Повідомлення про оприлюднення постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку відпуску матеріальних цінностей державних резервів»

11.09.2024 16:04 | Міністерство економіки України

Метою прийняття проєкту постанови Закону України «Про державні резерви» в частині визначення порядку відпуску матеріальних цінностей державних резервів, а також визначення умов та способів їх продажу.
Прийняття проєкту постанови дозволить забезпечити здійснення центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних резервів, відпуску матеріальних цінностей державного матеріального резерву, у тому числі шляхом проведення аукціонів з продажу таких матеріальних цінностей або їх продажу/безоплатній передачі визначеному Кабінетом Міністрів України одержувачу.
Також прийняття проєкту постанови дозволить забезпечити здійснення іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади, Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, яким у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку встановлено мобілізаційні завдання (замовлення) матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, що підлягають розбронюванню, на електронному аукціоні, що проводиться в електронній торговій системі.
Проєкт постанови розміщено на веб-сайті Мінекономіки в розділі "Обговорення проектів документів".
Зауваження та пропозиції до проєкту постанови просимо надсилати упродовж 15 днів з дня оприлюднення проекту на адреси:
Міністерства економіки України
01008,  м. Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2
Тел/ф. (044) 253-92-15
E-mail: sischenko@me.gov.ua
Державна регуляторна служба України
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,
тел.: (044) 254-56-73
E-mail: [email protected]

Додати коментар

Користувач:
email:





Cryptocurrency
Unpredictable markets
Risk and reward high

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Застосовано захід впливу до ТОВ "ФК "КРЕДІПЛЮС" у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:30 - Google має акції SpaceX на 94 мільярда доларів – ЗМІ
17:15 - Ексголову Оператора ГТС Дмитра Липпу оголосили в розшук
17:00 - Тиск московія на порти: ціни на елеваторах нижчі за собівартість виробників – ЗМІ
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 24 липня
16:30 - Ілюзія легких грошей
16:20 - У Харкові посадовців викрили на "відкатах" від підрядників
16:00 - Зеленський заявив, що московія посилить тиск на морський зерновий коридор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:21 - Голова НКЦПФР Олексій Семенюк пояснив, як облігації з покриттям можуть розширити можливості для інвесторів
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини
14:07 - Сім областей України отримали від Великої Британії обладнання для магістральних електромереж на понад 113 тисяч євро
14:00 - Україна отримала ще $690 мільйонів від МВФ – Корецький
13:42 - Українці збільшили вклади до банків: яка статистика
13:35 - Євросоюз оштрафував Google на мільярд доларів: в компанії обурилися
13:20 - Криворізький онкологічний диспансер розпочав власну генерацію електроенергії в межах проєкту «Промінь надії»
13:10 - "Обрій" за мільйони доларів: влада оцифрує трудовий шлях українців
13:00 - Коли банки сказали "ні": як медичний центр із Нікополя знайшов фінансову підтримку завдяки eDilo
13:00 - ЄС дозволив грецькій судноплавній компанії Dynagas перевозити московитський СПГ
12:45 - Техніка "на папері": правоохоронці викрили незаконні держкомпенсації на 60 мільйонів гривень
12:30 - Найбезпечніший за 250 років інвестиційний інструмент
12:15 - З'явилися деталі ще однієї схеми фігурантів справи "Мідас" в Енергоатомі
11:58 - Декларації приховали 99 тисяч посадовців – Опендатабот
11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?


Більше новин