Україна отримала від ВООЗ за підтримки USAID та Уряду Німеччини 23 автомобілі швидкої допомоги

11.09.2024 20:08 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Німеччини 23 автомобілі швидкої допомоги для забезпечення невідкладних потреб пацієнтів у сфері охорони здоров’я під час війни. Спроектовані як мобільні відділення інтенсивної терапії, ці автомобілі використовуватимуться для надання необхідної допомоги пацієнтам, які потребують додаткових заходів для підтримки життя під час транспортування до лікарень та між лікарнями. “Сьогодні ми передаємо Україні додаткові транспортні засоби для покращення своєчасності та якості медичних послуг, що надаються пацієнтам під час війни, а також для зміцнення спроможності системи охорони здоров"я у реагуванні на виклики, пов’язані з війною”, – зазначив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ доктор Ганс Анрі П.
Клюге. “ВООЗ підтримує Україну у забезпеченні безперервності надання та доступності медичних послуг в умовах війни, і разом з партнерами ми передаємо автомобілі швидкої допомоги типу С, щоб забезпечити доступ до необхідної та життєво важливої медичної допомоги для українських пацієнтів під час транспортування до лікарень”, - повідомив Представник ВООЗ в Україні доктор Ярно Хабіхт. Автомобілі швидкої допомоги типу C оснащені необхідними засобами життєзабезпечення, зокрема дефібриляторами-моніторами, апаратами штучної вентиляції легенів пацієнта, обладнанням для подачі медичного кисню, інфузійними насосами, апаратами ЕКГ, ношами, травматологічним обладнанням, що дозволять транспортувати важкопоранених пацієнтів до медичних закладів. Автівки вже розподілені між регіональними Центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, включаючи Запорізьку, Донецьку, Харківську, Дніпропетровську, Одеську, Сумську та інші області. “В умовах постійних обстрілів та цілеспрямованих атак на медичну інфраструктуру з боку росії, ми робимо все можливе, щоб забезпечити медичну допомогу нашим пацієнтам.
Ефективна і якісна робота служб екстреної медичної допомоги відіграє в цьому надзвичайно важливу роль.
Тому я щиро вдячний усім партнерам, які підтримують роботу нашої «екстренки», особливо у питанні оновлення автопарку, який, на жаль, часто стає ціллю для ворога: наразі знищено, пошкоджено або втрачено майже 600 «швидких» і ця цифра постійно збільшується.
Передані сьогодні 23 автомобілі швидкої допомоги, які є фактично мобільними реанімобілями і дозволяють надавати життєво необхідну допомогу пацієнтам із важкими станами під час медичного транспортування, значно підсилять нашу медичну систему”, - зазначив Міністр охорони здоров"я України Віктор Ляшко. Зазначимо, з 24 лютого 2022 року ВООЗ та її партнери передали Міністерству охорони здоров’я 137 автомобілів невідкладної допомоги. Ця доставка стала можливою завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Німеччини. “Сполучені Штати залишаються відданими підтримці народу України.
З цією метою, USAID продовжуватимемо надавати значну підтримку системі охорони здоров"я та іншим службам, що рятують життя.
Ці автомобілі швидкої допомоги є лише одним із прикладів широкого спектра медичної допомоги, яку ми та наші партнери, такі як ВООЗ, надаємо українському народу.
Ми також повинні визнати видатні зусилля наших партнерів з ООН та неурядових організацій, як місцевих, так і міжнародних.
Щодня вони відважно працюють над евакуацією вразливих груп населення з прифронтових територій, надаючи невідкладну медичну допомогу, основні медичні послуги, а також швидку психіатричну та психосоціальну допомогу українцям, які постраждали від конфлікту”, прокоментувала директорка Місії USAID в Україні Джулі Кьонен. “Німеччина давно підтримує Україну і є другим найбільшим двостороннім донором після наших партнерів із США.
Окрім нашої підтримки з відновлення, сьогодні я також хотів би підкреслити наші прагнення у сфері передачі знань шляхом розбудови потенціалу та підвищення кваліфікації українських медичних працівників.
Програма партнерства з німецькими лікарнями створює зростаючу мережу з 30 німецьких та понад 70 українських лікарень у 19 областях.
Це є важливим внеском у подальший розвиток і реформування системи охорони здоров’я України”, - повідомив Керівник відділу співробітництва, Посольство Німеччини Маркус Колль. Нагадаємо, нещодавно МОЗ отримало автівки швидкої медичної допомоги від британського фонду.
Загалом від початку повномасштабної війни Україна отримала 1237 транспортних засобів у рамках гуманітарної допомоги, з яких 73 є броньованими.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ризики –
Щоденні випробування
Для інвесторів

