У Києві відбувся Четвертий саміт Міжнародної Кримської платформи

11.09.2024 22:49 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

11 вересня у Києві відбувся Четвертий саміт Міжнародної Кримської платформи. Важливо, що цьогоріч розширилася географія участі країн і міжнародних організацій.
Вперше учасниками урядового формату Кримської платформи стали Аргентина, Організація Чорноморського економічного співробітництва та Міжнародний Альянс з питань свободи релігій та віросповідань. Загалом за підсумками саміту майже шістдесят іноземних держав та міжнародних організацій підтримали суверенітет та територіальну цілісність України, висловили підтримку Формули миру Президента України Володимира Зеленського, та запевнили у подальшій підтримці нашої держави у захисті проти російської агресії. Участь у саміті взяли Президент Литви, прем’єр-міністри Латвії та Хорватії, голови парламентів Молдови та Чехії, державний секретар у закордонних справах Великої Британії, державний секретар США, керівники Організації Чорноморського економічного співробітництва та Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ, інші учасники.
Низка урядовців іноземних країн долучилися до роботи онлайн та у форматі відеозвернень. «Завдяки Кримській платформі, завдяки дипломатичним зусиллям, завдяки спротиву нашого народу, наших воїнів абсолютно чітко примушуємо Росію до реальності, а саме – до міжнародного права, до сили світової солідарності, а також до необхідності відновити для України повну справедливість і зрештою – надійний мир для всієї нашої землі, для всіх наших людей», – наголосив у своєму виступі на саміті Президент України Володимир Зеленський. На спільній пресконференції з очільниками зовнішньополітичних відомств США та Великої Британії Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга висловив вдячність іноземним гостям за участь у четвертому саміті Міжнародної Кримської платформи. “Справедливий і тривалий мир неможливий без відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з Кримом.
Крим – це Україна”, – зазначив глава МЗС України. До учасників саміту також звернувся лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілев та заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, який нещодавно був звільнений з російської неволі. За підсумками саміту учасники ухвалили Спільну заяву, в якій, серед іншого, наголосили на непохитній відданості справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з деокупацією Криму, шляхом подальшого надання Україні всебічної політичної, фінансової та військової допомоги у протистоянні російській агресії. у

Додати коментар

Користувач:
email:





Companies compete
Stock prices reflect their success
Investors profit

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.01.2026
14:48 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:21 - У Львові не налагодилося енергопостачання лікарень і електротранспорту – Садовий
14:11 - "Сіра зона" не чинить спротиву
14:10 - Віцепрем'єр запропонував будувати в України тунелі, як в Газі
14:06 - Міжнародні резерви України встановили новий історичний рекорд
14:05 - Російська атака пошкодила будівлю податкової у Дніпрі
13:35 - Держслужба зайнятості розповіла про зміни у проекті "Власна справа"
13:29 - Облрада замовила добудову школи за 225 мільйонів фірмі, пов'язаній з Тищенком і Комарницьким
13:20 - Сильний снігопад ускладнив рух на трасі Київ-Чоп між Львівщиною і Закарпаттям
13:00 - Міжнародні резерви України зросли упродовж 2025 року на понад 30% до 57,3 млрд дол. США
13:00 - Китайські нафтопереробні заводи планують замінити венесуельську нафту іранською
12:46 - Нацбанк оштрафував Ощадбанк, банки Порошенка і Тігіпка
12:31 - Нафта продовжує дешевшати на тлі подій у Венесуелі
12:25 - На Дніпропетровщині є значна кількість знеструмлених споживачів через атаку московія
12:06 - "єОселя": кількість виданих кредитів за програмою зменшилась на 9%
11:35 - В Україні у поїздах далекого сполучення з'явиться Wi-Fi
11:26 - У центрі Києва під асфальт частково провалився тролейбус: тимчасово перекрили рух
11:20 - Знеструмлення лікарень заборонене, ситуацію у Львові перевірять – Свириденко
11:00 - Трамп змушує Венесуелу вигнати Китай і Росію та працювати по нафті виключно з США – ABC
10:35 - Експорт ІТ-послуг приніс Україні майже 6 мільярдів доларів за 11 місяців
10:31 - У Львові заживлюють критичну інфраструктуру після розмови Садового зі Свириденко
10:25 - Увага! З 01.01.2026 відкрито новий рахунок за кодом класифікації доходів бюджету 50070100 «Кошти, що надходять від сплати роботодавцями внеску, штрафів та пені за несплату чи за порушення порядку сплати такого внеску»
10:24 - Доступ до публічної інформації: з початку 2025 року податківцями Дніпропетровщини опрацьовано 335 запитів
10:22 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
10:21 - Фахівцями податкової служби Дніпропетровщини протягом 2025 року розглянуто 1 013 звернень громадян
10:19 - Чи можуть бути платниками єдиного податку другої або третьої групи ФОПи, які здійснюють охоронну діяльність?
10:17 - До уваги платників, які обирають спрощену систему оподаткування!
10:16 - Яким чином здійснюється автоматичне стягнення податкового боргу з використанням електронних платіжних інструкцій на стягнення коштів в електронній формі?
10:15 - До уваги платників ПДВ!


Більше новин