Посилення ППО, енергетична й фінансова підтримка — головні теми зустрічі Дениса Шмигаля та Ентоні Блінкена

11.09.2024 22:29 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч у Києві з Державним секретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкеном. Сторони детально обговорили головні виклики, які стоять перед нашою державою. Серед них — посилення ППО.
Денис Шмигаль подякував США за додаткові системи й ракети.
Він наголосив, що Україна потребує більше, щоб захистити людей та критичну інфраструктуру.
Зокрема, енергетичну. «Готуємося до складного опалювального сезону.
І додаткові системи ППО допоможуть захистити енергооб’єкти від російського терору.
Дякуємо США за надання генераторів, трансформаторів та іншого енергообладнання», — сказав Прем’єр-міністр. Глава Уряду наголосив, що Україна очікує на дозвіл США завдавати удари далекобійною зброєю по військових цілях на території росії для збереження життів українців. Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен зосередилися також на темі фінансів.
Очільник українського Уряду зазначив, що цьогоріч ми отримали перший транш від США в розмірі 4 млрд доларів. «Продовжуємо імплементацію реформ та виконуємо свої зобов’язання, очікуємо найближчим часом додаткову фінансову допомогу до бюджету», — підкреслив Денис Шмигаль. Сторони також акцентували увагу на 50 млрд доларів прибутків від заморожених російських активів, які країни G7 пообіцяли передати Україні. «Розраховуємо отримати доступ до цих коштів до кінця цього року», — відзначив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр подякував Адміністрації Президента, Конгресу та народу США за непохитну підтримку України в боротьбі з російською агресією.

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and reward dance,
A delicate balance,
Traders walk the tightrope.

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - НАЗК перевірило Чернівецьку міськраду: які порушення
16:55 - Ситуація на ринку праці поліпшилася, а мігрантів стало менше – НБУ
16:45 - Уряд спростив процедуру встановлення сонячних електростанцій: які практичні зміни
16:37 - В НБУ спрогнозували, коли біженці почнуть повертатися в Україну
16:25 - Мінрозвитку розповіло, скільки комунальників отримають доплати
16:19 - Південноєвропейські країни хочуть замінити московитський газ американським – Reuters
16:05 - Житло в Києві: скільки коштує оренда в різних районах міста
15:58 - НБУ припускає зростання цін на електроенергію для населення після опалювального сезону
15:53 - Доплати тим, хто ліквідує наслідки обстрілів: у "Дії" стартував прийом заявок
15:50 - Інфляція в Україні продовжить знижуватися – НБУ
15:47 - Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту або припинення трудового договору: надання до органів ДПС
15:45 - Про включення до доходу юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи курсових різниць від перерахунку іноземної валюти
15:44 - Особливості подання Розрахунку та додатку 4ДФ до Розрахунку за відокремлений підрозділ
15:37 - Податковий календар на 09 лютого 2026 року
15:34 - Російські інвестбанкіри прогнозують чергу з компаній, які проситимуть грошей в уряду московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.02.2026
15:28 - Яка нерухомість відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості?
15:19 - Дніпропетровщина: з початку роботи Офіс податкових консультантів продемонстрував значний попит на послуги
15:17 - Надходження до держбюджету податку на прибуток від платників Дніпропетровщини
15:15 - Дніпропетровщина: у січні поточного року до місцевих бюджетів від платників надійшло понад 2,0 млрд грн ПДФО
15:15 - Стало відомо, коли будуть вимикати світло для Дніпровського та Дарницького районів Києва
15:08 - Податкова служба та роботодавці Дніпропетровщини продовжують будувати дієве та ефективне партнерство
15:06 - Регламент Національної тристоронньої соціально-економічної ради
15:02 - Сучасні розрахункові інструменти: актуальні роз’яснення для бізнесу від податківців Дніпропетровщини
15:00 - Україна, Литва та Латвія посилюють стратегічну співпрацю між податковими службами
14:56 - ДПС та ТПП України обговорили підходи до засвідчення форс-мажорних обставин
14:56 - Uklon працюватиме в комендантську годину у 26 містах
14:50 - У Київстар зріс трафік за кордоном після приєднання до єдиної зони Роумінг як вдома
14:30 - Підсумки гуманітарного розмінування за січень
14:14 - Внаслідок обстрілу на Херсонщині пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури


Більше новин