УЗ домовилася з Pro-Integrity про посилення боротьби з незаконними схемами

19.09.2024 18:46 | Економічна правда

АТ "Укрзалізниця" та проєкт "Сприяння доброчесності у публічному секторі" (Pro-Integrity) домовилися активно співпрацювати в розробці внутрішніх політик УЗ з питань запобігання та виявлення корупції, доброчесності й етики.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Так, Pro-Integrity сприятиме антикорупційному офісу АТ "Укрзалізниця" у впровадженні інноваційних механізмів задля підвищення ефективності реалізації антикорупційних функцій всередині компанії, а також підтримає її в проходженні міжнародної сертифікації ISO за напрямками управління ризиками та менеджменту проти корупції.
"Ми системно працюємо над побудовою антикорупційної моделі, яка б превентивно боролася з незаконними схемами.
Створювала запобіжники від дрібних крадіжок від рівня виробничого підрозділу, до централізованих закупівель на мільярди.
Співпраця з Pro-Integrity - ще один крок на шляху розбудови в компанії сталої антикорупційної культури", - зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Лященко.
"Керівник проєкту "Сприяння доброчесності у публічному секторі" (Pro-Integrity) Пітер Дімітрофф підтвердив готовність підтримувати зусилля Укрзалізниці в розбудові антикорупційної інфраструктури", - зазначили в пресслужбі.

Нагадаємо:
Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроєкт #11057 про обовʼязкову публікацію кошторисів з конкретними цінами, необхідних для будівництва матеріалів на Prozorro.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money is flowing
The market is unpredictable
But profits await

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 червня: збільшення оборонних видатків та долар по 45 гривень
20:40 - Зелена відбудова, клімат і євроінтеграція: підсумки міжнародного екологічного форуму
20:40 - московія засекретила інформацію щодо нарощення боргу
20:37 - На дорогах Волині планують встановити антидронові сітки
20:10 - Uber подає позов проти Нью-Йорка через закон про захист водіїв
19:40 - московіяни атакували два судна, що йшли українським морським коридором
19:30 - Паливна криза: на тимчасово окупованій частині Херсонщини скорочують кількість автобусних рейсів
19:11 - У Києві готують 6,5 тисяч місць для зарядки електромобілів
18:42 - московіяни атакували "Шахедом" вокзал у Сумах: уламки впали на потяг
18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:30 - Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:03 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «БРІЛ ПАРК»
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:56 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:38 - Проєкт Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень


Більше новин