Віталій Коваль: Ми бачимо безліч можливостей для співпраці зі Світовим банком

11.09.2024 15:57 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль зустрівся з делегацією Світового банку на чолі з регіональним директором у Східній Європі Бобом Сомом.
У зустрічі також взяв участь заступник Міністра Денис Башлик.
Сторони обговорили питання співпраці та підтримки українських аграріїв. Віталій Коваль подякував представникам Світового банку за підтримку і допомогу, яку інституція надає українським аграріям після повномасштабного вторгнення росії.
На його переконання, є безліч можливостей та напрямків для співпраці зі Світовим банком. За словами Міністра, агросектор забезпечує основу економіки.
Зокрема, чималу частину валютної виручки в державному бюджеті, стабільність, внутрішню і зовнішню продовольчу безпеку і соціальну рівність в Україні.
Втім, через військову агресію аграрії дуже постраждали і потребують розширення програм з підтримки. «Дуже важлива допомога сільгоспвиробникам з прифронтових та тимчасово окупованих територій.
Один з основних викликів – подолання кризових наслідків війни.
В першу чергу, гуманітарне розмінування сільськогосподарських земель та їх повне відновлення.
Також відновлення аграрної інфраструктури, оскільки ворог знищив багато зерносховищ, сільгосптехніки та обладнання.
Наші аграрії повинні бути захищені від воєнних ризиків, тому важливо запровадити агрострахування врожаїв», – наголосив Віталій Коваль. Міністр відзначив, що серед основних напрямків розвитку агросектору - галузь з глибинної переробки.
Це дозволить збудувати агроіндустріальну країну.
Також розвиток тваринництва, імплементація високих стандартів і норм ЄС в агросекторі, доступ аграріїв до світових технологій. Зокрема, як зазначив Віталій Коваль, тваринницька галузь – це створення нових робочих місць, розвиток територій і забезпечення соціальної стабільності.
1000 га рослинництва дає всього 9 робочих місць.
А 1000 га під тваринництво - 49.
Крім того, за його словами, агросектор може забезпечити енергонезалежність країн. Віталій Коваль також підкреслив, що агросектор – одна зі складових адаптації вимушено переміщених осіб та ветеранів. «В агросекторі не вистачає фахових спеціалістів – зоотехніків, тваринників, ветеринарів.
Навчання та перекваліфікація вимушено переміщених осіб та ветеранів допоможе створити нові можливості для розвитку аграрного бізнесу.
Важливо, щоб люди через працю повернулися до економіки.
А для цього необхідно розширити програми для навчання людей і зберегти потенціал робочої сили України», – наголосив Віталій Коваль. В свою чергу Боб Сом запевнив у подальшій підтримці Світовим банком українських аграріїв.
Він також зауважив, що окреслені Віталієм Ковалем напрямки розвитку сільського господарства збігаються з пріоритетами співпраці Світового банку з Україною. Віталій Коваль та Боб Сом домовилися продовжити тісну співпрацю та координувати спільні зусилля з підтримки та відновлення агросектору.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок – це ризик,
Та з його допомогою можна,
Заробити багато.

- Fin.Org.UA

Новини

10:38 - Коментар для медіа Павлоградщини щодо впровадження принципів безбар’єрності та популяризації електронних сервісів від ДПС
10:34 - Діалог з бізнесом: очільниця ДПС Леся Карнаух обговорила з підприємцями SAF-T UA, ризик-орієнтований підхід до перевірок та удосконалення СМКОР
10:25 - Державні послуги без кордонів: податковий номер для українців за кордоном – повністю онлайн
09:05 - У російській Пензі дрони вдарили по логістичному центру Wildberries: спалахнула пожежа
09:00 - Від одного донату до 356 мільйонів: рік роботи АЗОВ.ONE
08:30 - Від схем у найбільш ризикових галузях держбюджет втрачає 100 млрд грн
06:00 - московія втратила Starlink і будує заміну. Що відомо про систему "Рассвєт"
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:55 - ФРС США очікувано залишила базову ставку на рівні 3,5-3,75%
20:30 - Сінево сплатила понад 320 млн податків – найбільше з початку повномасштабного вторгнення
20:25 - Порошенко заробив удвічі більше, ніж решта нардепів разом: хто ще в топі
20:00 - Новини 29 липня: атака на Wildberries, хусити хочуть брати плати за прохід Червоним морем
19:40 - Комуністи поступаються: Куба відкриває десятки галузей для приватного бізнесу
19:10 - Війна з Іраном майже знищила знижку на російську нафту для Індії
18:40 - Стало відомо, скільки Україна втрачає за кожен день блокади портів
18:40 - Київстар ТБ, "Агенти крові" та партнери об'єднали донорів крові під час акції "Пульс життя"
18:10 - московія планує ще на місяць заборонити експорт дизельного пального
17:40 - Від виробництва залишилися руїни: росіяни вдарили по молокозаводу
17:30 - Розпочинається обговорення змін до системи управління надавача фінансових платіжних послуг
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 30 липня
17:00 - Всупереч тренду: Акордбанк став лідером за темпами розвитку мережі відділень в Україні
16:57 - Матеріальна допомога надається роботодавцем всім або більшості працівникам і має систематичний характер: що з ПДФО?
16:56 - Для обчислення загального МПЗ ФОП – платникам єдиного податку другої-четвертої груп необхідні дані щодо нормативної грошової оцінки землі
16:55 - Платникам акцизного податку, які здійснюють виробництво, оптову, роздрібну торгівлю пальним та зберігання пального
16:54 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з імпорту товарів!
16:52 - Податковий комплаєнс: системна основа справедливого адміністрування
16:51 - Автоматизована система формування платіжних інструкцій – підвищення прозорості та прогнозованості процесів стягнення податкового боргу
16:50 - Як перевірити стан розрахунків з бюджетом
16:49 - Стратегічні рішення, допуск іноземних цінних паперів та захист інвесторів: результати засідання НКЦПФР
16:49 - Продовжується робота над створенням сучасної системи управління податковими ризиками


Більше новин