Ольга Стефанішина провела зустріч з новим очільником Представництва НАТО в Україні Патріком Тернером

11.09.2024 19:43 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У середу, 11 вересня, у Києві відбулась зустріч Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України - Міністра юстиції України Ольги Стефанішиної з новим очільником Представництва НАТО в Україні Патріком Тернером. Віце-прем’єр-міністр привітала Патріка Тернера зі вступом на посаду та окреслила пріоритети спільної роботи над реалізацією домовленостей, досягнутих на самітах НАТО у Вільнюсі (2023) та Вашингтоні (2024). «Україна доклала величезних політичних зусиль для просування та актуалізації євроатлантичної інтеграції, і вся наша команда: Президент, Прем"єр-міністр, міністри та заступники, намагалися поглибити співпрацю з НАТО в різних напрямках.
Ми нарешті стали частиною великої євроатлантичної родини, до України ставляться як до рівної.
У нас є платформа для діалогу – Рада Україна-НАТО.
У Польщі працює спільний Центр вивчення досвіду, підготовки та аналізу (JATEC), спрямований посилити співпрацю України з Альянсом.
І найголовніше, ми чекаємо запуску ініціативи НАТО з безпекової допомоги та підготовки для України (NSATU).
Ніхто не міг собі уявити, що ми зможемо зайти так далеко за такий короткий проміжок часу», – заявила Віце-прем’єр-міністр. Водночас вона підкреслила, що Україна налаштована зберегти високі темпи роботи на євроатлантичному треку.
Окремим питанням в межах зустрічі стало втілення Комплексного пакету допомоги (КПД) НАТО для України та подальшої роботи над Дорожньою картою взаємосумісності. Патрік Тернер у свою чергу запевнив, що пріоритетами НАТО залишається допомога для перемоги України у війні та підтримка руху України до Альянсу. Віце-прем’єр-міністр та очільник Представництва НАТО в Україні домовились підтримувати взаємодію на постійній основі. Довідково  17 липня 2024 року Генеральний секретар Єнс Столтенберг оголосив призначення Патріка Тернера Старшим представником, який очолить Представництво НАТО в Україні (NRU).
Перед цим, Патрік Тернер обіймав посади помічника Генерального секретаря з питань операцій і помічника Генерального секретаря з оборонної політики і планування, а також обіймав низку високих посад державної служби Сполученого Королівства.

Додати коментар

Користувач:
email:





Speculation game,
Buy low, sell high, hope to win,
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла
19:55 - На Одещині сильна снігова буря ускладнила логістику
19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети
18:46 - Російський фондовий ринок втратив третину капіталізації після доручення Путіна подвоїти її
18:35 - Миколаївський глиноземний завод планують продати цього року
18:20 - У московія закінчуються гроші на нові нафтові свердловини: буріння на мінімумі за 3 роки
18:10 - НКЦПФР та Мінекономіки обговорили розвиток організованого ринку твердого біопалива та біржової інфраструктури
18:03 - Торік Київ витратив на протиожеледну сіль вдвічі менше, ніж у 2024-му
17:53 - Правоохоронці виявили незаконне використання гумдопомоги
17:46 - Туризм Куби занепадає через нестачу палива
17:44 - "Ми можемо зробити за 4 місяці те, що ви — за 4 роки": Олег Крот у Мюнхені про швидкість рішень у війні
17:41 - В Україні у січні підскочили продажі пального: головна причина - "генераторна"
17:35 - Денис Шмигаль: Україна ініціює створення Energy Task Force – єдиної архітектури координації з питань енергетичної безпеки
17:30 - Курс євро встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:19 - До уваги суб’єктів господарювання та громадськості як учасників процедури оцінки впливу на довкілля
17:16 - У січні видатки держбюджету на 13,9% більше ніж рік тому
17:05 - На Сумщині ворожий удар зруйнував підприємство
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Лохвицької міської територіальної громади)
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ З ІІ «ВОРТЕКС» (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Автопаркова, 1)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Гадяч, вул. Гончара (Енгельса), 32)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПМП «Ювасер» (вул. Девляшека,1, 3, 5, 7, село Володіївці, Могилів-Подільського району, Вінницької області)
17:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “БАЛКЕР” (м. Київ, Подільський р-н, вул. Електриків, 26)


Більше новин