Стратегічна інвестиційна рада схвалила Єдиний проектний портфель здійснення публічних інвестицій

16.09.2024 15:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд продовжує впровадження реформи управління публічними інвестиціями відповідно до Дорожньої карти і Плану заходів, розроблених Мінфіном. Стратегічна інвестиційна рада схвалила Єдиний проектний портфель здійснення публічних інвестицій, яким визначено пріоритетні галузі для фінансування з боку держави та міжнародних партнерів. Єдиний проектний портфель здійснення публічних інвестицій складається з 750 проектів вартістю 2,36 трлн грн. Загальний ресурс Державного бюджету України на фінансування публічних інвестиційних проектів у 2025 році становить 256,1 млрд грн, зокрема 186,9 млрд грн надходжень від міжнародних фінансових організацій та донорів (кредити, гранти, державні гарантії). Одним з пріоритетів Уряду є підвищення стійкості та відновлення енергосистеми України, на відповідні публічні інвестиційні проекти у 2025 році передбачено 51,3 млрд грн за рахунок кредитних коштів та грантів, державних гарантій на підставі міжнародних договорів. Видатки на забезпечення пріоритетних проектів єдиного проектного портфеля здійснення публічних інвестицій передбачено під час підготовки проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2025 рік”, який парламент розгляне найближчим часом. Довідково Стратегічна інвестиційна рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, який відіграє ключову роль у визначенні стратегічних пріоритетів для здійснення публічних інвестицій як за рахунок власних ресурсів держави, так і коштів міжнародних партнерів.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:03 - Денис Шмигаль: Найближче завдання енергетиків – вийти на прогнозовані графіки відключень
21:00 - Новини 27 січня: атаки московія на об'єкти ДТЕК і "Нафтогаз", імпорт електроенергії в Україну на максимумі
20:45 - Іспанія врятувала санкційний танкер "тіньового флоту" московія – і не затримала його
20:40 - Вантажівки 2025: які нові та вживані моделі були найпопулярнішими в Україні
20:20 - 28 січня графіки відключення діятимуть цілодобово по всій Україні
20:05 - На Миколаївщині через обледеніння фіксують аварійні відключення світла
19:50 - Російська нафта застрягла в морі на танкерах через рішення Індії
19:25 - Київ скоро повернеться до графіків відключення світла, вони будуть жорсткі – КМВА
18:55 - В ДТЕК пояснили, чому в Києві складна ситуація зі світлом
18:42 - Кацуба офіційно став співвласником "Надра-Геоінвест": чим відома компанія
18:40 - Boeing повідомив про найвищу квартальну виручку з 2018 року
18:15 - В Україні дорожчає морква: які на неї ціни
18:00 - Постачання продуктів для військових: держава посилила механізми реагування на порушення
18:00 - Мережа "Ябко" увійшла до реєстру великих платників податків
17:52 - Пенсійний фонд назвав середню зарплату для обчислення пенсій у 2025 році
17:50 - Імпорт електроенергії в Україну наразі здійснюється на максимумі потужностей – Yasno
17:40 - Валюта за кордон у 2026 році: що насправді дозволив НБУ
17:27 - Євро вшосте за січень встановить історичний рекорд щодо гривні
17:20 - Армія московія атакувала потяг "Барвінкове - Львів - Чоп" на Харківщині
17:10 - Денис Шмигаль: Фінляндія передала Україні 70 гуманітарних вантажів для відновлення енергетичної інфраструктури
17:00 - Україна та європейські партнери впроваджують систему моніторингу довкілля і роботу Реєстру збитків
16:58 - Мільйонні збитки та квартира в Ірпені: в Україні викрили оборудку на "єВідновленні"
16:56 - БЕБ викрив гральні заклади, які нелегально заробили 14 мільйонів гривень
16:30 - ДП «Ліси України»: про результати офіційно
16:20 - Надходження військового збору зросли в понад три рази: які регіони сплатили найбільше
16:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:03 - У Києві обмежили гарячу воду, щоб повернути в домівки тепло
16:02 - Місто на Сумщині за 255 мільйонів замовило котельні на наступну зиму
16:00 - Україна робить ставку на несировинний експорт і розвиток продукції з високою доданою вартістю, — Олексій Соболев на ExportCreditForum


Більше новин