Новини 8 жовтня: черговий тиск на бізнес, російські дрони біля АЕС

08.10.2024 21:00 | Економічна правда

Про Угорщину та Україну: Угорщина підтвердила, що затримає ухвалення кредиту на 35 мільярдів євро для підтримки економіки України до того моменту, як у США оберуть нового президента 5 листопада.
Про тиск на бізнес: Компанія "Автомагістраль-Південь", яка займається фортифікаційними роботами вздовж лінії фронту, зокрема - Покровському напрямку, заявила про зупинку робіт через дії Нацполіції.
Про АЕС і російські дрони: Російські "шахеди"знову порушили заборонену для польотів зону навколо Південноукраїнської АЕС, що може свідчити про підготовку московія до ударів по українській ядерній інфраструктурі.
Про опитування: Тільки 21% опитаних українців оформили банківську картку для участі в програмі "Національний кешбек".

Про зерно: московіяни за 2024 рік вивезли через порт Маріуполя понад 180 тисяч тонн вкраденого українського зерна.
Ексклюзиви ЕП
Бездіяльність чи злочинний умисел? Як НКЦПФР нехтує інтересами українців на користь підсанкційного росіянина
Компанія "Фрідом фінанс" продовжує працювати в Україні в обхід санкцій, а 12 тисяч клієнтів місцевого брокера вже два роки не можуть повернути свої гроші.
Як таке можливе і хто допомагає підсанкційному росіянину заробляти на українцях?
Безкарність та вседозволеність.
Чому пійманих на корупції працівників МСЕК не садять за ґрати

Правоохоронці масово затримують голів МСЕК.
Однак аналіз ЕП судових справ свідчить, що після гучних викриттів та заяв влади про невідворотність покарання жоден працівник медичної сфери за ґратами не опинився.

Додати коментар

Користувач:
email:





Germany's engine
Exports drive the economy
But growth starts to slow

- Fin.Org.UA

Новини

16:33 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
16:27 - Офіційне працевлаштування осіб з інвалідністю: законодавством передбачені знижені ставки єдиного внеску
16:24 - Надходження від платників єдиного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини перевищили 3,8 млрд гривень
16:23 - Мобілізовані ФОПи можуть скористатися податковими пільгами
16:21 - Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Е-кабінету надає можливість фізичним особам сплатити податки, збори та платежі
16:19 - Коли виникає право на отримання податкової знижки у частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом
16:18 - Збір за паркову від платників Дніпропетровщини поповнив місцеві бюджети майже на 25,6 млн гривень
16:16 - Єдиний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб отримали майже 424,6 млн гривень
16:15 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи – власників, орендарів, користувачів на інших умовах земельних ділянок!
15:37 - Чи є обмеження щодо кількості створення (друку) РРО та/або ПРРО фіскальних звітних чеків (Z-звітів)?
15:36 - Якими особами може застосовуватися касовий метод податкового обліку?
15:35 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?
15:33 - Новостворений ФОП зареєструвався в останні дні місяця: подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (перша/друга групи)
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.07.2026
15:29 - Як оподатковується ПДФО дохід у вигляді процентів, отриманий фізичною особою від розміщення коштів на депозитному рахунку?
15:27 - У разі помилкової сплати платежів необхідно подати Заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені
15:22 - Платіжна інструкція, оформлена платником в електронній або паперовій формі, повинна містити обов'язкові реквізити
15:16 - Чи подається податкова декларація з рентної плати, якщо у деяких звітних періодах поточного року відсутній об’єкт оподаткування рентною платою за спеціальне використання лісових ресурсів?
15:15 - Спадщина від родичів не першого чи другого ступеня спорідненості оподатковується на загальних підставах
15:13 - Правила проставлення апостиля
15:12 - Безкоштовна передача приладів, обладнання, матеріалів науковим установам та організаціям, вищим навчальним закладам: порядок оподаткування ПДВ
15:11 - Коли виникає право на отримання податкової знижки у частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом
15:07 - Податковий сервіс платникам Самарівського району – без бар’єрів
15:06 - Дніпропетровщина: результати роботи центрів обслуговування платників
14:58 - Збір за паркову від платників Дніпропетровщини поповнив місцеві бюджети майже на 25,6 млн гривень
14:57 - Акцизний податок з вироблених товарів: до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло майже 155,7 млн гривень
14:56 - Надходження від платників єдиного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини перевищили 3,8 млрд гривень
14:54 - Податківці Дніпропетровщини поглиблюють співпрацю з «Дніпровською політехнікою» задля підготовки конкурентоспроможних фахівців
14:53 - Зафіксовано чергову шахрайську розсилку нібито від імені ДПС: не відкривайте фішингових листів
14:50 - Податкова консультація нового формату: перевірте свій податковий стан


Більше новин