Наталія Калмикова обговорила з Послом Данії можливості підтримки українських ветеранів і ветеранок

12.09.2024 13:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова зустрілася з Послом Данії в Україні Оле Егбергом Міккельсеном.
Сторони обговорили співпрацю у сфері ветеранської політики, зокрема, розвитку системи працевлаштування та психосоціальної підтримки для ветеранів війни та їхніх родин. Наталія Калмикова ознайомила Посла Данії з ключовими пріоритетами роботи Мінветеранів. “Україна зараз працює над розробкою та впровадженням програм соціальної та професійної адаптації.
І ми зацікавлені у підтримці та вивченні досвіду інших країн, в тому числі Данії”, – зазначила Наталія Калмикова. Посол Міккельсен висловив прихильність Україні, а також підкреслив, що його країна і надалі планує підтримувати нашу державу.
Посол також розповів про досвід Данії у забезпеченні довічної підтримки ветеранів й ветеранок.
Країна з 2016 року впровадила політику, яка охоплює всі етапи життя ветеранів, починаючи з часу їхньої служби, включаючи період активних операцій і після повернення додому.
За його словами, в Данії для лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР) та депресії використовують сучасні методи.
Данія також приділяє значну увагу залученню сімей ветеранів до процесу реабілітації. Сторони домовилися найближчим часом затвердити спільний план дій. Наталія Калмикова подякувала Послу Данії Оле Егбергу Міккельсену та всьому данському народу за активну позицію і підтримку України в складний для нас час.

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

15:19 - Дніпропетровщина: з початку роботи Офіс податкових консультантів продемонстрував значний попит на послуги
15:17 - Надходження до держбюджету податку на прибуток від платників Дніпропетровщини
15:15 - Дніпропетровщина: у січні поточного року до місцевих бюджетів від платників надійшло понад 2,0 млрд грн ПДФО
15:08 - Податкова служба та роботодавці Дніпропетровщини продовжують будувати дієве та ефективне партнерство
15:02 - Сучасні розрахункові інструменти: актуальні роз’яснення для бізнесу від податківців Дніпропетровщини
15:00 - Україна, Литва та Латвія посилюють стратегічну співпрацю між податковими службами
14:56 - ДПС та ТПП України обговорили підходи до засвідчення форс-мажорних обставин
14:14 - Внаслідок обстрілу на Херсонщині пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури
14:12 - "Укрнафта" повідомила про рекордні обсяги 3D сейсморозвідки
13:40 - У січні податківці викрили 37 тіньових заправок
13:35 - На українсько-молдавському кордоні обмежили рух вантажівок через негоду
13:35 - Футбольні клуби у січні витратили на трансфери майже $2 мільярди
13:31 - В низці регіонів України почалися екстрені відключення світла
13:30 - Ідеальний бізнес під час війни
13:05 - НАБУ та САП завершили слідство у справі розкрадання коштів на системі "Дзвін"
12:54 - Без консолідованої підтримки ринку реформи не будуть працювати — Голова НКЦПФР на зустрічі з ПАРД
12:50 - Швеція виділила мільярд крон на відновлення енергосистеми України
12:38 - Уряд змінив правила здійснення публічних закупівель
12:30 - UPG показала, як кораблі ламають кригу, щоб доставити американський дизель в Україну – ВІДЕО
12:27 - Bitcoin відскочив вгору після падіння до $60 тисяч
12:00 - Міжнародні резерви України оновили історичний максимум – НБУ
11:45 - У п'яти областях України є знеструмлення через атаки московія, у трьох – внаслідок негоди
11:35 - У Мінекономіки розповіли, як обстріли портів впливають на темпи експорту
11:19 - Яка нерухомість відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості?
11:17 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
11:15 - Строки сплати транспортного податку
11:12 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
11:10 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості
11:08 - Понад 3,7 млрд грн єдиного внеску – надходження у січні поточного року до державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини
11:07 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)


Більше новин