"єДозвіл": бізнес може оформили першу послугу онлайн

19.09.2024 17:57 | Економічна правда

У межах проєкту "єДозвіл" для бізнесу стала доступною перша послуга - декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам охорони праці.
Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
Зазначається, що цей інструмент має полегшити роботу та зекономити час бізнесу.
Минулого року таку декларацію подали понад 13 200 підприємців, за сім місяців цього року - майже 8000, зазначила перша віцепрем"єр-міністерка - міністерка економіки Юлія Свириденко.

Декларація відповідності матеріально-технічної бази - документ, який мають подавати до Держпраці підприємства, що оперують важкими машинами та механізмами.
Через неправильне заповнення декларацій декому повертали документ і процес доводилося починати спочатку.
В Мінекономіки додали, що в "єДозволі" подати неправильно оформлену декларацію неможливо.
Алгоритм побачить помилку та вкаже при заповненні на неї, аби її одразу можна було виправити.
Якщо система прийняла декларацію, повернень не буде.

Нагадаємо:
В Україні Єдина державна електронна система дозвільних документів (єДозвіл) стала доступною для підприємців уже з 18 вересня.

Додати коментар

Користувач:
email:





Asian Development Bank
Boosting Asia's progress
Poverty reduction

- Fin.Org.UA

Новини

13:42 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
13:40 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
13:38 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
13:37 - Податкові пільги для мобілізованих ФОП: як скористатися можливостями
13:35 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,3 млрд грн ПДФО
13:33 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
13:31 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали майже 15,8 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:30 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
13:28 - ДПС напрацьовує зміни до законодавства щодо податкової медіації
13:27 - До уваги роботодавців!
13:21 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження плати за землю від фізичних осіб склали майже 163,0 млн гривень
13:20 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
13:18 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
13:17 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
12:45 - Кулеба заявив, що Київ повільно готується до опалювального сезону
12:30 - Ваш наступний клієнт — не людина, а AI
12:29 - Кращі роботодавці України: Київстар переміг у номінації "Вибір експертів" рейтингу Forbes
12:20 - За два дні росіяни атакували відділення "Укрпошти" в трьох областях
12:15 - Урядовий популізм: аналітичні центри розкритикували неадресні соцвиплати
12:01 - Кличко заявив, що держава відмовилась допомагати з відновленням київської ТЕЦ-5
11:55 - Тігіпко займатиметься макроекономікою в ОП – NV
11:40 - Бюджетний комітет рекомендував спрямовувати військовий збір на зарплати військовослужбовців
11:06 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується в Електронному кабінеті?
11:04 - З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?
11:03 - Умови, за яких здійснюється зняття з обліку платників податків за неосновним місцем обліку
11:02 - До уваги платників екологічного податку!
11:01 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснити продаж транспортного засобу, який обліковується на її балансі?
11:00 - Про строк служби РРО
10:59 - Декларація з податку на нерухомість за період(и), в якому(их) виникали об’єкти оподаткування, не була подана: що зі строком давності для нарахування податкового зобов’язання?
10:57 - Податковий агент виплатив фізичній особі забезпечувальну суму за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна: чи є об’єкт оподаткування?


Більше новин