
17:37 - московіяни знищили склад виробника морозива "Файні льоди" у Києві
17:10 - Через атаку московія пошкоджений склад з товарами супермаркетів Varus у Борисполі
16:55 - У Міненерго назвали нові умови, за яких бізнесу не вимикатимуть світло
16:50 - "Додому – один код": LIPSS та Київстар представили колаборацію +380 Call me Ukrainian
16:44 - Денис Шмигаль та Міністр зовнішньої торгівлі та співробітництва Нідерландів Сьорд Сьордсма домовились про посилення енергетичного співробітництва між нашими країнами
16:30 - Що не так з реформою публічних інвестицій
16:30 - Загрози дефіциту продовольства немає, дефіциту гречки не прогнозують – Висоцький
16:15 - Засновник збанкрутілого забудовника №1 в Китаї отримав довічне
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.08.2026
15:35 - московіяни розбомбили ще один склад "Фори": він пропрацював лише тиждень
15:20 - Прокурор САП розкрив імена тринадцяти фігурантів нових плівок НАБУ
15:00 - У Сумах масштабне аварійне знеструмлення, у місті зникла вода
14:58 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at the Verkhovna Rada of Ukraine on the Situation Surrounding Sense Bank JSC


Більше новин