18 вересня Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга відвідає Словацьку Республіку

18.09.2024 13:38 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

18 вересня на доручення Президента України Володимира Зеленського та в рамках першого закордонного турне після призначення на посаду Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга відвідає із робочим візитом Словацьку Республіку. На порядку денному візиту — зустрічі з Президентом Словацької Республіки Петером Пеллегріні, Прем’єр-міністром Робертом Фіцо та Міністром закордонних справ та європейських питань Юраєм Бланаром. Ключовими темами переговорів стануть забезпечення підтримки України у протидії російській агресії, посилення ролі Словаччини у впровадженні Формули миру Президента України Володимира Зеленського, забезпечення підтримки України на шляху до членства в ЄС та НАТО, виконання двосторонніх проектів, закріплених у Дорожній карті спільних дій між Україною та Словаччиною. За підсумками перемовин очільники зовнішньополітичних відомств України та Словаччини зроблять заяви для преси. Братислава стане наступною після Бухареста зупинкою у турне Міністра закордонних справ України сусідніми країнами.
Це перше закордонне турне новопризначеного глави МЗС України сигналізує налаштованість нашої держави на розвиток прагматичної та передбачуваної політики добросусідства та пріоритетності стратегічної мети вступу України в ЄС і НАТО.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок фінансів
Треба знати, щоб заробити
Багатство для себе.

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - "Люблю заробляти гроші красиво". Як докторка філософії опанувала виноробство
20:20 - Через заставу за Галущенка НБУ почав перевіряти інші банки
20:00 - Удосконалено порядок здійснення виїзних перевірок та застосування заходів впливу на платіжному ринку та ринку небанківських фінансових послуг
20:00 - Новини 27 серпня: удари московія по складах, в Кремлі "затягнули паски"
19:50 - "Грошей немає": московитський уряд перейшов у режим жорсткої економії
19:20 - Нафтові потоки через Ормуз відновилися до половини довоєнного рівня
18:50 - "Руйнування – як у Другу світову": Метінвест оцінив наслідки ударів по Запоріжсталі
18:20 - московія вдарила по складу Коло: мережа попередила про затримки поставок
17:50 - Після Полтавщини – Київщина: московія знищила ще один склад Аврори
17:20 - Супермаркети можуть залишити виробників без оплати за знищені Росією товари
16:52 - За координації Міненерго Павлоград на Дніпропетровщині отримав два потужні генератори
16:50 - Ексочільницю банківського нагляду НБУ призначили до ради "Сенс банку"
16:30 - Як стати фаховим управлінцем в галузі надрокористування
16:28 - Результати контролю у сфері закупівель за січень-липень 2026 року
16:20 - Нацбанк показав курс валют на 28 серпня
16:15 - Новий простір Mercedes-Benz в Україні очима Еліни Світоліної
15:47 - ФОП – платники єдиного податку першої – третьої груп можуть отримати довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період
15:46 - московіяни атакували склад "Фори", який пропрацював лише 4 дні
15:45 - Чи є обмеження щодо спроб введення неправильного паролю до КЕП, отриманого в КНЕДП ДПС?
15:43 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подаються заяви за ф. № 1-ЄСВ та за ф. № 12-ЄСВ?
15:42 - Умови, за яких операції суб’єкта господарювання з використання пального не вважаються операціями з реалізації пального
15:40 - До уваги платників екологічного податку!
15:38 - Чи необхідно суб’єкту господарювання вносити зміни до облікових даних, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці?
15:35 - З якого місяця заповнює рядок 085 заголовної частини Розрахунку резидент Дія Сіті, якщо такий статус набуто в середині місяця?
15:33 - Об’єкт іпотеки протягом звітного року був відчужений: чи має право фізична особа на отримання податкової знижки?
15:32 - Податковий календар на 28 серпня 2026 року
15:30 - Платники Дніпропетровщини за видобування природного газу поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже на 476,9 млн гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.08.2026
15:28 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів від платників за використання водних біоресурсів надійшло понад 2,9 млн грн рентної плати
15:27 - Платники Дніпропетровщини з початку року поповнили загальний фонд держбюджету більш ніж на 32,8 млрд гривень


Більше новин