Столична влада після скарг киян втрутиться у роботу забруднювача повітря

04.10.2024 18:03 | Економічна правда

Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА готує розпорядження про зупинення дії дозволу на викиди забруднюючих речовин, виданого ТОВ "АДМ".

Про це повідомив директор Департаменту Олександр Возний.
За його словами, реагуючи на численні скарги киян на діяльність ТОВ "АДМ", департамент ініціював перевірку діяльності підприємства контролюючими органами, під час якої були зафіксовані порушення.
"Впродовж тривалого часу ми отримуємо численні скарги киян на діяльність ТОВ "АДМ", розташованого за адресою вул.
Сирецька, 33.
Громада скаржиться на сморід уночі та неможливість спати з відкритими вікнами через погане повітря та запах.
Департамент неодноразово ініціював зустрічі з громадою та контролюючими органами.
Наша взаємодія з Державною екологічною інспекцією, Нацполіцією та прокуратурою дала свої плоди.
Сьогодні опубліковане відповідне розпорядження, що зупиняє дію дозволу на викиди забруднюючих речовин, виданого ТОВ "АДМ", - повідомив Олександр Возний.
У департаменті нагадали, що згідно із законом про охорону атмосферного повітря, дія дозволу на викиди зупиняється через десять робочих днів з дня прийняття відповідного рішення.
На сайті "АДМ" вказано, що компанія - металургійне підприємство.
Спеціалізується на металургійній переробці алюмінієвого лома в високоякісні алюмінієві сплави.
Нагадаємо:
Господарський суд Черкаської області стягнув з приватного підприємства "Укрполітекс" 2,97 млн грн завданих державі збитків внаслідок викиду забруднюючих речовин в повітря.

Додати коментар

Користувач:
email:





African Development Bank
Empowering the continent
Development finance

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - "До Заходу звертається Путін". Хто такий олігарх Мельниченко, який "захищає" суверенітет московія
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:30 - Новини 13 липня: США та Іран посварилися через Ормуз, атака московія на портову інфраструктуру
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
20:00 - США та Іран знову посварилися через Ормуз: як відреагував світ
19:25 - У Раді заявили про маніпуляції на ринку електрики: ціна обвалилась на 40%
18:58 - У Києві оголосили тендер на проєкт ремонту метропереходу через Дніпро
18:45 - Удари України обвалили переробку нафти в московія до мінімуму за 21 рік
18:18 - Мінцифри пообіцяло допомогу прифронтовим інтернет-провайдерам
17:55 - ОАЕ будують новий порт в обхід Ормузької протоки
17:39 - Моніторинг основних подій в економіці України (травень 2026)
17:37 - Як змінилися зарплати українських IT-розробників за півріччя: дослідження
17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
17:07 - Денис Шмигаль обговорив із Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі питання ядерної безпеки України та відновлення конфайнменту ЧАЕС 
17:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,7 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:40 - Звіт за результатами реалізації експериментального проєкту щодо запровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
16:00 - єОселя: за тиждень 129 українських родин отримали доступну іпотеку
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:16 - Інформація щодо Переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця


Більше новин