За готель "Україна" в центрі Києва переможець запропонував 2,5 млрд: що про нього відомо

18.09.2024 13:03 | Економічна правда

Фото: готель "Україна" Фонд державного майна в 18 вересня провів аукціон з приватизації готелю "Україна" в центрі Києва.
Переможцем торгів стало ТОВ "Ола Файн" Максима Кріппи.
Про це йдеться в системі "Прозорро.Продажі".
Стартовою була ціна у 1,05 млрд грн (без ПДВ).
Водночас переможець підвищив її до 2,5 млрд грн, тобто майже в 2,5 рази більше.

У переможця на торгах було два конкуренти - ТОВ "Житомирський меблевий комбінат" Вадима Григор"єва та ТОВ "Аларіт-Пром-" Сергія Сподіна.
Вони запропонували менші суми: 1,46 млрд грн та 1,16 млрд грн відповідно.

Готель "Україна" - перший об"єкт з великої приватизації з початку повномасштабної війни.
Другий - "Об"єднана гірничо-хімічна компанія", аукціон відносно якої запланово теж цього року, але пізніше, зі стартовою ціною 3,9 млрд грн.
Довідково:
Готель "Україна" розташований в центрі Києва - в 200 метрах від метро "Майдан Незалежності".
Готель має 365 номерів, 8 конференц-залів, бізнес-центр, ресторан та інші об"єкти інфраструктури (парковка, салон краси, пральня тощо).
Нагадаємо:
Кріппа у 2023 році купив столичний бізнес-центр "Парус" у Вадима Столара, у 2020 році - готель "Дніпро" на вул.
Хрещатик у Києві у Фонду держмайна України
У липні 2022 року Кріппа став відомим завдяки придбанню кіберспортивного клубу, чемпіона світу, NAVI.
Видання Forbes повідомляло, що угода про передачу прав на NAVI відбулася ще 2018 року.
У середині листопада стало відомо, що Кріппа придбав компанію-розробника гри S.T.A.L.K.E.R.
- GSC Game World.

Влітку в Україні утворилась нова медіагрупа - інтернет-видання "Главком" перейшло у власність Тетяни Снопко.
За пів року до цього Снопко придбала медіахолдинг "Економіка+", до складу якого входять видання Delo.ua, ТОП-100, Wo.mo і Marketing Media Review.
Джерела на медіаринку розповіли ЕП, що за угодами з придбання новинних сайтів стоїть підприємець Максим Кріппа, а Снопко виступає номінальною власницею активів.
Крім цього, Кріппа тричі був помічником народних депутатів на громадських засадах - Івана Бокого від Соціалістичної партії у 2006-2007 роках, Валерія Бабенка від БЮТ у 2007-2012 роках та Руслана Лук"янчука від БЮТ у 2007-2012 роках.
Двоє останніх, за даними УП, входили до групи впливу Олександра Турчинова.
Лук"янчука характеризували як "казначея каси блоку Тимошенко".

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок капіталу –
Джерело грошей для бізнесу,
Ризиків також багато.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 червня: удари по нафті московія, ЗАЕС на генераторах і IPO Приватбанку
20:35 - Індія заявила, що купувала російську нафту на прохання США
20:05 - Спекулянти виходять із золота: метал упав до мінімуму за пів року
19:30 - Декарбонізація економіки: Уряд затвердив Довгострокову стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року
19:25 - Ормуз "закритий", але потоки нафти через нього зросли на 50%
19:00 - На Кіровоградщині з'явиться національний природний парк «Чорний Ліс»
18:55 - Найбільше донатів за пом’якшення вироку суду – у справах про переправлення чоловіків через кордон
18:45 - 31 удар за місяць: видобуток нафти в московія впав до річного мінімуму
18:25 - Схвалено Стратегію збереження біологічного різноманіття до 2035 року
18:23 - Відновлення зруйнованих підприємств: уряд запроваджує нову кредитну програму
18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
18:00 - Кулеба пояснив, що найчастіше заважає отримати компенсацію за знищене житло
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 12 червня
17:45 - Війна в Ірані відкинула нафтовидобуток ОПЕК на чверть століття в минуле
17:26 - Швидкісний "Інтерсіті" вперше поєднає Дніпро та Одесу
17:15 - Посилення відповідальності за порушення у сфері управління відходами: Уряд схвалив два законопроєкти
17:15 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Методики формування тарифу (ціни) на послуги оператора об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
17:15 - У Держлікслужбі розповіли, які АЗС отримали ліцензії на продаж ліків
17:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:03 - Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою створення системи водного урядування відповідно до права ЄС та принципів Організації економічного співробітництва та розвитку»
17:00 - В Україні запускають єдину систему підтримки ВПО: що передбачає
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:05 - Механізм міжнародної торгівлі скороченнями викидів парникових газів: Уряд створив правову та інституційну основу
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РУУККІ УКРАЇНА» (Київська обл., Бучанський р-н, с. Копилів, вул. Індустріальна, буд. 4)
15:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» (Полтавська область, Полтавський район, в межах адміністративного підпорядкування Скороходівської селищної громади)


Більше новин