Мінмолодьспорт: Вітаємо заяву Європейського шахового союзу. Санкції проти агресорів мають посилитись

19.09.2024 22:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний привітав заяву Європейського шахового союзу (ECU) щодо продовження санкцій проти шахових федерацій росії та білорусі.
ECU закликав ФІДЕ зберегти обмеження, накладені у 2022 році, і засудив дії російської шахової федерації, яка включила тимчасово окуповані росією українські території до своєї структури. «Я щиро вітаю справедливу заяву Європейського шахового союзу продовжити санкції проти російських та білоруських шахових федерацій напередодні засідання Генеральної Асамблеї ФІДЕ.
Ми маємо спільно унеможливити повернення агентів гібридного впливу росії у міжнародну спортивну спільноту, поки триває розв’язана рф та підтримувана рб війна проти України.
Санкції проти росії та білорусі мають лише посилюватись, поки триває війна, адже диктаторські режими намагаються легітимізувати війну проти України, використовуючи для цього спорт та спортсменів», — заявив Матвій Бідний. Він також підкреслив, що Україна буде ініціювати персональні санкції проти президента ФІДЕ Аркадія Дворковича, якщо агресорів допустять на міжнародну шахову арену:  «Ми будемо продовжувати робити все від нас залежне, аби посилювати санкційний тиск на диктаторські режими та ініціюємо накладання персональних санкцій на президента ФІДЕ Аркадія Дворковича, у випадку повернення агресорів до міжнародної шахової спільноти». Президент Федерації шахів України Олександр Камишін також підтримав рішення ECU.
Він заявив, що повернення росіян на міжнародні турніри неприйнятне для вільного світу.
«Ми вдячні нашим європейським друзям за підтримку та приєднуємося до заяви ECU.
Ідея повернення росії на міжнародну шахову арену викликає спротив не лише у українців, але й у всіх громадян вільного світу.
Я не можу уявити поважаючого себе шахіста, що погодиться відвідати турнір у країні, яка веде криваву загарбницьку війну та щодня вбиває невинних людей.
Доки триває ця війна, російському прапору та російському гімну не має бути місця на жодних міжнародних змаганнях, і тим паче шахових», — наголосив Камишін. Європейський шаховий союз засудив дії російської шахової федерації і закликав ФІДЕ вимагати припинення їхньої діяльності на окупованих територіях України.
У разі відмови ECU пропонує негайно призупинити членство росії у ФІДЕ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Day traders compete
Buying low, selling high, fast
Success or failure

- Fin.Org.UA

Новини

20:23 - "ДТЕК Донецькі електромережі" поверне "Укренерго" борги, але пізніше
18:54 - московіяни мають заплатити за знищений в Україні склад алкоголю
18:00 - Нацбанк третій тиждень поспіль продає більше мільярда доларів на міжбанку
16:56 - Ворог атакував підприємство на Полтавщині
16:04 - Google обмежує використання Gemini компанією Meta
14:59 - Компанії Volkswagen пропонують виробляти в Німеччині автомобілі, розроблені в Китаї
14:07 - Керівник порту Більбао закликає відкласти заборону на газ з московія, щоб не залежати від США
12:54 - московіяни поцілили по фармзаводу "Дарниця"
11:59 - Іран заявив про порушення перемир’я з боку США та "удари у відповідь" по Бахрейну і Кувейту
11:05 - Уся Танзанія опинилась у блекауті
10:20 - Привітання Дениса Шмигаля з 30-річчям Конституції України!
10:00 - З Днем Конституції України!
10:00 - Щотижневий дайджест
10:00 - На Кубані після атаки українських дронів горить один з найбільших НПЗ московії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Перевиконання плану розмінування та моніторинг роботи в полях — висновки Нацоргану з питань протимінної діяльності
16:58 - Від початку року "Укрзалізниця" отримала 18 нових вагонів
15:50 - У Севастополі перевізники жаліються: отримують лише чверть від необхідного обсягу пального
15:18 - Інновації у ОПК: уряд змінив порядок роботи з міжнародними партнерами
14:36 - Україна підписала угоди в енергетичній сфері на два мільярда євро – Шмигаль
13:45 - Підготовка до зими: Україна залучила 550 мільйонів євро міжнародної підтримки
13:25 - На Енергетичній платформі URC2026 залучили майже 2 млрд євро на енергетичні проєкти та понад пів мільярда євро на підготовку до зими, - Денис Шмигаль
12:40 - США та Іран обмінялися новими ударами: яка причина
12:34 - Денис Шмигаль на URC2026 провів низку двосторонніх зустрічей та домовився про посилення підтримки енергосектору України  
12:14 - Херсонщина: внаслідок обстрілів московія поранено 12 людей, пошкоджено 40 об’єктів
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:30 - московіяни атакували інфраструктуру "Нафтогазу" на Полтавщині та Харківщині
10:55 - URC2026: Група Нафтогаз уклала низку угод для розвитку нафтогазового сектору та зміцнення енергетичної стійкості України


Більше новин