Мінфін: Парламент схвалив збільшення видатків для Сил оборони в цілому, а податковий законопроект підтримав за основу

18.09.2024 11:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 18 вересня, Верховна Рада України схвалила в цілому внесення змін до Держбюджету-2024 з метою збільшення видатків сектору безпеки та оборони на 495,3 млрд грн.
Водночас законопроект про внесення змін до Податкового кодексу, який є системно пов’язаним зі змінами до Держбюджету, парламентарі підтримали за основу в першому читанні. Видатки для сектору безпеки і оборони передбачено у розмірі 495,3 млрд гривень. Додатково враховано перерозподіл видатків для Міністерства освіти та науки України в обсязі 2 млрд грн для забезпечення харчуванням учнів початкових класів. Джерелами покриття додаткових видатків є здійснення низки заходів, а саме: 1.
Збільшення доходів загального фонду державного бюджету через перевиконання планових надходжень за січень-серпень 2024 року. 2.
Зменшення видатків з обслуговування і погашення держборгу; 3.
Збільшення плану розміщень ОВДП; 4.Скорочення низки видатків у загальному та спеціальному фондах держбюджету; 5.
Додаткові податкові заходи через зміни до Податкового кодексу, які передбачають: підвищення ставки військового збору для фізичних осіб з 1,5% до 5%; встановлення військового збору для ФОП 1,2 та 4 груп у розмірі 10% від мінімальної заробітної плати; встановлення військового збору у розмірі 1% для платників єдиного податку 3 групи; підвищення ставки податку на прибуток для фінансових компаній до 25% з 2025 року; встановлення щомісячних авансових внесків для АЗС; податок на прибуток від банків за три квартали та за 2024 рік у розмірі 50%; зміну податкового періоду подання звітності з ПДФО з квартального на місячний. Очікуємо в найкоротші терміни на підтримку Верховною Радою України змін до Податкового кодексу в цілому.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing for growth,
Buy and hold, long-term vision,
Patience brings rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 19 серпня: нове розслідування НАБУ та САП щодо корупції топпосадовців
19:30 - Німеччина надасть 50 млн євро на відновлення конфайнменту ЧАЕС
19:00 - Київстар представив свій перший Дитячий тариф
18:55 - Через дефіцит бензину росіяни кинулися по каністри – шукають на Wildberries
18:20 - Угорщина закрила справу щодо інкасаторів Ощадбанку: злочину не виявили
17:55 - Біосфера прибере частину товарів з асортименту після удару по складу
17:25 - Сенс банк відреагував на обшуки у головному офісі
17:20 - Мішки грошей, охорона ГУР та Давид. Що відомо про нові плівки НАБУ?
17:00 - ПУМБ до 35-річчя Незалежності презентував колекцію благодійного мерчу "Ми однієї крові"
16:55 - московія недорахувалася 15% експорту нафти через проблеми в ключовому порту на Чорному морі
16:31 - Законодавчі ініціативи, захист інвесторів та контроль за учасниками ринку: результати засідання Комісії
16:20 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 серпня
16:11 - Семенюк назвав три умови для повноцінного розвитку ринку капіталу в Україні
15:45 - Україна і Литва визначили пріоритети співпраці у сфері енергетики та створили Спільну координаційну групу енергетичного партнерства
15:45 - Путін доручив уряду московія відновити склади Wildberries
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.08.2026
15:20 - Виплати для дітей з інвалідністю зростуть: Рада ухвалила закон
15:00 - "Паперові" вівці й кози: на Одещині викрили мільйонні оборудки з дотаціями
14:25 - Американці забирають собі половину нафти з Венесуели
14:10 - Огляд банківського сектору, серпень 2026 року
14:10 - Кредитування – ключовий рушій приросту чистих активів банків понад два роки поспіль – Огляд банківського сектору
14:10 - Lending Remains Key Driver of Banks’ Net Asset Growth for over Two Straight Years – Banking Sector Review
14:08 - Уряд Молдови зустрінеться з фермерами, які проти транзиту українського зерна
13:47 - Пишний виступить перед Радою через нові "плівки" НАБУ про "Сенс Банк"
13:20 - Зв’язок під час блекаутів: уряд визначив нові вимоги для мобільних операторів
13:18 - Плівки НАБУ: голова комітету ВР хотів контролювати "Сенс банк" – Гетманцев заперечує
13:00 - Авто з-за кордону: як працює КАСКО
12:40 - Заставу за Галущенка "відмили" через "Сенс Банк" – розслідування НАБУ та САП
12:30 - Коли банк забирає актив: хто платить за помилку управління?
12:25 - На Львівщині викрили незаконне виробництво мінералки


Більше новин