Збитки страховиків від сильного граду в Канаді перевищують $2 млрд

19.09.2024 15:25 | forinsurer.com ... все о страховании

Град розміром з куряче яйце спричинив страхові збитки в розмірі 2,8 мільярда канадських доларів (2,1 мільярди доларів) від сильного конвективного шторму, який обрушився на Калгарі (Альберта) 5 серпня.

Згідно з даними Страхового бюро Канади, шторм спричинив другий за вартістю страховий збиток для канадських страховиків після лісової пожежі у Форт-МакМюррей, штат Альберта, у 2016 році, яка призвела до промислових збитків у 3,7 мільярда канадських доларів у 2016 році. Постраждав майже кожен п’ятий будинок у Калгарі.

Збитки від сильного шторму та лісових пожеж, які почалися 22 липня в Джаспері, також в Альберті, коштуватимуть страховикам приблизно 3,6 мільярда канадських доларів.

Страховики отримали 130 тис. заяв на страхове відшкодування лише через град.

Штормова система спричинила значний і руйнівний град, сильний вітер, проливний дощ і локальні повені в деяких частинах Калгарі, повідомляє IBC. Погода сильно вдарила по нашій провінції цього року, і наслідки цього літнього граду для жителів Калгарі є безпрецедентними.

За даними IBC, цього року компанії зі страхування майна та нещасних випадків отримали близько 228 тис. претензій, пов’язаних із чотирма катастрофами в липні та серпні, або на 42,5% більше, ніж за весь 2023 рік.

Потрібен час, щоб врегулювати усі страхові збитки через історичні дощі та повені, що сталися з різницею в тижні у двох найбільших містах Канади – Торонто та Монреалі – та лісову пожежу та град в Альберті.

Раніше страховики в районі Калгарі зазнали страхових збитків на суму понад 1,2 мільярда канадських доларів від граду 2020 року та 700 мільйонів канадських доларів від шторму 2021 року, які були нижчими за катастрофу 5 серпня.

"Страховики виплатили більше за претензії за цей град, ніж федеральний уряд інвестував у адаптацію до клімату за останнє десятиліття", зазначив Крейг Стюарт, віце-президент IBC зі зміни клімату та федеральних питань. "Зростаюча частота та масштаби повеней, лісових пожеж, граду та штормів становлять зростаючу загрозу для життя та майна по всій Канаді, однак уряди дуже повільно реагують і ще не вжили суттєвих заходів, які б допомогли канадцям підготуватися".

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices rising
Investors feeling hopeful
Bull market prevails

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - За рік прибуток виробників алкоголю й тютюну зріс на 49% – дослідження
11:25 - Шахед влучив у склад із книжками українських видавців: відправлень не буде
11:23 - Корупція на закупівлі програм для Мінсоцполітики: слідство завершено
10:54 - Про безбар’єрність податкових послуг: інтерв'ю в Павлоградській ДПІ для журналістів КП «Павлоградська телерадіокомпанія»
10:52 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – розповіли під час пресконференції
10:50 - Інтерв’ю для Павлоградської телерадіокомпанії стосовно права громадян на податкову знижку
10:50 - московія знищила завод горілки "Хортиця"
10:40 - В УЗ розповіли, скільки ще триватимуть затримки поїздів від обстрілів
10:36 - Київстар надає пакет підтримки своїм абонентам у Непалі
10:15 - Удари московія знеструмили споживачів у чотирьох областях
09:40 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 28 серпня
09:40 - Нафта відреагувала на новини, що Трамп не зацікавлений в угоді з Іраном
09:05 - московія атакувала склад "Нової пошти" під Києвом: під час гасіння пожежі були повторні удари
08:30 - Кейс GoldenPeaks у Польщі: що варто врахувати українським енергетичним компаніям
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.08.2026
06:00 - "Люблю заробляти гроші красиво". Як докторка філософії опанувала виноробство
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:20 - Через заставу за Галущенка НБУ почав перевіряти інші банки
20:00 - Удосконалено порядок здійснення виїзних перевірок та застосування заходів впливу на платіжному ринку та ринку небанківських фінансових послуг
20:00 - Новини 27 серпня: удари московія по складах, в Кремлі "затягнули паски"
19:50 - "Грошей немає": московитський уряд перейшов у режим жорсткої економії
19:20 - Нафтові потоки через Ормуз відновилися до половини довоєнного рівня
18:50 - "Руйнування – як у Другу світову": Метінвест оцінив наслідки ударів по Запоріжсталі
18:20 - московія вдарила по складу Коло: мережа попередила про затримки поставок
17:50 - Після Полтавщини – Київщина: московія знищила ще один склад Аврори
17:20 - Супермаркети можуть залишити виробників без оплати за знищені Росією товари
16:52 - За координації Міненерго Павлоград на Дніпропетровщині отримав два потужні генератори
16:50 - Ексочільницю банківського нагляду НБУ призначили до ради "Сенс банку"
16:30 - Як стати фаховим управлінцем в галузі надрокористування
16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року


Більше новин