За понад 30 місяців війни росія зруйнувала вщент 221 об’єкт українських медзакладів та пошкодила ще 1657, – МОЗ

16.09.2024 16:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Щоденно, вже понад два роки повномасштабної війни, російська армія прицільно атакує українську цивільну інфраструктуру, зокрема, й медичну.
Ворог обстрілює та бомбардує українські лікарні, поліклініки, пологові, а також тероризує мирні міста, тим самим порушуючи всі норми міжнародного цивільного права й конвенцій. Так, за понад 30 місяців внаслідок атак ворога було пошкоджено 1657 об’єктів медзакладів та ще 221 з них зруйнований повністю й відновленню не підлягає.
Найбільших втрат зазнали заклади охорони здоров’я Харківської, Донецької, Миколаївської, Київської, Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської та Запорізької областей.
Отримати вичерпну інформацію щодо ступеня руйнування лікарень на тимчасово окупованих територіях зараз неможливо. Крім того, ворог знищив 261 автівку екстреної медичної допомоги, ще 202 – пошкодив та 125 – захопив. Попри системні обставини та навантаження на систему охорони здоров’я в Україні ще з перших місяців повномасштабної війни тривають роботи з відновлення. За понад два роки у різних регіонах України повністю та/або частково відновлено 886 об’єктів медзакладів.
З них 533 об’єкти відновлені повністю та ще 353 – частково.
Це медичні заклади на деокупованих територіях, а також ті, які зазнали невеликих ушкоджень: вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо.
Найбільше об’єктів відновлено у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях. Держава продовжує пріоритетно відновлювати медичну інфраструктуру, щоби забезпечити безперешкодний доступ кожного українця до якісної та потрібної медичної допомоги.
Тому, попри численні атаки російської армії, МОЗ разом із партнерами працює над відбудовою української медичної інфраструктури. Нагадаємо, нещодавно МОЗ повідомляло про процес будівництва нового лікувального корпусу на базі Ірпінської міської центральної лікарні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish run, green gain
Stocks rise, wealth accumulates
Hopeful investors

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 28 липня: атаки на порти та їх наслідки
19:45 - У Запоріжжі призупинив роботу єдиний магазин Metro
19:13 - У Чорному морі росіяни втретє уразили корабель під прапором Ліберії
19:00 - Понад 90% українських таксистів працюють у "тіні" – дослідження
18:27 - Держава заборгувала аптекам 580 мільйонів гривень за програмою "Доступні ліки"
18:25 - Начальника управління Держгеокадастру викрили на хабарі
18:04 - ФДМ повідомив дати аукціонів з приватизації "Сумихімпрому" та ОПЗ
17:46 - Засідання Комісії
17:40 - Південний ГЗК Ахметова зупинив роботу через блокаду портів
17:32 - Сакартвело нарощує закупівлі російської пшениці – ЗМІ
17:13 - Apple другою у світі перетнула ринкову оцінку в 5 трильйонів доларів
16:40 - У рамках єВідновлення відбудовані перші будинки на власній землі
16:30 - "ШІ – це мозок. MCP дає йому руки": інтерв’ю з CEO NetHunt CRM Андрієм Петриком
16:30 - До 1 серпня ще можна виправити податкові помилки без штрафів
16:27 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
16:05 - Аграрії розповіли, чим загрожує тривала блокада морських портів України
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.07.2026
15:30 - У московії вигадали, як захистити комерційний флот коштом трейдерів та судновласників
15:28 - Львівщина отримала від Данії понад 234 тонни обладнання для забезпечення роботи когенераційних установок
14:58 - Укрпошта розгорнула мережу внутрішніх поштоматів у 15 регіонах
14:45 - ОККО сплатила майже 15 млрд грн податків за перше півріччя 2026 року
14:38 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
14:30 - Металобрухт помножили на нуль: хто виграв, а хто програв від заборони його експорту
14:20 - Метро Києва сформувало 97% збитків комунального транспорту – дослідження
13:39 - Використовуєте РРО - дотримуйтесь вимог щодо формування та зберігання документів!
13:37 - Чи є базою нарахування єдиного внеску доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна?
13:37 - За мобілізованим працівником зберігається місце роботи: ставка військового збору, за якою оподатковується дохід у вигляді середнього заробітку, що виплачується роботодавцем
13:35 - Термін, в який необхідно сплатити податкове зобов’язання, у разі несвоєчасного подання звітності


Більше новин