Управління держохорони накупило Фольксвагенів по 4 мільйони

04.10.2024 12:51 | Економічна правда

Управління державної охорони України 26 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ "Автомобільний дім Атлант" легкових автомобілів на 29,12 млн грн.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".
Цьогоріч поставлять сім автомобілів спеціалізованого призначення на базі повнопривідного Volkswagen Multivan 2024 року випуску чорного кольору металік з автоматичною коробкою передач по 4,16 млн грн.

Вони розраховані на перевезення семи працівників з озброєнням та індивідуальним захистом включно з водієм, а також мають спецобладнання.
Автомобілі мають різні системи безпеки, подушки безпеки водія і переднього пасажира, камеру заднього виду з виводом на монітор, дзеркала з електроприводом і підігрівом, підігрів лобового скла, клімат-контроль та додаткові водяний і рідинний обігрівачі.
Додатково передбачені зимова гума, поперечні релінги, тонування вікон салону, ліхтар, трос, аптечка, килими, компресор, захист двигуна і сітки радіатора, захисна плівка, рукавиці.

Зі спецобладнання автомобілі матимуть сигнально-гучномовний пристрій, два світлодіодні маяки під лобовим склом, а також по вісім світлодіодних фар ззаду та спереду кузова.
Нині автоцентр "AUTO.RIA" продає новий повнопривідний Volkswagen Multivan 2.0 TDI DSG (199 к.с.) 4Motion Alpen глибокого чорного кольору з автоматичною коробкою передач за $88 646, або 3,67 млн грн.
Але це автівка без додаткового обладнання і спецобладнання.
Фірма отримала замовлення без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.
Київський "Автомобільний дім Атлант" зареєстрований на кіпрську компанію "Хойру Холдингз Лімітед", а кінцевим бенефіціаром є громадянин Казахстану Павєл Нємитов.
За даними аналітичної системи "YouControl", до 2022 року він називався "Автомобільний дім Атлант-М".
Ще раніше, до 2021 року ним володіли кіпрська компанія "Курума Холдингз Лімітед" і громадянин московії Сергій Савицький.
Директором фірми є Петро Метельський.
Нагадаємо:
Управління державної охорони України 16 вересня уклало угоду на придбання чотирьох спеціалізованих автомобілів на базі Toyota Land Cruiser по 3,93 млн грн за штуку.
Поставити товар має єдиний учасник відкритих торгів ТОВ "ВіДі Автострада".

"Автівки закуповуються виключно для якісного забезпечення візитів в Україну іноземних високопосадовців, які прибувають з метою підтримки нашої держави.
Це обовʼязок нашої сторони - приймати іноземні делегації на визначеному рівні", - так прокоментували дорогу закупівлю в управлінні державної охорони.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves,
In the global financial sea,
Markets rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:06 - Денис Шмигаль відвідав одну з шахт на Дніпровщині
21:00 - Новини 20 липня: загострення на Близькому Сході
19:45 - Ціни на бензин в США піднялись після загострення в Ірані
19:39 - Денис Шмигаль на Дніпропетровщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
19:17 - Греція впроваджує заборону користування електросамокатами до 17 років
18:45 - Google розробляє новий чип для Gemini
18:07 - САП та НАБУ завершили слідство щодо посадовця Укрзалізниці, який просив хабар
18:00 - Як держава домовляється про дорогі ліки і чому цього вже недостатньо
17:58 - Вимоги до роботи уповноважених банків пропонуються для повторного обговорення
17:45 - Користувачі в усьому світі обирають зерна замість розчинної кави
17:00 - Російський олігарх Лісін продав судноплавну компанію в Азовському морі
17:00 - У депутата Черкаської міської ради можуть конфіскувати машини за сім мільйонів гривень
16:15 - Регулятор відкрив дані про структуру виробництва електрики за 7 років: які показники
16:00 - Проїзд у Київській електричці подорожчає вдвічі
15:35 - Єменські хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.07.2026
15:20 - Міненерго звітувало про кількість енергообладнання, яке надійшло від партнерів
15:07 - Майже 4,5 тис одиниць енергетичного обладнання надійшло до України з початку року
15:00 - Україна наростила імпорт молочних продуктів на 30%: які основні позиції
14:55 - Нові GLE, GLE Coupe та GLS: сучасний інтелект, інноваційні технології та ще більше комфорту
14:40 - У ремонт кладовища у Києві "зашили" будматеріали у півтора раза дорожче ринку – ЗМІ
14:10 - Одещина отримала від Швеції понад 126 тонн обладнання для захисту енергетичної інфраструктури
14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:00 - Комісія запропонувала механізми кращого захисту інвесторів у житлове будівництво
13:43 - Європейський суд виніс рішення щодо відібраної окупантами землі у Криму
13:05 - У російських торгових центрах стає дедалі менше відвідувачів: які причини
13:00 - Команда важливіша за красиві цифри. Інвестиційні правила керівниці програми лояльності Fishka
12:50 - Дрон атакував танкер біля Новоросійська – завантаження нафти зупинили
12:40 - Ціни на газ у Європі повернулися до рівнів початку війни в Ірані


Більше новин