В Україні збільшилася кількість людей, які хочуть усиновити дитину, – Оксана Жолнович

18.09.2024 10:32 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Україні збільшилася кількість людей, які хочуть усиновити дитину.
Про це Міністр соціальної політики Оксана Жолнович розповіла в ефірі Національного марафону “Єдині новини”.
За її словами, наразі в Україні вже зареєстровано 2100 кандидатів в усиновлювачі.
Тоді як до повномасштабного вторгнення за рік на обліку було в середньому 1600 кандидатів. “Кожна українська дитина повинна мати сім"ю – рідну або прийомну.
Адже найбільш природний спосіб зростання – це сімейне оточення, коли є люди, які огортають любов"ю, коли є можливість навчатися побутовим речам.
Ми з батьками в дитинстві разом щось печемо, готуємо, майструємо.
І це ті такі навички, які діти отримують в родині.
Це дуже важлива підготовка до самостійного життя”, – зазначила Міністерка соціальної політики. Оксана Жолнович також акцентувала, що Міністерство соціальної політики активізувало навчання кандидатів, які хочуть усиновити дитину — збільшена кількість тренерів та груп, навчання є доступним у різних куточках України.
Це дозволяє потенційним батькам отримати необхідну підготовку у зручний час. Водночас процес усиновлення є достатньо тривалим – до року.
І на етапі навчання тренери націлені на те, аби оцінити готовність людей стати батьками і їхні наміри.  Отже, майже 5 тисяч дітей перебувають в інституційних закладах і чекають на своїх батьків.
Тож на підтримку людей, які хочуть прийняти дитину у свою сім’ю, створена платформа “Україна для кожної дитини” dity.gov.ua.
Це єдина державна платформа, де зібрана детальна інформація про усиновлення, сімейні форми виховання і послугу патронату над дитиною.
Також там доступна лінія турботи, за якою можна звернутися і отримати консультацію.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - Туреччина може відмовитися від російської пшениці
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:00 - Харківська прокуратура хоче повернути державі укриття, якими заволодів бізнес
16:44 - московіяни поцілили у заправку в Харкові
16:30 - Хто заробить на "Моршинській"
16:12 - Свириденко представила у Раді звіт про роботу уряду: чим похвалилася
16:08 - Рада ратифікувала вільну торгівлю з Туреччиною, яку підписали ще у 2022 році
15:35 - Сметанін йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.07.2026
15:08 - Рада звільнила уряд Свириденко
15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи
14:05 - СБУ викрила розкрадання 10 млн грн на закупівлях для відновлення зруйнованих ТЕС
14:00 - Ветерани, бізнес та зірки — ПриватБанк запустив іміджеву кампанію про життя тут і зараз
14:00 - Безглуздий проїзний за 3,6 тисячі. Як нові тарифи на громадський транспорт вдарять по киянах
14:00 - У червні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на шість компаній
13:40 - Власників зруйнованого житла звільнили від плати за газ: регулятор ухвалив рішення
13:10 - Київ передумав перераховувати до держбюджету 1,25 мільярди гривень: яка причина
13:00 - Підхід IB Alliance: чому девелоперу варто встановлювати резервне живлення навіть у зданих будинках
12:56 - Оновити персональні дані зручно та без черг можна через Електронний кабінет
12:54 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: ведення обліку товарних запасів
12:52 - До якого контролюючого органу подається податкова декларація з туристичного збору податковим агентом?
12:50 - Чи включається до доходу ФОПа – платника єдиного податку позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?
12:50 - Дрони атакували один з найбільших НПЗ півдня московія – росЗМІ
12:47 - Відсутність зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу, діапазон фіскальних номерів не отримано: чи дозволяється використання ПРРО?
12:46 - Випадки, в яких фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:45 - московія перенаправить експорт подалі від Азовського моря після атак дронів – ЗМІ
12:44 - Які доходи нерезидента із джерелом їх походження з України оподатковуються податком на доходи нерезидента?


Більше новин