Україна та Франція обговорили реалізацію грантових проектів на 200 млн євро

11.09.2024 20:25 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна та Франція обговорили список пріоритетних проектів з відбудови енергетики та критичної інфраструктури, які будуть реалізовані в межах Грантової угоди між урядами двох країн на 200 млн євро.
Про це йшла мова під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко з делегацією Французької Республіки на чолі зі Спеціальним уповноваженим Президента Французької Республіки з питань допомоги та відновлення України П’єром Ельброном. «Нині для Уряду пріоритетом є реалізація проектів з відновлення української енергетики та побудови децентралізованої системи генерації, яка забезпечить громадян електроенергією та дасть можливість подальшого економічного відновлення», — зазначила Юлія Свириденко. За її словами, грантові кошти від Уряду Франції будуть спрямовані насамперед на реконструкцію та відновлення критично важливої інфраструктури в таких секторах, як енергетика, охорона здоров"я, інфраструктура, сільське господарство, водопостачання та водовідведення, переробка відходів, розмінування та житлове будівництво. Також Юлія Свириденко закликала французьких партнерів долучатись до інших інвестиційних проектів, які будуть спрямовані на відновлення України. «Ми запустили Стратегічну інвестиційну раду, яка створена для визначення пріоритетів і підготовки єдиного портфеля публічних інвестиційних проектів.
Цей крок допоможе ефективній комунікації з партнерами, покращить прозорість і взаємну довіру, а також забезпечить ефективний розподіл наданих коштів», — продовжила Юлія Свириденко. Під час зустрічі сторони обговорили потреби України у сфері розмінування — збільшення закупівлі обладнання, навчання персоналу та розвиток потенціалу протимінної діяльності.
Також мова йшла про реалізацію урядових програм підтримки громадян і бізнесу — єОселя, «Доступні кредити 5-7-9%», програми грантів для малих та середніх підприємств, а також урядової політики «Зроблено в Україні».

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, stocks, and assets,
A financial playground,
The market at play.

- Fin.Org.UA

Новини

22:23 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 26 серпня: орендар Gulliver програв суд
19:34 - Meta заплатить 18 мільярдів доларів у рамках врегулювання позову у США
18:57 - Словаччина розглядає заборону соцмереж дітям до 16 років
18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
18:13 - Китайські хакери намагались зламали системи Мін’юсту США, NASA, ФРС, Сенату
17:44 - Пропонуються зміни до порядку організації касової роботи банків
17:32 - У Кличка пообіцяли облаштувати 6 наземних переходів на Бессарабській площі у Києві
17:15 - Київстар Домашній запускає тариф Максимальний зі швидкістю до 8 Гбіт/с
17:05 - Meta погодилась піти на угоду із судом у США і ввести обмеження для дітей
16:39 - Італія просить ЄС про виділення 8 млрд євро в рамках оборонної програми SAFE
16:36 - Євроінтеграція, санкції та регулювання ринків капіталу: результати засідання Комісії
16:30 - Скільки коштує зібрати "цифровий рюкзак" школяра: що справді потрібно, а без чого можна обійтися
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:55 - московія обстріляла об’єкти "Газмереж" на Харківщині і Чернігівщині
15:35 - Топбанкіри останнього російського банку в ЄС заробили мільйони євро на санкціях – FT
15:20 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА


Більше новин