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 20 листопада: третина мереж "Київстару" без світла, дружина Чернишова хоче поділити майно
20:35 - В Україні уповільнилось зростання зарплат: НБУ спрогнозував розвиток ринку праці
20:20 - Банки та НПЗ Китаю та Індії почали виконувати санкції США проти московії
19:50 - "єЧерга": для вантажівок запровадять нові правила на кордоні для прогнозованості руху
19:45 - Великий індійський партнер "Роснефти" повністю відмовився від нафти московія
19:15 - У Німеччині за поставку росіянам верстатів судитимуть екс-керівника компанії
19:10 - московія атакувала склад Всесвітньої продовольчої програми ООН у Дніпрі: значні пошкодження
19:00 - Закупівля палива "Укрпоштою": АМКУ оштрафував компанії за змову у торгах
18:54 - Кредитування підтримує прибутковість банків три квартали поспіль
18:50 - Санкції США проти нафти московія не матимуть значного впливу, її купуватимуть – Bloomberg
18:36 - Огляд торговельної політики Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії
18:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 21 листопада
18:21 - Російський завод, що виробляє кораблі для Міноборони, перестав виплачувати зарплати робітникам
18:15 - Змова на тендері КП "Київпастранс": АМКУ оштрафував охоронні фірми
18:14 - Огляд торговельної політики Республіки Гватемала
18:03 - 12 Листопада відбувся Форум громадянського суспільства
17:52 - Енергетики показали графіки відключення світла на п'ятницю 21 листопада
17:35 - НКРЕКП обмежила повноваження фігуранта корупційного скандалу
17:30 - московіяни знищили медичний склад благодійного фонду у Львові
17:15 - московія значно занижує статистистику експорту нафти – експерт
17:05 - Надходження військового збору збільшились за рік в чотири рази
17:01 - Засідання Комісії
16:51 - Перелік професій, необхідних для забезпечення інтегрованої допомоги дітям, із визначенням необхідної кількості таких фахівців в розрізі регіонів (захід 67.19)
16:50 - Міненерго пояснило, чому українські АЕС вимушено знижують потужність після атак московія
16:46 - В Україні оновили правила визначення вартості будівництва: ключові новації
16:38 - Перелік професій, необхідних для розбудови безбар’єрного простору (захід 88.1)
16:37 - Механізм субсидування роботи особи з інвалідністю на частину втрати продуктивності (захід 110.10)
16:35 - Перелік навчально-інформаційних матеріалів (захід 110.7)
16:34 - Посібник з рекомендаціями для роботодавців (захід 110.8)
16:33 - Звіт про проведення пілотних інформаційно-навчальних кампаній (захід 110.5)


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.323
Австралійський долар27.2953
Така0.34446
Канадський долар29.9672
Юань Женьміньбі5.9253
Чеська крона2.0066
Данська крона6.4957
Гонконгівський долар5.4145
Форинт0.126797
Індійська рупія0.47521
Рупія0.0025188
Новий ізраїльський шекель12.9365
Єна0.26729
Теньге0.081278
Вона0.02869
Ліванський фунт0.00047
Малайзійський ринггіт10.139
Мексиканське песо2.2942
Молдовський лей2.4732
Новозеландський долар23.651
Норвезька крона4.1341
Саудівський ріял11.2401
Сінгапурський долар32.2334
Донг0.001598
Ренд2.4447
Шведська крона4.4099
Швейцарський франк52.2042
Бат1.29951
Дирхам ОАЕ11.4773
Туніський динар14.2439
Єгипетський фунт0.8885
Фунт стерлінгів55.0417
Долар США42.1549
Сербський динар0.41372
Азербайджанський манат24.7926
Румунський лей9.5336
Турецька ліра0.9949
СПЗ (спеціальні права запозичення)57.0663
Болгарський лев24.8101
Євро48.5161
Ларі15.5916
Злотий11.4642
Золото171961.64
Срібло2155.68
Платина65415.55
Паладій59589.32

Курси валют, встановлені НБУ на 21.11.2025