Понад 100 тисяч доз вакцини проти COVID-19 доставлено в області для проведення безоплатних щеплень дорослим і дітям напередодні епідсезону

11.09.2024 20:47 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

98 820 доз омікрон-специфічної вакцини Comirnaty від Pfizer для дорослих та 2 900 доз такої вакцини для дітей віком 5-11 років доставлено в обласні центри контролю та профілактики хвороб.
Спеціалісти центрів забезпечують зберігання та транспортування вакцин до медзакладів із дотриманням вимог «холодового ланцюга».
Замовлення та доставлення вакцин з національного складу до регіональних відбувається системно, на постійній основі, за запитом регіонів. “Для більшості людей, враховуючи оновлені рекомендації, достатньо зробити одне щеплення проти СОVID-19.
Для людей, які входять до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, передбачено введення більшої кількості доз — тобто ревакцинація через 6-12 місяців.
Вакцинація дозволяє посилити імунітет та захиститися від важкого перебігу хвороби, тому напередодні епідсезону людям з груп ризику рекомендовано звернутись до сімейного лікаря та отримати щеплення”, - повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. Щеплення проти COVID-19 залишаються безоплатними для населення.
Зробити його можна, звернувшись до свого сімейного лікаря.
Напередодні епідсезону 2024/2025 Міністерство охорони здоров’я оновило рекомендації щодо вакцинації проти коронавірусної інфекції (наказ МОЗ від 5 серпня 2024 року №1380).
Вони відповідають останнім світовим рекомендаціям щодо щеплень проти COVID-19 Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни робота центрів масової вакцинації, які працювали в ТРЦ та інших пристосованих приміщеннях для масових щеплень, з безпекових міркувань була зупинена.
Тому, щоб зробити щеплення, зверніться до свого лікаря. Якщо ви змінили місце проживання чи переїхали в іншу область — зателефонуйте до контактного центру МОЗ та дізнайтесь найближчу адресу медзакладу.
Номер контакт-центру — 0 800 60 20 19. Загалом більше ніж 75 тисяч українців перехворіли на COVID-19 впродовж літнього періоду.
Більшість випадків серед пацієнтів, які потребували госпіталізації, — це пацієнти старше 60 років, які не мали профілактичних щеплень проти COVID-19.

Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі гамір,
Здавалось би, все просто,
Та більше на це не сподівайсь,
Бо тут кожен крок -
Шанс на багатство чи бідність.

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - НАТО обговорює місію в Ормузі для захисту суден
18:01 - На вулиці міст України повернулися патрульні на мотоциклах, велосипедах та конях
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 20 травня
17:33 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:30 - Видатки держбюджету за чотири місяці – на 13,8% вищі за минулорічні
17:20 - Денис Шмигаль обговорив з Артуром Лорковським подальше залучення донорських внесків до Фонду підтримки енергетики України
17:20 - У Каталонії затримали сина засновника бренду Mango за підозрою в убивстві батька
17:16 - Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на 1,7 мільйона
16:56 - Засідання Комісії
16:50 - московія посилює свою присутність у Танзанії: яка мета
16:33 - Відмова від російського газу: Словаччина укладе 10-річну газову угоду з Азербайджаном
16:30 - Прогалини в сучасному ESG
16:28 - Хто є платниками внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
16:26 - Продаж авто, пального, техніки без РРО та приховування готівки: понад 160 млн грн штрафів за результатами перевірок
16:25 - Переробна промисловість – лідер зі сплати податків до бюджету
16:23 - ДПС і Світовий банк обговорили архітектуру цифрової трансформації податкової служби
16:22 - Дніпропетровщина: послуга онлайн-сурдоперекладу у ЦОПах – доступ до податкового сервісу без безбар’єрів
16:20 - Правоохоронці викрили "шахрая-металурга", який ошукав іноземні компанії
16:19 - До АТ “УКРПОШТА” застосовано захід впливу
15:51 - Шмигаль розповів у Берліні про нову архітектуру енергобезпеки і закликав врахувати уроки України
15:46 - На Прикарпатті ділки викачали з державної ГТС газ на 200 мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.05.2026
15:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
15:26 - Денис Шмигаль: Енергетична безпека стала складовою європейської безпеки
15:13 - ОАЕ відновили електроживлення атомного реактора після атаки дрона – МАГАТЕ
15:07 - Німеччина додатково спрямує 46 млн євро на проєкти підвищення ефективності передачі електроенергії, – Денис Шмигаль
15:05 - московіяни поцілили у елеватор "Кернел" на Хмельниччині
14:35 - Великий медцентр пластичної хірургії підозрюють в ухиленні від сплати податків
14:12 - Meta скорочує 8000 співробітників, ще 7000 "перекинуть" на розробку ШІ
13:49 - Вирощування пшениці за допомогою "штучної річки" у пустелі: Єгипет запускає мегапроєкт


Більше новин