Мінфін: Видатки загального фонду держбюджету у серпні становили 286,2 млрд грн

18.09.2024 10:41 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За січень-серпень 2024 року загальна сума касових видатків загального фонду державного бюджету становить 2,1 трлн грн, що на 206,5 млрд грн, або на 10,9% більше проти аналогічного періоду минулого року.
У тому числі у серпні було витрачено 286,2 млрд гривень.
Про це свідчать дані місячної звітності Державної казначейської служби України від 13 вересня 2024 року. У структурі видатків найбільше спрямовано: - 817,5 млрд грн – на оплату праці з нарахуваннями (у тому числі у серпні – 109,6 млрд грн), або 39% від загального обсягу видатків, витрачених за січень-серпень 2024 року (проти аналогічного періоду минулого року зросли на 48,5 млрд грн, або на 6,3%).
Зокрема, на грошове утримання військовослужбовців спрямовано 620,2 млрд грн (у серпні – 82,3 млрд грн); - 331,3 млрд грн – на оплату використання товарів і послуг (у серпні – 36,7 млрд грн), або 15,8% від загального обсягу видатків.
У тому числі: 182 млрд грн – для підтримки Збройних Сил України та інших військових формувань і правоохоронних органів.
Це придбання військової техніки, озброєння, боєприпасів, продукції оборонного призначення, засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів та іншого спеціального екіпірування), пально-мастильних матеріалів, продуктів харчування, оплата комунальних послуг; 102,9 млрд грн – перераховано Національною службою здоров’я України на реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення; - 376,7 млрд грн – на соціальне забезпечення (виплату пенсій, допомоги, стипендій) (у серпні – 48,2 млрд грн) або 18% від загального обсягу видатків, що на 30,2 млрд грн, або на 8,7% більше проти аналогічного періоду минулого року, у тому числі: 182,3 млрд грн – трансферт Пенсійному фонду для фінансового забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій; 74,5 млрд грн – на соціальний захист дітей та сімей, захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини, для підтримки малозабезпечених сімей; 26,9 млрд грн – для виплати житлових субсидій та пільг громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу; - 192,2 млрд грн – на субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) (у серпні – 23,6 млрд грн) або 9,2% від загального обсягу видатків.
У тому числі: 163,6 млрд грн – на придбання товарів для задоволення потреб Збройних Сил України; 15 млрд грн – на забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва; - 204,1 млрд грн – на обслуговування державного боргу (у серпні – 49,2 млрд грн), або 9,7% від загального обсягу (проти аналогічного періоду минулого року зросли на 44,4 млрд грн, або на 27,8%); - 115,3 млрд грн – на трансферти місцевим бюджетам (у серпні – 10,3 млрд грн), або 5,5% від загального обсягу (проти аналогічного періоду минулого року зросли на 14,9 млрд грн, або на 14,9%).

Додати коментар

Користувач:
email:





Rising markets soar,
Investors cheer, but what for?
The fall awaits more.

- Fin.Org.UA

Новини

19:50 - 20 лютого графіки вимкнення світла діятимуть цілодобово в більшості регіонів
19:21 - НБУ визнав неплатоспроможним націоналізований банк, яким цікавилась "Укрпошта"
18:55 - На Івано-Франківщині ліквідували нелегальну АЗС з фальсифікованим пальним
18:41 - Кредити бізнесу та населенню: які особливості їх зростання в Україні у кінці 2025 року
18:15 - "Мотор-Банк" Богуслаєва НБУ визнав неплатоспроможним
17:59 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 20 лютого
17:54 - Наказ Мінекономіки від 18.02.2026 № 2687 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 62”
17:48 - Україна і Німеччина посилюють партнерство в модернізації аграрної політики за стандартами ЄС
17:45 - 16 мільярдів для УЗ: уряд запускає нову модель фінансування
17:35 - Bolt працюватиме цілодобово в ще 24 містах України
17:30 - АТ “ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК” визнано неплатоспроможним
17:09 - московія продовжує отримувати товари військового призначення з ЄС через Туреччину та Китай
17:04 - Німеччина надає Херсонщині мільйон євро на енергостійкість
16:50 - АТ “МОТОР-БАНК” визнано неплатоспроможним
16:47 - УП 100: Бізнес – оголошено членів експертного журі
16:40 - Україна збільшила експорт яєць
16:30 - Як АРМА торгує зброєю
16:30 - В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки вона коштує
16:24 - Хабар за житло для військових у Києві: ексчиновник Міноборони отримав нову підозру
16:18 - У Києві слідчі виявили 200 тисяч гривень переплати за одяг для комунальників
16:04 - Банки нарощують кредитування швидкими темпами два роки поспіль і готові до подальшої кредитної експансії – Огляд банківського сектору
16:01 - Огляд банківського сектору, лютий 2026 року
15:55 - Електрокари в Україні: в яких регіонах найчастіше їх купують та які моделі обирають
15:39 - Фонд гарантування продає борги "Велти" зі знижкою до 90%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.02.2026
15:28 - На Закарпатті правоохоронці виявили незаконно побудований депутатом готель
14:59 - "Укрпошта" замовила перевезення в ЄС на 298 мільйонів: знайшлися помилки
14:35 - Абанк зазнав одну з наймасштабніших хакерських атак: з клієнтів списались кошти
14:32 - У Києві відкрили другий вихід зі станції метро "Лук'янівська"
14:11 - Z-звіти, сформовані РРО/ПРРО, направлялись до фіскального сервера, але в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі: алгоритм дій СГ


Більше новин