Банк розвитку Ради Європи готовий значно розширити співпрацю в рамках житлових проектів

19.09.2024 17:57 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В рамках проекту “HOME: Компенсація за знищене житло” Банк розвитку Ради Європи готовий значно розширити обсяг фінансування у 2025 році.
Це дозволить забезпечити житлом тисячі родин, які втратили власне помешкання у зв’язку з його руйнуваннями через збройну агресію. Про це домовились Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба та Голова Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі під час зустрічі. “Закладаємо в Міністерстві міцний фундамент для комплексного розвитку громад і територій.
Це не тільки відновлення.
Це умови та можливості для українців, для тих, хто повертається з фронту, хто повернеться із-за кордону, для вимушених переселенців.
Тому компенсація за втрачене житло – це важлива складова цього процесу.
Українці готові відбудовувати власні домівки чи будувати нові, однак вони потребують підтримки”, – сказав Олексій Кулеба. Своєю чергою Карло Монтічеллі наголосив, що його візит до України – це сигнал про подальшу підтримку України: “За рік нашої співпраці ми досягли значних результатів – затвердили дві програми допомоги, на черзі – підтвердження ще однієї, зокрема, житлової програми для внутрішньо переміщених осіб”. У цьому році завдяки фінансовій підтримці Банку розвитку Ради Європи, а саме, позики у розмірі 100 млн євро, майже 3 тисячі осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії, зможуть придбати власну оселю, вже розпочато процес реалізації першої фази спільного проекту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear, which way?
Forecasters predict the trend
Uncertainty reigns

- Fin.Org.UA

Новини

18:20 - Наслідки російських обстрілів: у громаді на Харківщині не працює жодна АЗС
18:05 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 23 червня
17:30 - В окупованому Криму ввели графіки відключень світла
17:15 - США зняли санкції з іранської нафти, але лише тимчасово
17:13 - Польська митниця блокує автівки "Укрпошти" – Смілянський
17:00 - Економіка України після війни
16:45 - Лісники-злочинці вирубали 13 тисяч дерев на 250 млн грн: прокуратура викрила схему
16:32 - московіянам заборонили публікувати оголошення про продаж бензину
16:00 - Штрафів за перевантажені фури поменшало у 1,8 раза – "Опендатабот"
15:40 - ЄС готується посилити мита проти Китаю: під ударом гібридні авто
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.06.2026
15:25 - Розкрадання на ремонтах реабілітаційного центру для ветеранів: п’ятьом особам вручили підозри
14:57 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
14:55 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
14:53 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
14:52 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
14:50 - Акції фотоагентства Getty Images злетіли майже на 300% завдяки OpenAI
14:45 - Відновити виробництво і зберегти робочі місця: Мінекономіки представило підтримку для бізнесу в прифронтових регіонах
14:35 - На Харківщині викрили підприємця-депутата: привласнив спецтехніку і брехав, що вона знищена
14:26 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:24 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:21 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
14:00 - Україна та Німеччина розширюють співпрацю
14:00 - "Енергоатом" заплатить 29 мільйонів гривень за підбір нового керівництва
13:50 - Китай може збільшити імпорт СПГ з московії майже вдвічі, запустивши новий термінал – ЗМІ
13:02 - Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:00 - Мінекономіки запрошує до обговорення проєкту Стратегії розвитку молочної галузі до 2035 року
13:00 - 5 автоматизацій, які змінили роботу mono, LOKO, Helsi, Liki24.com та КВЦ "Парковий" і можуть змінити вашу
12:50 - Акції SpaceX можуть впасти після відновлення торгів на американському ринку
12:39 - Керівництво


Більше новин