Візит української делегації до Естонії: країни спільно працюють над реформою житлової політики

11.09.2024 19:32 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна та Естонія спільно працюють над реформою житлової політики. Про це заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська сказала під час 11-ї Балтійської житлової конференції.
Заступник Міністра розповіла про стан впровадження реформи житлової політики, передбаченої Ukraine Facility Plan та Планом дій Уряду.
Україна вивчає та використовує естонський досвід в процесі підготовки змін до законодавства, яке врегульовує управління житловим фондом. «Під час повномасштабного вторгнення та значних руйнувань житлової інфраструктури, які завдає росія, Україна за участі широкого кола міжнародних партнерів продовжує працювати над модернізацією житлової політики.
Також, не зважаючи на триваючу військову агресію ми успішно впровадили політику компенсацій за пошкоджене та зруйноване майно.
Ми не можемо дозволити собі чекати, коли закінчаться військові дії: відновлення країни відбувається тут і зараз, за принципом “Відбудувати краще ніж було”», - сказала вона. На конференції були представлені проекти реновацій багатоквартирних будинків у містах Миколаєві, Харкові і Житомирі, які були підготовлені в рамках проекту з естонськими колегами.
Також обговорювалися практичні питання щодо застосування набутого досвіду комплексної реновації житлового фонду під час розробки зазначених проектів та майбутнього поширення на території України. Також Наталія Козловська провела двосторонню зустріч з Міністром інфраструктури Естонії Владіміром Свєтом, під час якої сторони обговорювали напрямки подальшої співпраці між відомствами та державами, зокрема, щодо: подолання наслідків руйнувань у сферах житлової та енергетичної інфраструктури та заходів з їх відновлення, що вживаються Урядом; практичної реалізації вимог 305-го регламенту, у тому числі застосування Єврокодів при будівництві та інших гармонізованих стандартів на будівельну продукцію; застосування досвіду Естонії в комплексній реновації житлових будинків та готовності сприяти його поширенню в Україні; обміну досвідом у відновленні пам’яток архітектури; поводження з відходами від руйнування, можливості їх переробки та повторного використання. Владімір Свєт засвідчив відкритість Естонії для всебічної підтримки України у провадженні необхідних реформ на шляху до членства в ЄС. Робоча поїздка української делегації до Естонії присвячена реалізації проекту «На шляху до відновлення житлового фонду України: Програма розбудови потенціалу та співпраці для відновлення житла в Харкові, Миколаєві та Житомирі».
Програма реалізується ЕKYL у співпраці з UNECE за сприяння Уряду Естонії. Проект передбачає вивчення естонського досвіду в комплексній реконструкції, термомодернізації та управлінні багатоквартирними будинками та розробці проектів з реновації шести житлових будинків в Харкові, Миколаєві та Житомирі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції, облігації,
Інвестиції.

- Fin.Org.UA

Новини

13:31 - Декларування інвестиційного прибутку (при купівлі-продажу акцій іноземної компанії): підтвердження отриманих доходів та понесених витрат
13:29 - Платникам екологічного податку про деякі особливості заповнення звітності
13:19 - Операції з ввезення товарів у митному режимі імпорту: деякі особливості заповнення таблиці 2 додатка 4 (Д4) декларації з ПДВ
13:18 - Роботодавцем надана цільова матеріальна допомога працівнику на лікування: за якою ознакою доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку відображати?
13:17 - Особливості заповнення деяких полів заголовної частини додатка КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи
13:14 - До уваги платників ПДВ!
13:13 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
13:13 - Щодо отримання інформації про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском
13:11 - Роздрібна торгівля з реалізації підакцизних товарів здійснюється в декількох пунктах продажу: подання декларації з акцизного податку
13:10 - Про особливості оподаткування інститутів спільного інвестування (ІСІ) та суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення
13:09 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:08 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:07 - Майже 58,2 млрд грн – внесок платників Дніпропетровщини у економічну стійкість держави
12:55 - Комунікація з платниками: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:51 - Philip Morris в Україні отримала нового керівника
12:40 - Розкрадання гуманітарки: поліція викрила тіньову схему на 44 мільйона гривень
12:30 - Як книгарні тримаються під час війни
12:28 - Плануєте використовувати податкові документи за кордоном? Нагадуємо правила проставлення апостиля
12:26 - Фішингові листи нібито від імені ДПС: зафіксовано нову хвилю фейкової розсилки
12:23 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
12:20 - Україна збільшила експорт яєць попри зниження виробництва
12:10 - Два мільйона гривень на житлі у Ірпені: правоохоронці викрили шахрая
12:06 - ОАЕ вийшли з групи арабських експортерів нафти OAPEC
11:42 - З початку року садівники та виноградарі отримали гранти на 71 мільйон гривень
11:35 - Уряд змінив механізм співфінансування захисту критичної інфраструктури окремих регіонів
11:24 - Польська група купує лідера страхового ринку України
11:12 - Через паливну кризу у Британії авіакомпаніям дозволять об'єднувати рейси
10:42 - У 6 регіонах України змінилися лідери найбільших роботодавців
10:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню”
10:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню”


Більше новин