Платформа Пульс: підприємці зможуть проголосувати за головні проблеми бізнесу

16.09.2024 16:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відтепер на онлайн-платформі «Пульс» українські підприємці зможуть проголосувати за найбільш актуальні проблеми, які перешкоджають розвитку бізнесу.
Сервіс експрес-голосування додали у функціонал платформи.
Про це повідомив заступник Міністра економіки Олександр Циборт під час заходу «Економічна політика України.
Відновлення під час війни». «Ми запустили нову функцію на платформі – тепер підприємці можуть проголосувати за проблеми, які найбільше заважають розвитку їх бізнесу.
Результати будуть передаватись на розгляд Ради з підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, консультативно-дорадчому органу при Президентові України.
Як і раніше, на платформі можна додатково попросити допомоги у вирішенні проблем, якщо вони виникли у взаємодії з держорганами, а також поставити оцінку державному сервісу», – зазначив Олександр Циборт. За його словами, «Пульс» – це не просто онлайн-платформа для скарг і пропозицій.
«Пульс» має стати консолідованим голосом підприємців, джерелом даних для реформ, прикладним і прозорим інструментом взаємодії бізнесу з державою та держави з підприємцями, який відображає реальний стан бізнес-клімату в країні. На платформі «Пульс» підприємці можуть залишити також і позитивні відгуки.
Це допомагає державі масштабувати ефективні практики взаємодії із бізнесом.
Всі відгуки відцифровуються та на основі аналізу цих даних буде формуватися Індекс задоволеності підприємців (Entrepreneur Satisfaction Score).
Статистика цих відгуків доступна у вигляді дашбордів на сайті, що дозволить будь-кому в режимі реального часу спостерігати за ситуацією. Платформу «Пульс» запустили в режимі бета-тестування понад місяць тому.
Найбільше через Пульс повідомляють про таке: неправомірні дії з боку держорганів; непрозорість процедур, нестачу зрозумілого алгоритму дій; пропозиції змін до законодавства; пропозиції покращення процесів взаємодії "держава - підприємець"; пасивну позицію органів влади, бездіяльність. 100% заповнених заявок прийняті в роботу.
У планах розробників інтегрувати «Пульс» до більшості державних послуг, щоб була можливість надати миттєву оцінку максимальній кількості державних сервісів. Довідково «Пульс» є частиною політики «Зроблено в Україні», яку ініціював Президент Володимир Зеленський.
Платформа розроблена Мінекономіки за консультації з фахівцями Ради бізнес-омбудсмена та реалізована за сприяння Мінцифри завдяки проекту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev.
Партнер проекту – Офіс ефективного регулювання (BRDO).
До реалізації долучений Урядовий контактний центр.
Вектор розвитку допомагає задавати Рада бізнесу з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

23:49 - Де шукати натхнення для дитячої творчості: корисні джерела та ресурси
20:05 - На Київщині у корупції викрили посадовця автодору
19:33 - Нафта впала нижче 75 доларів за барель
19:09 - Уряд заборонив казино для військових
18:35 - Обшуки у посадовців ФДМУ: правоохоронці підозрюють заниження вартості Ocean Plaza
18:26 - Коментар Національного банку щодо зміни реального ВВП у І кварталі 2026 року
18:25 - На Одещині планують зібрати 770 тисяч гектарів озимих жнив
17:55 - Результати ударів по "Кримському титану": пошкоджено новий цех та інші об’єкти – ЗМІ
17:47 - OKKO та WOG встановлюють ціни майже синхронно – Кириленко
17:17 - Українські морпорти з початку року обробили 40 мільйонів тонн вантажів
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Калинівка, вулиця Спортивна, 1/А)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Княжичі, вулиця Отамана Косаря, 2.)
17:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» (Київська обл., Фастівський р-н, с. Забір'я, вул. Грисюка, 2)
17:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЖУ” (Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Оліївка, вул. Садова, 4)
17:05 - Долар знову наближається до 45: Нацбанк показав офіційний курс валют на 19 червня
16:50 - Місцеві бюджети отримали на 22,6% більше зборів, ніж минулого року
16:40 - московія заробила 2 мільярди нафтодоларів за 3 місяці санкційних винятків США
16:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Табу на прості фінансові рішення
16:25 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
16:20 - БЕБ викрило мережу тіньових АЗС на Дніпропетровщині
15:50 - Дефіцит кадрів в Україні досяг історичного максимуму – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.06.2026
15:30 - У Львові відкриють офіс залучення та підтримки норвезького бізнесу
15:10 - Рада розблокувала закон про зміни до бюджету-2026, проваливши шість голосувань
15:00 - Defense tech, бізнес та нова економіка України: у Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026
15:00 - "Економічна правда" відсвяткувала 20 років та нагородила 100 підприємців
14:42 - На Миколаївщині відновили систему водопостачання
14:40 - Уряд перепризначив Корікова головою Держатомрегулювання
14:30 - Мінекономіки формує програму навчань з МЗВ викидів парникових газів


Більше новин