У ЗСУ відповіли щодо розформування IT-підрозділів: відбувається реформа

05.10.2024 14:14 | Економічна правда

У Центрі масштабування технологічних рішень (ЦМТР), коментуючи повідомлення про скорочення IT-підрозділів, зазначили, що у центрі відбувається реформа, а не розформування.
Про це зазначила пресслужба Центрі масштабування технологічних рішень.
У четвер 3 жовтня Forbse Україна з посиланням на власні джерела зазначило, що Генштаб планує розпустити два IT-підрозділи, що займаються понад 100 проєктами, над якими працюють близько 1000 айтівців.
У ЦМТР зазначили, що відомстві відбувається ширший процес реформування, який покращить роботу.
Як зазначають, ЦМТР подали пропозиції щодо покращення організаційно-штатної структури з урахуванням необхідної потреби інженерів на найближчі пів року.
Це дозволить включити в списочну чисельність, і укомплектувати Центр додатковими, новими інженерами.

До кінця 2024 року ЦМТР має опрацювати зміни.
"Ідеться про оптимізацію роботи та розвиток.
Центр масштабування технологічних рішень не розформовується, а реформується.
Центр вийде з цієї реформи посиленим і продовжить реалізовувати поточні проєкти.
Тобто ця оптимізація зробить нас ефективнішими.
На сьогодні підрозділ існує в наявному штаті, робота над проєктами триває, підрозділ продовжує виконувати завдання за призначенням", - зазначили у Центрі.
Центр масштабування технологічних рішень (ЦМТР) є розробником і центром експертизи з цифровізації армії та мілтеку.


Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen
Green and red arrows flashing
Money changes hands

- Fin.Org.UA

Новини

13:00 - 60 000 сусідів: як за чверть століття KAN задав нові стандарти забудови в Україні
12:58 - У так званій ДНР заборонили їздити вночі на тлі ударів по логістиці регіону
12:30 - Як автоматизувати продажі
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 червня
12:05 - "Укрзалізниця" відправляє на вихідних два додаткові поїзди з Києва до Карпат
11:50 - Поляки передумали обмежувати автобусний рух через пункт "Шегині–Медика"
11:30 - Удари по енергетиці: Кулеба розповів, як змінилася тактика росіян
11:15 - Український банк відновив роботу після продажу полякам
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Взяття на облік як платника єдиного внеску члена фермерського господарства, який не належить до осіб, що підлягають страхуванню на інших підставах
10:50 - ДБР повідомило нові підозри Гринкевичам у справі про закупівлі для армії
10:49 - На акцизному складі наявні залишки пального: як змінити розпорядника?
10:48 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: що з відповідальністю?
10:46 - Як в податковій декларації екологічного податку з позначкою «уточнююча» виправляються показники раніше поданої декларації, в якій виявлено помилки?
10:45 - Яку інформацію передають платники, які використовують ПРРО, до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку?
10:43 - ОСББ здійснює управлінські функції щодо багатоквартирного будинку: чи необхідно подавати Заяву за формою № 20-ОПП?
10:42 - Чи передбачені пільги щодо сплати збору за місця для паркування транспортних засобів?
10:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
10:39 - Про особливості заповнення додатка «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання» до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
10:38 - Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не включається до оподатковуваного доходу платника ПДФО?
10:38 - Учні 10–12 класів зможуть вивчати фінансову грамотність і підприємництво за модельними програмами Національного банку
10:36 - Внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю: на який рахунок платити?
10:35 - Сплата бюджетних/небюджетних платежів: правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:33 - Податковий календар на 15 червня 2026 року
10:32 - Екологічний податок: платники Дніпропетровської області сплатили до загального фонду держбюджету понад 134,2 млн гривень
10:31 - Від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 42,5 млн гривень
10:30 - Після атак московія нові знеструмлення є у п'яти областях
10:29 - Для підтримки фінансової стійкості регіону платники спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,5 млрд грн плати за землю
10:28 - Податкова служба та бізнес: у фокусі уваги – проведення перевірок
10:27 - Податкова служба Дніпропетровщини та територіальні громади об’єднують зусилля для підвищення ефективності адміністрування туристичного збору


Більше новин