Впровадження підсистеми «Робота з боргом» ІКС ДПС

04.10.2024 12:33 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області, у рамках інформаційної кампанії щодо впровадження реформ та управління змінами, інформує.
Для досягнення стратегічних цілей Національної стратегії доходів запропоновано створення та впровадження в інформаційній-комунікаційній системі ДПС (далі - ІКС) «Податковий блок» підсистеми «Робота з боргом», яка забезпечить здійснення автоматичного контролю за застосуванням працівниками територіальних підрозділів по роботі з податковим боргом заходів з погашення податкового боргу, стягнення своєчасно ненарахованих та/або несплачених сум єдиного внеску та інших платежів.
З метою удосконалення організації роботи по погашенню податкового боргу, на сьогодні розроблено та впроваджено процес із формування податкових вимог, вимог про сплату боргу, узгодження вимог про сплату боргу та формування повідомлень про сплату боргу з єдиного внеску засобами ІКС, що реалізований в режимах «Робота з податковими вимогами», «Вимоги про сплату боргу (ЄСВ)», «Вимоги про сплату боргу (ЄСВ) узгоджені», «Повідомлення про сплату боргу (недоїмки) з ЄСВ» підсистеми «Облік платежів» ІКС «Податковий блок», що в майбутньому буде інтегровано до програмного забезпечення «Картка боржника».
Реалізація питання автоматизації процесу погашення податкового боргу - «Картка боржника» є одним з напрямів Міжнародної технічної допомоги проекту Програми з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM).
При цьому, у зв’язку з військовою агресією проти України, на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), затвердженого Законом України від 24.02.2022 №2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», запроваджено воєнний стан в Україні, відповідно до чого реалізація цього питання ускладнена та залежатиме від наявності економії коштів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

00:03 - Міжнародні резерви України: рекордні досягнення на тлі воєнного навантаження та структурних викликів
21:05 - Macroeconomic and Monetary Review, January 2026
21:05 - Макроекономічний та монетарний огляд, січень 2026 року
21:00 - Новини 7 січня: історичний обвал гривні та захоплення США танкера під прапором московія
20:50 - Гедж-фонди полюють на невиплачені боргові вимоги Венесуели
20:25 - Венесуела безстроково постачатиме підсанкційну нафту до США – CNBC
20:22 - Мінфін розповів про річні надходження до держбюджету
19:55 - Кіберполіція застерігає про шахрайство з посвідченнями водія
19:45 - Коломойському остаточно відмовили у стягненні з України $6 мільярдів
19:25 - Україна отримає оновлений Трудовий кодекс – Свириденко
19:15 - Kernel домовився про купівлю великої агрокомпанії – ЗМІ
19:00 - "Укроборонпром" збільшив виробництво у півтора раза в 2025 році
18:45 - Митниця отримала перші сканери для контролю вантажних вагонів: де встановлять
18:25 - Polymarket відмовляється виплачувати ставки на "вторгнення" США до Венесуели
18:15 - Російські МЗС та мінтранс прокоментували захоплення США танкера
18:14 - У четвер графіки відключень світла діятимуть по всій країні усю добу
18:06 - Охоронному бізнесу не можна працювати на єдиному податку з 2026 року – ДПС
17:55 - московіяни вдарили ракетами і дронами по двох українських портах
17:29 - Львівська ОВА перевірить готовність критичної інфраструктури працювати в кризових умовах
17:25 - Історичний обвал гривні: НБУ встановив нові рекордні курси долара та євро
17:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення публічних консультацій з громадськістю щодо резюме (стислого опису) про зміст досліджень та випробувань генетично модифікованих організмів у відкритій системі»
17:07 - Кулеба пояснив, що мав на увазі під "цвинтарем, який об’єднує країну"
17:05 - Запрошуємо до публічних консультацій щодо нового проєкту по управлінню небезпечними відходами 
16:55 - США захопило ще один підсанкційний танкер
16:50 - Імпорт вживаних авто в Україну торік зріс на понад 20%: ТОП-10 моделей
16:39 - Ворог атакував підрозділ ДТЕК на Дніпропетровщині: загорілося енергообладнання
16:34 - Проблеми в регулюванні ринку лотерей
16:00 - Підсумки гуманітарного розмінування за грудень
15:54 - Chevron і Quantum готують пропозицію про купівлю активів "Лукойлу" на $22 мільярди - FT
15:50 - Торік місцеві бюджети отримали понад 491 мільярд податків: основні джерела


Більше новин