Новини 11 вересня: відновлення повноцінного руху метро, побажання МВФ для України

11.09.2024 21:00 | Економічна правда

Про київське метро: У четвер 12 вересня відновлять повноцінний рух поїздів між станціями "Героїв Дніпра" - "Теремки" синьої гілки метро Києва.
Про МВФ: Місія МВФ узгодила виділення Україні траншу у 1,1 млрд дол.
Серед подальших умов - боротьба із ухиленням від сплати податків, відновлення діяльності незалежної наглядової ради "Укренерго" та аудит НАБУ.

Про ЄС та транзит газу: Залежність ЄС від російського газу скоротилася з 45% у 2021 році до 15% у 2023 році: Блок країн готовий до припинення транзиту газу московія через Україну.
Про НБУ та міжнародну допомогу: Очікується, що міжнародні партнери нададуть пільгових кредитів і грантів ще на суму 13,5 мільярда доларів до кінця 2024 році та 31 млрд доларів у 2025 році.
Про аукціон: В Україні аукціон на частоти мобільного зв"язку в діапазоні 2100, 2300 і 2600 МГц призначено на 11 листопада 2024 року.
Про ВВП: МВФ прогнозує зростання ВВП України у 2024 році на рівні 3%, а інфляцію - у 9%.
Ексклюзиви ЕП
Колапс з квитками "Укрзалізниці": як влаштована система їх продажу
ЕП зібрала найпоширеніші запитання та проблеми, пов"язані з придбанням квитків на поїзди, і попросила "Укрзалізницю" відповісти на них.
Втримати гривнею.
Як підняття зарплат вплинуло на відплив кадрів з держслужби

З початку 2024 року стартувала реформа оплати праці держслужбовців, завдяки якій у більшості з них доходи зросли і стали прозорішими.
У структурах, де таке підвищення було максимальним, схоже, вдалося зупинити відплив кадрів.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





African Development Bank
Empowering the continent
Development finance

- Fin.Org.UA

Новини

11:59 - У разі зміни місцезнаходження/місця проживання платник єдиного внеску сплачує кошти за основним (новим) місцем обліку
11:58 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
11:55 - Грошова допомога на поховання, що виплачується військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час виконання службових обов’язків: чи оподатковується ПДФО?
11:55 - ОАЕ майже всю війну навколо Ормузу таємно вивозили нафту супертанкерами
11:52 - У разі втрати, пошкодження (дострокового знищення) документів, платник зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку
11:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації з плати за землю
11:40 - Оновлено порядок звітування нотаріусів про оренду об’єктів нерухомості
11:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:37 - У Криму атаковані нафтотермінал та енергетична інфраструктура – ЗМІ
11:34 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
11:30 - Отримати електронний підпис без тривалих очікувань - реально!
11:28 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
11:25 - московія атакувала АЗС у Запоріжжі, поранені п’ятеро людей
11:21 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів за перше півріччя 2026 року
11:18 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
11:16 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
11:15 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
11:13 - Електронний кабінет платника стане простішим та розумнішим: команда модернізації завершила опитування користувачів
11:05 - Дрони України атакували один з найбільших НПЗ та порти в московія
10:45 - США допомагають Україні обходити ППО московія: удари по НПЗ зросли в 11 разів – FT
10:15 - московія вдарила по сортувальному центру "Нової пошти" у Дніпрі
09:55 - В "Укренерго" розповіли про наслідки для енергосистеми після масованої атаки московія
09:40 - Нафта відреагувала на рішення ОПЕК+ наростити видобуток
09:10 - На Київщині з міркувань безпеки обмежили рух поїздів: очікуються затримки – УЗ
08:30 - Де шукати інвестиційні можливості
08:00 - Всі з борту. Українські компанії продають власний флот
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 06.07.2026
22:00 - московіяни двічі вдарили по АЗС SOCAR біля Миколаєва
18:22 - московіяни зруйнували сортувальний центр "Нової пошти" на Чернігівщині
18:00 - Нацбанк вперше за рік купив валюту на міжбанку


Більше новин