Звільнений український Крим стане одним із ключових центрів тяжіння повоєнної відбудови України, — Денис Шмигаль

11.09.2024 17:58 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Для України важливо об’єднати зусилля світу навколо Формули миру Президента Володимира Зеленського — аби кожен пункт цієї формули був реалізований.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час Четвертого саміту Міжнародної Кримської платформи. «Для нас важливо продовжити тиск на росію шляхом санкцій у секторах особливого економічного значення для агресора, а саме в енергетичній, військовій, фінансовій та IT-сферах.
До цього переліку слід додати металургію, ядерну та хімічну промисловість, сільське господарство.
Сучасним технологіям не місце в росії.
Необхідно блокувати всі можливі схеми, які кремль намагається будувати, щоб уникнути санкцій», — наголосив очільник українського Уряду. Прем’єр-міністр підкреслив, що миру та стабільності у світі можна досягти лише якщо вдасться зменшити економічні можливості росії фінансувати війну і виробляти зброю, якою вона вбиває український народ. «Невід’ємним елементом справедливого миру є також покарання агресора та відбудова України.
Ці да елементи поєднані між собою, адже саме заморожені російські активи мають стати основним ресурсом для відновлення України», — зауважив Денис Шмигаль і додав, що звільнений український Крим стане одним із ключових центрів тяжіння повоєнної відбудови. Прем’єр-міністр нагадав, що торік, на Третьому саміті Міжнародної Кримської платформи він озвучив п’ять пунктів відбудови Кримського півострова: перетворення Криму на одну з найкращих туристичних перлин в Європі; включення півострова в мережу ключових транспортних коридорів, що поєднують між собою Європу та Азію, Північ та Південь; розбудова енергетичної інфраструктури з особливим акцентом на енергію вітру та сонця, а також видобуток вуглеводнів на морському шельфі; відродження місцевого аграрного потенціалу та виноробства; перетворення Криму на потужний ІТ кластер. «Сьогодні всі ці напрями залишаються актуальними.
Але я хочу додати лише один пункт у цьому переліку.
Це входження разом з рештою території України в структури ЄС і НАТО.
Впевнений, що ця амбітна мета обов’язково стане реальністю», — підкреслив Прем’єр-міністр. Очільник Уряду подякував кожному, хто сьогодні надає Україні підтримку.
За його словами, це інвестиція в безпечну і мирну Європу та інвестиція в світопорядок, де поважають кордони і міжнародне право. «Ми маємо пам’ятати, що поки росія продовжує цю криваву агресію та контролює частину українських територій, світ не може почуватися безпечно. Нам потрібна ваша єдність, ваша рішучість і ваша допомога, аби разом досягти справедливого миру.
Миру, де агресор відповідає за свої злочини, а Крим повертається додому — до України», — відзначив Денис Шмигаль.

Додати коментар

Користувач:
email:





Під забороною немає тільки грошей в банку.

- Fin.Org.UA

Новини

15:53 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.06.2026
14:00 - Ухвалено регуляторний пакет для початку діяльності банку фінансової інклюзії
12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС
11:15 - Головний банк Португалії почав закривати рахунки росіян
11:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 16 червня
11:00 - Наглядова рада Енергоатома оголосила міжнародний конкурс на посаду Голови правління компанії
10:51 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2023 року № 632 «Про внесення зміни у додаток 2 до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства»
10:30 - У чотирьох областях є знеструмлення після російських атак
10:10 - Найбільший оператор танкерів охолодив очікування щодо відкриття Ормуза
10:05 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:00 - Виробники агро- та лісотехніки отримали більше часу для переходу на нові процедури сертифікації
09:47 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
09:46 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:45 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:44 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?


Більше новин